Kladiváře nasměroval k postupu Novotný. Bobrová smetla Nedvědici

Žďársko - Ostře sledovaný duel 20. kola okresního přeboru vyhrály domácí Hamry nad Sázavou. Bitva prvního s druhým nabídla gólovou první půli, ve které rozhodl o navýšení náskoku na čtyři body Pavel Novotný. Radostín nad Oslavou po porážce předstihl na druhém místě Moravec, jenž vybral Ujčov.

6.5.2013

Ilustrační fotoFoto: archiv/Deník

Bobrová šestkou rázně odmítla boj o sestup. Nedvědici zfoukla čtyřmi góly ve druhé půli. První jarní zaváhání si na domácí zápas schovalo Rovečné.

ROŽNÁ O. BÍTÝŠKA 1:2

Góly: J. Štěrba M. Navrátil, Kulík. Rozhodčí: Kabát. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Rožná: J. Beran Pátek, Korbička, M. Navrátil, J. Štěrba Hanus (54. Sýkora), J. Vyžrálek, Humpolík (80. Novotný), Chocholáč V. Vyžrálek (57. Kunc), V. Štěrba. O. Bítýška: Hájek Bednář, Dvořák (78. Kulík), Jelínek, Zeman Pelán, P. Večeřa (68. J. Večeřa), A. Navrátil, Machát Havlík, M. Navrátil.

HAMRY RADOSTÍN N. O. 2:1

Góly: Novotný 2 Fabík. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 2:1. Hamry: Pinkava Černý, Suský, Sláma, Tesař Sýs (61. Zeman), Navrátil (80. Sláma), Štěpán (86. Gregar), Vašek Novotný, Kučera. Radostín n O.: Dupal Fňukal, Kohout, Berka, Večeřa (69. Litochleb) Fabík (76. Dvořák), Kovář, Vokoun, L. Kozel (85. Oulehla) J. Kozel, Promberger.

SVRATKA NOVÁ VES B 0:0

Rozhodčí: Myška. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Svratka: Moučka Malovič, Štěpánek, Mládek, Vítek Martin Sádovský, Makovský, Voldán, Fiala Mayer, Pech. Nová Ves B: Čížek Pohanka, Krejčí, J. Bureš, Klement V. Bureš, Šimek, Starý, Juda Miluška, Novotný.

ROVEČNÉ ROZSOCHY 1:2

Góly: Žíla Kalvoda (PK), Šťastný. Rozhodčí: Bula. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Rovečné: Petr R. Doskočil, Šenkýř, A. Doskočil, Bartoň Žíla (75. Bílek), Kozáček, Šoukal, Forman Buček, Palosz (57. Večeřa). Rozsochy: Juračka J. Zítka, Šafránek (86. M. Stehlík), Šibor, Gál R. Stehlík (67. Nebola), M. Bureš, Kalvoda, Šťastný P. Bureš (43. P. Zítka), Vališ.

BOBROVÁ NEDVĚDICE 6:1

Góly: I. Roháček 2, Svoboda 2, Ambrož, Dvořák (PK) Havlíček (PK). Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Bobrová: Smažil Srnský, Kratochvíl, Podborský, Flídr Trnka (65. Hluschenko), Dvořák, Ambrož, Janda (85. D. Roháček) Svoboda, I. Roháček (82. Smutka). Nedvědice: Dynga Hájek (55. Brecek), Krejčí, Řehůřek, Pacek Darkwah, Havlíček, Doušek, Richter Prudký, Šikula.

UJČOV MORAVEC 1:2

Góly: Ryba Kovář, J. Hladík. Rozhodčí: Nepraš. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Ujčov: Bureš Z. Mitáš, Štourač, Kankovský, Mareš (90. Dvořáček) Brázda, Pavel Mitáš, Hájek, Trtílek Petr Mitáš, Ryba. Moravec: Pokorný Kudiovský, T. Hladík, Rudlovský, Juračka Červinka, J. Hladík, Kovář, Černý Mičánek (89. Kupský), Slavíček (80. Tulis).

RAD. SVRATKA BORY 3:3

Góly: Plhal, Hudeček, Skryja Vaculík 3. Rozhodčí: Soukup. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Rad. Svratka: Šebek Havlíček, Hudeček, V. Šacl, Janů Havránek, Kachlík (57. M. Šacl), Pekárek, Skryja (90. Kříž) Plhal, Dvořák (70. Dostál). Bory: Pokorný Netolický, Psohlavec, Brodský, Hlaváč Špaček, Dvořák, Novotný, Vaculík Karásek, Chalupa (87. Beneš). (hur)

Za plotem našli páchnoucí překvapení

Žďár nad Sázavou – Zvláštní a hlavně nečekanou „zásilku“ objevili na své zahrádce obyvatelé Žďáru 2. V neděli navečer volali městskou policii, že jim někdo dal za branku čtyři igelitové pytle se zapáchajícím obsahem.

OBRAZEM: V novoměstské nemocnici se narodilo dalších deset miminek

Nové Město na Moravě - Díky vstřícnosti nejen novoměstské porodnice vám na našich stránkách pravidelně „servírujeme" fotografie nejmladších obyvatel žďárského regionu.