Ztráty do té doby vedoucích Počítek využili i další pronásledovatelé. Fotbalisté třetího Moravce a hned v závěsu se za nimi pohybující se borci z Pohledce, stáhli narůstající mezeru na tři respektive čtyři body.

Ani pohled do suterénu nenabízí jasného outsidera, takže jaro bude ještě hodně zajímavé.

Hamerští Kladiváři se rozjížděli pomalu. Dieselová mašina se naplno rozhoukala v 7. kole a od té doby nadělovala páru jednomu protivníkovi za druhým.„Mančaft měl dobrou formu a je škoda, že podzim už končí,“ posteskl si vedoucí mužstva Jaroslav Špinar. Jaký obrat oproti letošnímu jaru, kdy se ambiciózní celek výsledkově propadl do průměru. Ani začátek nové sezony se borcům od řeky Sázavy nějak zázračně nepovedl. Vše se zlomilo v polovině soutěže.

„Během podzimu přišli tvořiví záložníci Dominik a Petr Havlíkovi. Všichni hráči se navíc uzdravili a rapidně se zvedla konkurence v týmu. Na hráčích je vidět, že chtějí hrát, a tomu odpovídají i jejich výkony na hřišti. I když musím přiznat, že ta výhra s Počítkami byla šťastná,“ je si vědom Špinar. Sám po očku sleduje i situaci v I. B třídě – skupině B, kde se zatím týmům ze Žďárska daří. „Pokud z nich nikdo nesestoupí, měly by jít od nás do okresního přeboru dvě družstva. Rádi bychom byli jedním z nich,“ uzavírá.

Pronásledovatelé

Šanci na postup si drží kromě druhého Transformátoru i v bronzovém Moravci a tam mají po kompletní přestavbě kádru jasno: „Sezona se nám vydařila, značně jsme omladili kádr a teď bychom rádi výš,“ říká tamní předseda Libor Mičánek. Na zdejším trávníku se pravidelně představují nedávní nebo ještě současní dorostenci a potenciál k růstu zdejší klub dozajista má.