PÁTEK

Okresní přebor: Svratka – Nedvědice (Strateny, 17.30).

III. třída: Hamry - D. Rožínka (Drbůšek, 17.30).

SOBOTA

Krajský přebor: Bystřice – Polná (Sojka).

I. A třída – skupina B: Křižanov – Náměšť n. O. (Šimák).

I. B třída – skupina B: Křoví – Štěpánov (Dítě).

Okresní přebor: V. Bíteš B – Rovečné (Dostál).

III. třída: Nová Ves B - Měřín B (KFS Vysočina), Moravec – Pohledec (Skryja).

IV. třída – skupina B: Bory B – Olší (Nebola), Radostín B – Březí/Březské (KR).

Divize dorostu: Vrchovina – Kroměříž B (Chabiča, Krejčí, 13.45 st. a 16.00 ml.).

I. třída dorostu – skupina A: Bohdalov – Leština (Nejedlý).

I. třída dorostu – skupina B: Nová Ves – Přibyslavice (Vidlák, 13.30), D. Rožínka – Okříšky (Straka, 13.00).

Okresní přebor dorostu: Žďár B – Bory (Ceral, 13.30), V. Meziříčí B - Březí/ Březské (König, 14.00 UT), Rozsochy – Pohledec (KR, 13.30).

Krajský přebor žáků: Žďár n. S. – Kamenice n. L. (Stehlík, 9.00 ml. a 10.45 st.), Bystřice – Vrchovina (Kamenský, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: Nedvědice – Náměšť n. O. (Straka, 9.00 st. a 11.00 ml.).

Okresní soutěž žáků: Bobrová – Pohledec (V. Beneš, 13.30).

Okresní přebor přípravek – skupina A: Bohdalov – Svratka: Soukupová, 11.00).

Okresní přebor přípravek – skupina B: V. Bíteš – Křižanov (Dostál, 13.30).

Divize žen: Vrchovina – Boskovice (Chabiča, 15.30).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Rosice (Gasnárek, 10.15).

Krajský přebor: Vrchovina – H. Brod (Švehla).

I. A třída – skupina A: V. Meziříčí B – Šebkovice (Pavlas).

I. B třída – skupina B: Měřín – Herálec ZR (Servít).

Okresní přebor: Radostín n. O. – Bory (Teplý), Bobrová - Bystřice B (Novák), Žďár B – Ujčov (Porupka), Rad. Svratka – Svratka (Vévoda), Vír - O. Bítýška (R. Stehlík), Jimramov – Nedvědice (J. Žilka).

III. třída: D. Heřmanice - Křižanov B (J. Rosický), Strážek – Jabloňov (Liška), Bohdalec – Jívoví (F. Mareš), Rožná – Hamry (Šotkovský), Štěpánov B - D. Rožínka (Nahodil).

IV. třída - skupina A: Sněžné - Herálec B (Večeřa), Počítky – Věchnov (Strateny), Vlachovice - Rozsochy B (Juda).

IV. třída - skupina B: Strážek B - O. Bítýška B (Liška, 13.30), Tasov - Křoví B (D. Horký).

I. třída dorostu – skupina A: Měřín – V. Beranov )Sochor, 13.00).

Okresní přebor dorostu: Štěpánov – Jívoví (O. Mareš, 13.00), Bobrová – Moravec (Dvořák, 13.30), Křižanov – Ujčov (Soukup, 13.00), Rad. Svratka – Hamry (V. Beneš, 13.30), Vír – Sněžné (Drbůšek, 12.30).

Krajský přebor žáků: V. Meziříčí B – Pacov (Žilka, 12.30 ml. a 14.00 st.).

I. třída žáků – skupina A: V. Bíteš – Stařeč (Rosický, 9.00 st. a 10.45 ml.).

Okresní přebor žáků: Bohdalov - Vrchovina B (Juda, 10.00), Moravec – Jívoví (Porupka, 10.00), Vír – Měřín (F. Mareš), D. Rožínka – Křižanov (Majzlík, 10.30).

Okresní soutěž žáků: Rovečné – Herálec (Myška, 10.00), Štěpánov – Věchnov (D. Horký, 10.00), Jimramov – Rozsochy (Bula, 13.30).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Herálec – Hamry (Harvánková, 9.00), Nová Ves - Vrchovina B (Strateny, 10.45), Rad. Svratka – Jimramov (Stehlík, 11.00).

Okresní přebor přípravek - skupina B: D. Rožínka – Křoví (Mejzlík, 9.00), Nedvědice - V. Meziříčí B (Sýkora, 10.00), Radostín n. O. – Bory (P. Tomášek, 13.30).

Okresní přebor přípravek (soutěž Brno-venkov): V. Bíteš – Střelice (Mikina, 13.30).

----------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16 hodin.