PÁTEK

Okresní přebor žáků: Měřín – Bohdalov (Soukupová, 17.00), Nedvědice – Jívoví (Mareš, 17.30), Pohledec – Vrchovina B (Dostál, 17.00).

SOBOTA

Divize D: Žďár n. S. – Ždírec n. D. (Volf).

Krajský přebor: Bystřice – Jemnicko (Kuchyňa, 16.00).

I. B třída – skupina B: Vrchovina B – Studenec (Dlouhý, Rad. Svratka).

III. třída: Nová Ves B - D. Rožínka (KFS Vysočina), Štěpánov B - Měřín B (Myška), Rozsochy B – Rožná (Kosmák), Křižanov B – Strážek (Nebola).

IV. třída – skupina A: Bobrová B – Počítky (Jak. Rosický).

IV. třída – skupina B: Křoví B – Olší (Teplý), O. Bítýška B – Tasov (Večeřa).

Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. – Ledeč n. S. (Slíž, Šedivý, 10.00 st. a 12.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Nová Ves – N. Syrovice (Vidlák, 14.00), Nedvědice – M. Budějovice (Sochor).

Okresní přebor dorostu: Rozsochy - Březí/Březské (Kosmák, 14.00), Křižanov – Vír (Šoukal, 14.00).

Krajský přebor žáků: Bystřice – Bedřichov (Mach, 9.00 ml. a 10.30 st.).

Okresní soutěž žáků: Ujčov - O. Bítýška (Dvořáček, 14.00),

Okresní přebor přípravek - skupina A: Nedvědice – Žďár n. S. (Mareš, 9.00), Hamry – Herálec (Juda, 10.00), Bohdalov – Vrchovina (Večeřa, 11.00).

NEDĚLE

I. A třída – skupina B: Herálec ZR – Bohdalov (Sýkora), V. Meziříčí B – Čáslavice (Masopust).

I. B třída – skupina B: Křoví – Stonařov (Jurka), Měřín – Bedřichov (Svoboda).

Okresní přebor: Bobrová – Nedvědice (König), Ujčov – Svratka (Nahodil), Jívoví – Radostín n. O. (Kamenský), Bory – Jimramov (Machát), O. Bítýška – Štěpánov (Bártová), Rovečné - Bystřice B (Liška), Žďár B – Vír (Mareš).

III. třída: Bohdalec – Pohledec (Dostál), V. Bíteš B - D. Heřmanice (D. Horký), Rad. Svratka – Moravec (Novák).

IV. třída - skupina A: Herálec B – Hamry (Vévoda, 10.00), Sněžné – Vlachovice (Soukup), Radostín B – Věchnov (Dítě).

IV. třída - skupina B: Strážek B - Bory B (Dvořák, 14.00), Březí/Březské – Jabloňov (Skryja).

Krajský přebor dorostu: Měřín – Třešť (Jůn, Pfeifer, 11.30 ml. a 13.45 st.).

Okresní přebor dorostu: D. Rožínka - Žďár B (Švihálek, 14.00), Jívoví – Pohledec (Kamenský, 14.00), Bory – Sněžné (Juda, 12.30), Rad. Svratka – Štěpánov (Novák, 14.00), Hamry – Moravec (Nahodil, 10.00).

Krajský přebor žáků: V. Meziříčí – Žďár n. S. (Martenek, 9.00 st. a 10.45 ml.).

Okresní přebor žáků: Křižanov - Nová Ves (Dvořáček, 10.30), Moravec - D. Rožínka (Skryja, 10.00), Štěpánov – Vír (König, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Jimramov – Rozsochy (KR, 10.00), Rožná – Sněžné (Šotkovský, 14.00), Věchnov – Bobrová (P. Tomášek, 10.00), Herálec – Rovečné (Dítě, 14.00).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Nová Ves – Jimramov (Nebola, 10.45).

Okresní přebor přípravek - skupina B: V. Meziříčí – Bory (Jak. Rosický (13.00), D. Rožínka – Křižanov (Juda, 9.00).

ÚTERÝ

Krajský přebor dorostu: V. Bíteš – Třebíč B (Rosický, Slezák, 15.15 st. a 17.30 ml.). (dud)

------------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.