TŘEŠŤ – KŘOVÍ 4:1

Domácí šli hned v 9. minutě do vedení. Po nákopu Veselého šel Kacafírek sám na gólmana, kterého obešel a zavěsil. Dvoubrankový náskok vymysleli centrujicí Mareš a na malém vápně důrazný Rod. Hned po minutě šokoval Třešť Čejka, který přehodil Jindřicha a snížil.

Křoví mělo na začátku druhé půlky několik příležitostí, zejména Maroši, který orazítkoval břevno. Gólová byla až pěkná kombinace Krejčího, Mareše a Gutwalda. O čtyři minuty později to bylo už 4:1. Mareš našel dobře postaveného Trnku, a ten přesnou střelou k tyči nedal Karmazínovi, který svůj tým ještě několikrát podržel, šanci.

Góly: 9. Kacafírek, 29. Rod, 56. Gutwald, 60. Trnka – 30. Čejka. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas 2:1. Křoví: Karmazín – Klusák (46. Roštinský), Kalvoda, Hamřík, Maroši – Kružík, Šustáček, Němec (69. Kováč), Kraffa – Čejka, Tichý.

PŘIBYSLAVICE – BOHDALOV 1:1

Hosté měli po celé úvodní dějství územní převahu, ale bez vyloženější šance. Byli to paradoxně domácí, kdo získal poločasové vedení. O to se z dorážky po rohovém kopu zasloužil ve 22. minutě Plocek.

Ve druhé půli, kromě závěrečné desetiminutovky, pokračoval Bohdalov v nátlakové hře, která vyústila ve vyrovnání. V 65. minutě se z trestného kopu trefil Zedníček. Do konce utkání se střídaly docela solidní šance na obou stranách, ale střelcům se dobře chytající brankáře na obou stranách překonat nepodařilo.

Góly: 20. Plocek – 65. Zedníček. Rozhodčí: Denev. ŽK: 3:4. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Odehnal, Neuman – Petr Jaroš (70. Volánek), Chmelíček, Doležel, Pavel Jaroš – Zedníček (90. Štika), Křešťan.

V. MEZIŘÍČÍ B – ČÁSLAVICE 1:0

Domácí mužstvo se na zápas dobře připravilo a s favorizovanými Čáslavicemi začalo hrát otevřený a nebojácný fotbal. K jejich výkonu pomohla krásná branka ze standardní situace z dvaadvaceti metrů, když kapitán Souček otřel svůj kop o tyč do sítě. Poté měli domácí i další šance, ale skóre se už neměnilo.

Hosté si po přestávce vytvořili značnou územní převahu, ale před brankou stráženou brankářem Invaldem k ničemu vážnému nedošlo.„Kvalitní příprava na zápas se vyplatila. Všechny body dnes zaslouženě zůstali v Meziříčí,“ pochvaloval si domácí kouč Kamil Krejčí.

Gól: 10. Souček. Rozhodčí: Mach. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: Invald – Netolický, Střecha, Halámek, O. Mucha – Kafka, Souček, Jedlička (74. J. Večeřa), Bouček (90. Simandl) – Vítek (52. Beran), Ďurica.