ČTVRTEK

I. třída dorostu – skupina B: Nová Ves – Radostín n. O. (Janíček, 17.00).

Okresní přebor dorostu: D. Rožínka – Štěpánov (P. Tomášek, 17.30), Rozsochy – Vír (Vašek, 17.30).

PÁTEK

Okresní přebor: Nedvědice – Svratka (Liška), Ujčov – Jimramov (Dostál), Jívoví – Štěpánov (Teplý), Bory - Bystřice B (R. Stehlík), O. Bítýška – Vír (O. Tomášek), Rovečné - Žďár B (Dlouhý).

III. třída: Rad. Svratka - Křižanov B (Soukup, 14.00), D. Rožínka – Pohledec (Krejčí), Nová Ves B - Měřín B (Mareš), Bohdalec – Rožná (Knecht), Štěpánov B - D. Heřmanice (Novák), Rozsochy B – Moravec (Dítě), V. Bíteš B – Strážek (Machát).

IV. třída - skupina A: Sněžné – Hamry (Šula), Věchnov – Počítky (J. Žilka), Radostín B - Herálec B (Sláma), Bobrová B – Vlachovice (D. Horký).

IV. třída - skupina B: Bory B - Březí/Březské (Šotkovský, 14.00), Tasov – Olší (Janíček), O. Bítýška B - Strážek B (Večeřa, 13.30), Jabloňov - Křoví B (Sochor).

Okresní přebor dorostu: Žďár B - Březí/Březské (Skryja), Bobrová – Sněžné (Dvořák, 13.00), Jívoví – Moravec (Bártová), Bory – Křižanov (Straka, 11.00), Rad. Svratka – Hamry (Soukupová).

Okresní přebor mladších přípravek: Žďár B - H. Brod B (Šoukal, 14.00).

SOBOTA

I. B třída – skupina B: Vrchovina B - Mohelno (Kamenský, Rad. Svratka).

III. třída: V. Bíteš B - Štěpánov B (A. Horký),

IV. třída – skupina A: Bobrová B - Herálec B (Kosmák), Radostín B – Sněžné (Mikina).

IV. třída – skupina B: O. Bítýška B - Březí/Březské (Nebola), Křoví B - Strážek B (Myška).

Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. – Kamenice (Ondráček, Klement, 10.00 st. a 12.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Bystřice – Telč (Šula, 14.00), Nedvědice – Třebelovice (Bártová).

Okresní přebor dorostu: Křižanov - Žďár B (König, 14.00).

Krajský přebor žáků: Bystřice – Žďár n. S. (Šula, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Jaroměřice n. R. (Kliner, 14.00 ml. a 16.00 st.).

Okresní přebor žáků: Nedvědice – Štěpánov (Mareš, 11.00), Vrchovina B – Nová Ves (Skryja, 14.00, Rad. Svratka).

Okresní soutěž žáků: Bobrová – Rozsochy (Kosmák, 14.00).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina A: Nedvědice – Nová Ves (Mareš, 9.00).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina B: V. Bíteš – Křoví (O. Mareš, 10.00), Radostín n. O. - D. Rožínka (Večeřa, 10.00).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Mohelnice (Drápal, 10.15).

Krajský přebor: Nová Ves – Vrchovina (Jm KFS).

I. A třída – skupina B: Herálec ZR – Křižanov (Jm KFS), V. Meziříčí B – Šebkovice (Cupl, UT).

I. B třída – skupina B: Měřín – Křoví (Křenek).

Okresní přebor: Bory – Nedvědice (Soukup), O. Bítýška – Jívoví (M. Stehlík), Rovečné – Ujčov (Vašek), Žďár B – Bobrová (Sochor), Vír – Svratka (Nahodil), Bystřice B – Radostín n. O. (Machát), Štěpánov – Jimramov (Dostál).

III. třída: Rozsochy B - D. Rožínka (Švihálek), Rad. Svratka – Bohdalec (Juda), Křižanov B – Nová Ves B (Rotkovský), Strážek – Pohledec (Dvořák), Moravec - Měřín B (Skryja), D. Heřmanice – Rožná (R. Stehlík).

IV. třída - skupina A: Věchnov – Hamry (Mareš), Počítky – Vlachovice (Liška).

IV. třída - skupina B: Tasov - Bory B (D. Horký), Jabloňov – Olší (Novák).

Krajský přebor dorostu: Měřín – Bedřichov (Čech, M. Dobrovolný, 11.30 st. a 13.45 ml.).

Okresní přebor dorostu: Bory – Jívoví (Soukupová, 14.00), Rad. Svratka - D. Rožínka (Juda, 14.00), Hamry – Bobrová (Šoukal, 10.00), Vír - Pohledec (Nahodil, 13.45), Březí/Březské – Moravec (Rotkovský, 14.00), Štěpánov – Sněžné (Vévoda, 13.30).

I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – V. Bíteš (Janíček, 14.00 st. a 15.45 ml.).

Okresní přebor žáků: Křižanov – Měřín (Kosmák, 10.30), Pohledec – Moravec (KR, 14.00), Jívoví - D. Rožínka (R. Stehlík, 10.00), Bohdalov - Vír (Jak. Rosický, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Věchnov – Jimramov (P. Tomášek, 10.00), Herálec – Ujčov (Liška, 14.00), O. Bítýška – Sněžné (Machát, 10.00), Rovečné – Rožná (Vašek, 10.00).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Jimramov - Bohdalov: Pahor (10.30), Herálec - Žďár B (Dítě, 10.00), Vrchovina B – Hamry (Novák, 10.30, N. Město).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina B: Křižanov – Bory (Nebola, 9.00).

Okresní přebor mladších žáků: Strážek - S. Lískovec B (Dvořáček, 10.30).

Přípravky: Bystřice (Mach, Kamenský, 9.00).

STŘEDA

Krajský přebor: Bystřice – V. Bíteš (Straka, 17.30).

Divize dorostu: V. Meziříčí – Vrchovina (KFS Vy, 14.30 st. a 16.45 ml.).

-------------

Není-li uvedeno jinak, začínají zápasy v 16.30.