SOBOTA

I. B třída – skupina B: Vrchovina B – Rudíkov (Staněk).

Okresní přebor: Žďár B – Radostín n. O. (Liška).

III. třída: Štěpánov B - D. Rožínka (Teplý), Rozsochy B – Bohdalec (Dostál), V. Bíteš B - Nová Ves B (Juda), Křižanov B - Měřín B (Nahodil).

IV. třída – skupina A: Bobrová B - Vlachovice (Mikina).

IV. třída – skupina B: Křoví B – Jabloňov (Nebola).

Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. - V. Bíteš (Sochor, Krejčí, 10.00 st. a 12.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – Svratka (Straka).

Okresní přebor dorostu: Rozsochy - D. Rožínka (P. Tomášek, 14.00), Křižanov - Březí/Březské (O. Mareš, 14.00), Vír – Sněžné (Dítě), Moravec – Štěpánov (Jak. Rosický).

Krajský přebor žáků: Bystřice – M. Budějovice (Žilka, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Okříšky (Čech, 14.00 ml. a 16.00 st., UT).

Okresní přebor žáků: Měřín – Moravec (Myška, 11.30), Nedvědice – Nová Ves (Liška, 11.00), Vrchovina B – Vír (Skryja, 10.30, Rad. Svratka).

Okresní soutěž žáků: Ujčov – Jimramov (Mareš, 14.00), Bobrová - O. Bítýška (Mikina, 14.00).

Přípravky: V. Meziříčí (Čech, Slezák, 9.00).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina A: Nedvědice – Bohdalov (Liška, 9.00), Vrchovina B – Herálec (Šoukal, 10.30, N. Město).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina B: V. Bíteš – Bory (Vévoda, 10.00), Radostín n. O. – Křižanov (Šula, 10.00).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Hulín (Langhammer, 10.15).

Krajský přebor: Nová Ves – Polná (Bína).

I. A třída – skupina B: Herálec ZR – Kouty (Kuchyňa), V. Meziříčí B – Přibyslavice (Kopřiva).

I. B třída – skupina B: Křoví – Borovina (Cupl), Měřín – Puklice (Tesař).

Okresní přebor: Jívoví – Nedvědice (König), Bory – Ujčov (Šoukal), Osová Bítýška – Bobrová (Novák), Rovečné – Svratka (Stehlík), Vír – Jimramov (M. Stehlík), Bystřice B – Štěpánov (Krecht).

III. třída: Pohledec - Rad. Svratka (J. Žilka ml.), Strážek – Rožná (Jar. Beneš), Moravec - D. Heřmanice (Večeřa).

IV. třída - skupina A: Hamry – Sněžné (Myška), Počítky – Věchnov (Rejda), Herálec B - Radostín B (Soukup, 10.00).

IV. třída - skupina B: Březí/Březské - Bory B (F. Mareš), Olší – Tasov (Dítě), Strážek B - O. Bítýška B (Švihálek, 14.00).

Krajský přebor dorostu: Měřín – Kamenice n. L. (Talpa, Křenek, 11.30 ml. a 13.45 st.).

Okresní přebor dorostu: Bory – Bobrová (D. Horký, 14.00), Rad. Svratka - Žďár B (König, 14.00), Hamry – Pohledec (Soukupová, 10.00).

I. třída žáků – skupina A: V. Bíteš – Hrotovice (Krejčí, 9.00 ml. a 10.45 st.), Radostín n. O. – Třešť (Janíček, 14.00 st. a 15.45 ml.).

Okresní přebor žáků: Křižanov – Štěpánov (Kosmák, 10.30), Pohledec - D. Rožínka (Nebola, 10.00), Jívoví – Bohdalov (Mikina, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Věchnov – Rožná (Rotkovský, 10.00), Herálec – Rozsochy (Dítě, 14.00), Rovečné – Sněžné (Rejda, 10.00).

Okresní přebor mladších žáků: Strážek – MCV (Juda, 10.30).

Přípravky: Bystřice (Čech, Slezák, 9.00), Vrchovina (Bártová, Cupl, 9.00).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Nová Ves – Hamry (Novák, 10.45), Jimramov - Žďár n. Sáz. B (Pajkr, 10.30).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina B: V. Meziříčí - Křoví (A. Horký, 13.00). (dud)

--------------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.