SOBOTA

Okresní přebor: Svratka – Bobrová (Porupka).

III. třída: Štěpánov B – Rožná (Liška), Měřín B – D. Heřmanice (Dostál).

IV. třída – skupina A: Rozsochy B - Herálec B (V. Beneš).

IV. třída – skupina B: Křoví B - Bory B (Kaša), Radostín B – Olší (Žilka).

Okresní přebor dorostu: Ujčov – Radostín n. O. (P. Tomášek, 14.00), Moravec – Jívoví (Myška).

Krajský přebor žáků: Vrchovina – Žďár n. S. (Krejčí, 9.00 st. a 10.45 ml., N. Město).

Okresní přebor žáků: Křižanov – Bohdalov (Nahodil, 14.00).

Okresní soutěž žáků: Štěpánov – Bobrová (F. Mareš, 14.00).

Okresní přebor přípravek – skupina A: Hamry - Žďár B (Soukup, 10.00), Bohdalov – Rad. Svratka (Harvánková, 11.00).

Okresní přebor přípravek – skupina B: Radostín n. O. - D. Rožínka (Skryja, 14.00).

NEDĚLE

Okresní přebor: Bory – Vír (Strateny), Jimramov – Rad. Svratka (Soukup), Nedvědice - Žďár B (KR), O. Bítýška – V. Bíteš B (KR), Ujčov – Radostín n. O. (Vévoda), Rovečné - Bystřice B (Kaša).

III. třída: Křižanov B – Moravec (F. Mareš), D. Rožínka – Nová Ves B (Teplý), Pohledec – Bohdalec (Drbůšek), Hamry – Strážek (Mikyna), Jívoví – Jabloňov (Rotkovský).

IV. třída - skupina A: Vlachovice - Bobrová B (Večeřa), Sněžné – Počítky (KFS).

IV. třída - skupina B: Březí/Březské – O. Bítýška B (Porupka), Tasov - Strážek B (R. Stehlík).

Okresní přebor dorostu: Vír – Radešínská Svratka (Nebola, 13.45), Sněžné – V. Meziříčí B (Konig, 10.00), Pohledec - Žďár B (P. Tomášek, 14.00), Hamry – Křižanov (Mikyna, 13.45), Březí/Březské – Bobrová (Porupka, 14.00), Bory – Štěpánov nad Svratkou (Dvořák, 14.00).

Okresní přebor žáků: Nová Ves – Vír (KR, 14.00), D. Rožínka – Moravec (Drbůšek, 10.30), Jívoví - Vrchovina B (Mejzlíkj, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Herálec ZR – Jimramov (Juda, 14.00),), Pohledec – Rožná (V. Beneš, 10.00), Rozsochy – Rovečné (Liška, 14.30).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Svratka – N. Ves (Soukupová, 10.00), Jimramov - Vrchovina B (Kaša, 10.30).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina B: Křižanov – Nedvědice (D. Horký, 10.00), Bory – V. Bíteš (Myška, 10.00), V. Meziříčí B – Křoví (Bula, 14.00, UT).

-------------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.