SOBOTA

Krajský přebor: Bystřice – Pacov (Hitzger).

Okresní přebor: Svratka - Nová Ves B (Myška).

III. třída: Štěpánov B - Počítky (Jos. Rosický), Radostín B - Křižanov B (Budín), Strážek - Hamry (Nebola).

IV. třída – skupina A: Bobrová B - Rozsochy B (KR).

IV. třída – skupina B: Křoví B - Olší (Bula).

Okresní přebor dorostu: Herálec - Březí/Březské (R. Stehlík, 14.00).

Krajský přebor žáků: Bystřice – M. Budějovice (Porupka, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Stařeč (Straka, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. UT).

Okresní přebor žáků: Bobrová - Vrchovina B (KR, 14.00).

Okresní přebor ml. žáků: Svratka - Rovečné (Mička, 14.00).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Měřín - Křižanov (Dvořák, 10.00).

NEDĚLE

Divize D: Velké Meziříčí – Bystrc (Fridrichovský, 10.15), Žďár nad Sázavou – Pelhřimov (Nováček).

Krajský přebor: Velká Bíteš – Žďírec nad Doubravou (KFS JČ), Nová Ves – Stará Říše (Kliner).I. A. třída – skupina B: Velké Meziříčí B – Třešť (KFS JČ, UT)

I. B. třída – skupina B: Rozsochy – Jakubov (Trocha), Vrchovina B – Šebkovice (Staněk, hř. Nové Město), Herálec – Želetava (Rosický), Měřín – Borovina (Podoba), Křižanov – Žďár nad Sázavou B (Klement, 10.00).

Okresní přebor: Osová Bítýška - Rovečné (KFS Vysočina), Dolní Rožínka - Bory (R. Stehlík), Bobrová - Vír (Nahodil), Ujčov - Velká Bíteš B (Liška), Nedvědice - Bystřice nad Pernštejnem B (Stratený), Radešínská Svratka – Radostín nad Oslavou (Teplý).

III. třída: Bohdalec - Jimramov (F. Mareš), Pohledec - Měřín B (Skryja), D. Heřmanice - Jabloňov (Novák), Moravec - Rožná (Rotkovský).

IV. třída – skupina A: Herálec B - Vlachovice (Mikyna, 10.30), Jívoví - Polnička (Sýkora), Rad. Svratka B - Bory B (Vévoda, 13.30).

IV. třída – skupina B: Březí/Březské - Strážek B (Žilka), Tasov - Věchnov (Dvořák).I. třída dorostu – skupina A: Měřín – Luka (Krejčí, 14.00).

I. třída dorostu – skupina B: V. Bíteš – Jemnicko (Vidlák, 14.00).

Okresní přebor dorostu: Svratka - Jimramov (Mikyna, 14.00), Jívoví - Bory (Sýkora, 14.00), Bobrová - Vír (Smejkal, 14.00), Pohledec - Rozsochy (Skryja, 14.00), Křižanov - Štěpánov (Rotkovský, 13.00), Ujčov - Moravec (P. Tomášek, 13.30).

Divize žáků: Vrchovina – Havl. Brod (Hájek, 10.00 st. a 11.45 ml., hř. N. M.).

Krajský přebor žáků: Žďár n. S. – Třebíč B (Knecht, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. UT).

I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – V. Bíteš (Mach, 14.00 st. a 16.00 ml.).

Okresní přebor žáků: Nová Ves - Jimramov (Drbůšek, 14.00), Věchnov - Jívoví (Nebola, 10.00), Strážek - Štěpánov (Smejkal, 10.00).

Okresní přebor ml. žáků: Rozsochy - Vír (Porupka, 14.30), Žďár B - Pohledec (Bula, 13.00), Bohdalov - Bory (Liška, 10.00), Borová - Hamry (Novák, 10.00, hř. Telecí), O. Bítýška - Křoví (O. Mareš, 14.30).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Nová Ves - Rad. Svratka (Juda, 10.45), Herálec - Vrchovina B (Mikyna, 9.00), Svratka - Bohdalov (R. Stehlík, 10.00), Jimramov - Hamry (Žilka, 10.30).

Okresní přebor přípravek - skupina A: V. Meziříčí B - Křoví (F. Mareš, 13.30, hř. UT), Nedvědice - V. Bíteš (Soukup, 9.00), D. Rožínka – Radostín n. O. (Soukupová, 9.00).

Okresní přebor ml. přípravek: Rožná - Měřín (Myška, 10.00), Polnička - Nedvědice (Stratený, 10.00).

STŘEDA

Divize D – dohrávka 17. kola: Žďár n. S. – Blansko (Reich, 17.00).

Krajský přebor – předehrávka 29. kola: Nová Ves – Jemnicko (Klement, 17.30).

Divize žáků: Vrchovina – Kroměříž (Jar. Beneš, 15.00 ml. a 16.30 st.).

-------------

Není-li uvedeno jinak,začínají zápasy v 16.30