PÁTEK

III. třída: Křižanov B - Počítky (Šula, 17.00).

Okresní přebor přípravek – skupina A: Rad. Svratka - Jimramov (Soukupová, 17.00), Herálec - Svratka (Kohout, 17.00), Nová Ves - Bohdalov (Skryja, 17.00).

SOBOTA

Krajský přebor: Bystřice – St. Říše (Klement).I. B třída – skupina B: Rozsochy – Mohelno (Fotr), Herálec – Žďár B (Hrůza).

Okresní přebor: Svratka - Bystřice B (Jos. Rosický).

III. třída: Štěpánov B - Měřín B (P. Tomášek), Radostín B - Jabloňov (Liška), Strážek - Rožná (Žilka).

IV. třída – skupina A: Bobrová B - Bory B (Mikyna).

IV. třída – skupina B: Věchnov - Olší (Budín).

Krajský přebor dorostu: Bystřice – Jaroměřice (Sochor, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – V. Bíteš (Veselý, 9.00 st. a 10.45 ml.).

Okresní přebor žáků: Jimramov - Vrchovina B (Juda, 14.00), Věchnov - Křižanov (Budín, 14.00), Bobrová - Štěpánov (Mikyna, 14.00).

Okresní přeborml. žáků: Rozsochy - Rovečné (KFS Vysočina, 14.30), Svratka - Bory (Kohout, 14.00).

Okresní přebor přípravek – skupina B: V. Meziříčí - Křižanov (Teplý, 17.00), V. Bíteš – Radostín n. O. (O. Mareš, 17.00), Křoví - D. Rožínka (Vévoda, 17.00).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Rosice (Petr, 10.15), Žďár n. S. – Vrchovina (Kolář).

Krajský přebor: V. Bíteš – Humpolec (Zadinová), Nová Ves – H. Brod (Pfeifer).

I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Rapotice (Beseda).

I. B třída – skupina B: Vrchovina B – Borovina (Šrámek, hř. Rad. Svratka), Měřín – Štěpánov (Bělovský), Křižanov – Studenec (Sláma).

Okresní přebor: O. Bítýška - Bory (Juda), Rovečné - Vír (R. Stehlík), D. Rožínka – Nová Ves B (Novák), Bobrová - V. Bíteš B (Drbůšek), Ujčov – Radostín n. O. (Dvořák), Nedvědice - Rad. Svratka (Nahodil).

III. třída: Bohdalec - Počítky (KR), Jimramov - Křižanov B (F. Mareš), Pohledec - Hamry: Vévoda, D. Heřmanice - Moravec (Rotkovský).

IV. třída – skupina A: Herálec B - Polnička (Soukupová, 10.30), Vlachovice - Rozsochy B (Skryja), Sněžné - Rad. Svratka B (Nebola).

IV. třída – skupina B: Tasov - Strážek B (Myška), Březí/Březské - Křoví B (Sýkora).

I. třída dorostu – skupina A: Měřín – Radostín n. O. (Franc, 14.00).

I. třída dorostu – skupina B: V. Bíteš – D. Rožínka (Rosický, 14.00).

Okresní přebor dorostu: Svratka - Bory (Nebola, 14.00), Jimramov - Vír (F. Mareš, 14.00), Jívoví - Březí/Březské (Myška, 14.00), Bobrová - Rozsochy (Liška, 14.00), Herálec - Hamry (KFS Vysočina, 13.30), Pohledec - Štěpánov (Vévoda, 14.00), Křižanov - Ujčov (KFS Vysočina, 13.00).

Divize žáků: Vrchovina – Zlín (Machát, 10.00 st. a 11.45 ml., hř. Nové Město).

Krajský přebor žáků: Žďár n. S. – Bedřichov (J. Beneš, 9.00 st. a 10.45 ml.).

I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – Hrotovice (Kliner, 14.00 st. a 16.00 ml.).

Okresní přebor žáků: Nová Ves - Jívoví (KFS Vysočina, 14.00), Měřín - D. Rožínka (Dvořák, 11.00).

Okresní přebor ml. žáků: Vír - Pohledec (Rotkovský, 10.00), Žďár B - Hamry (Mička, 13.00), Bohdalov - Křoví (Budín, 10.00), Borová - O. Bítýška (KR, 10.00, hř. Telecí).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Nová Ves - Vrchovina B (R. Stehlík, 10.45), Rad. Svratka - Bohdalov (Skryja, 11.00), Herálec - Hamry (Soukupová, 9.00), Svratka - Jimramov (Novák, 10.00).

Okresní přebor přípravek – skupina B: V. Meziříčí - V. Bíteš (Teplý, 13.30, hř. UT), Křoví - Křižanov (Nahodil, 11.00), Nedvědice - Radostín n. O. (P. Tomášek, 9.00).

Okresní přebor ml. přípravek: Polnička - Měřín (Stratený, 10.00), Rožná - Nedvědice (Drbůšek, 10.00).

STŘEDA

Okresní přebor žáků: Křižanov - Jimramov (Nahodil, 17.00).

Okresní přebor přípravek – skupina B: Měřín - D. Rožínka (Jak. Rosický, 17.00). (fre)

------------

Není-li uvedeno jinak,začínají zápasy v 16.30.