PÁTEK

IV. třída - skupina A (předehrávka 28. kola): Bobrová B – Hamry (König), Herálec B – Vlachovice (Skryja), Radostín n. O. B – Počítky (Dítě), Věchnov – Sněžné (D. Horký).

IV. třída - skupina B (předehrávka 28. kolo): Křoví B - Bory B (Dostál), Jabloňov – Strážek (Jak. Rosický), O. Bítýška – Olší (Šoukal), Tasov - Březí/Březské (Nahodil).

Okresní přebor dorostu: Bobrová – Pohledec (Dvořáček, 14.00), D. Rožínka - Březí/Březské (Večeřa, 14.00), Jívoví – Sněžné (Dlouhý, 10.00), Rozsochy – Štěpánov (Juda, 14.00), Bory – Moravec (Švihálek, 14.00), Rad. Svratka – Vír (Kamenský, 14.00), Hamry – Křižanov (Stehlík, 10.00).

Okresní přebor žáků: Křižanov - D. Rožínka (Vašek, 10.00), Nová Ves – Vír (Sochor, 14.00), Moravec – Bohdalov (P. Tomášek, 10.00), Štěpánov – Jívoví (Rotkovský, 10.00), Měřín - Vrchovina B (Teplý, 10.00), Nedvědice – Pohledec (Mach, 10.00).

Okresní přebor mladších přípravek: V. Bíteš - Kuřim B (Nahodil, 14.00).

SOBOTA

Krajský přebor: Bystřice – H. Brod (Martenek, 16.00).

I. B třída – skupina B: Křoví – Jakubov (Nejedlý).

Okresní přebor: Svratka - Žďár B (Machát).

III. třída: Měřín B – Strážek (König), Nová Ves B - Rad. Svratka (KFS Vysočina), Štěpánov B - Rozsochy B (Myška).

IV. třída – skupina B: Bory B - Křoví B (Večeřa).

Divize dorostu: V. Meziříčí – Bohunice (Pojezný, Hájek, 10.15 st. a 12.30 ml.), Vrchovina – Kunovice (Hitzger, Stehlík (14.15 st. a 16.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina A: Bohdalov – Ždírec n. S. (Sochor).

I. třída dorostu – skupina B: Nová Ves – Nedvědice (14.00).

Okresní přebor dorostu: Sněžné – Moravec (Dítě, 10.00), Žďár B – Hamry (Nebola, 13.30).

Divize žáků: Vrchovina – Pelhřimov (Nováček, Martenek, 10.00 st. a 11.45 ml., Rad. Svratka).

Krajský přebor žáků: Žďár n. S. – Humpolec (J. Beneš (9.00 ml. a 10.45 st.), V. Meziříčí – Telč (Krejčí, 14.30 ml. a 16.00 st.).

Okresní soutěž žáků: Rozsochy – Rovečné (D. Horký, 14.30), Ujčov – Věchnov (Nebola, 14.00).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina A: Hamry – Jimramov (Juda, 10.00), Bohdalov – Nová Ves (Kosmák, 11.00).

Okresní přebor mladších přípravek: V. Bíteš – Hrušovany (O. Mareš, 14.00).

NEDĚLE

Divize D: Žďár n. S. – Protivanov (Hanák, 10.15).

Krajský přebor: V. Bíteš – Nová Ves (Jm KFS), Vrchovina – Herálec HB (Kliner).

I. A třída – skupina B: Křižanov – Třešť (Jm KFS), Bohdalov – St. Říše (Hrůza).

I. B třída – skupina B: Rozsochy – Studenec (Trocha).

Okresní přebor: Nedvědice – Štěpánov (KFS Vysočina), Jimramov – Bystřice B (Dítě), Radostín n. O. – Vír (KFS Vysočina), Bobrová – Rovečné (Šoukal), Ujčov - O. Bítýška (Dlouhý), Jívoví – Bory (J. Žilka ml.).

III. třída: D. Rožínka - D. Heřmanice (Vašek), Rožná – Moravec (Stehlík), Pohledec - Křižanov B (Dostál), Bohdalec - V. Bíteš B (Mareš).

IV. třída - skupina A: Hamry - Bobrová B (Dvořák), Herálec B – Vlachovice (KFS Vysočina, 10.00), Počítky - Radostín B (Teplý), Sněžné – Věchnov (Bártová).

IV. třída - skupina B: Strážek – Jabloňov (Skryja, 14.00), Olší - O. Bítýška (Juda), Březí/Březské – Tasov (Soukup).

Krajský přebor dorostu: V. Bíteš – Ledeč n. S. (Žilka, Kamenský, 11.45 st. a 14.15 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Radostín n. O. – Hrotovice (Burian, 14.00).

Okresní přebor dorostu: Březí/Březské – Vír (Soukupová, 14.00), Pohledec – Křižanov (Dostál, 14.00), Bobrová - Rad. Svratka (O. Mareš, 14.00), D. Rožínka – Bory (Vašek, 14.00), Jívoví – Rozsochy (Švihálek, 14.00).

Okresní přebor žáků: Bohdalov – Křižanov (Šoukal, 10.00), Vír – Jívoví (König, 10.00), D. Rožínka - Vrchovina B (Skryja, 10.30), Nová Ves – Pohledec (Mareš, 14.00), Moravec – Nedvědice (Nebola 10.00), Štěpánov – Měřín (Dvořáček, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Jimramov - O. Bítýška (Pahor, 14.00), Sněžné – Bobrová (KFS Vysočina, 10.00), Rožná – Herálec ZR (Stehlík, 14.00).

Okresní přebor mladších žáků: Strážek – Obřany (P. Tomášek, 10.30).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Herálec ZR – Nedvědice (Novák, 10.00), Žďár B – Vrchovina (Šoukal, 14.00).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina B: Křižanov - V. Meziříčí (Vévoda, 9.00), Bory – Radostín n. O. (Jak. Rosický, 10.00), D. Rožínka - V. Bíteš (Skryja, 9.00).

MS divize žen: Vrchovina – Drnovice (Zadinová, 10.00, hřiště Pohledec). ⋌(dud)

------------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.