PÁTEK

I. A třída – skupina B: Křižanov – Rantířov (Kalina, 17.30).

SOBOTA

I. B třída – skupina B: Vrchovina B – Jakubov (Trocha, Rad. Svratka).
Okresní přebor: Bystřice B – Bobrová (Nahodil), Štěpánov – Svratka (Soukup, 13.00).

III. třída: V. Bíteš B - D. Rožínka (Stehlík), Křižanov B – Štěpánov B (Skryja).

IV. třída – skupina A: Radostín B – Hamry (Mareš), Bobrová – Sněžné (Myška).

IV. třída – skupina B: O. Bítýška B - Bory B (Mikina), Křoví B - Březí/Březské (Novák).

Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. – Bedřichov (Žilka, 10.00 st. a 12.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Bystřice – Svratka (Krejčí, 10.30), Nedvědice – Jaroměřice n. R. (Vidlák).

Okresní přebor dorostu: Sněžné - Březí/Březské (Novák, 10.00), Křižanov - D. Rožínka (Teplý, 13.30), Moravec - Žďár B (P. Tomášek), Štěpánov – Pohledec (Kosmák).

Okresní přebor žáků: Vrchovina B – Štěpánov (Dítě, 13.30, Rad. Svratka).

Okresní soutěž žáků: Bobrová – Ujčov (Myška, 13.30).

Přípravky: V. Meziříčí (Čech, Rosický (9.00).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Žďár n. S. (Kolář, 10.15).

Krajský přebor: Nová Ves – Světlá (Nováček).

I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Náměšť n. O. (Petřivý), Bohdalov – Přibyslavice (Krymová).

I. B třída – skupina B: Rozsochy – Stonařov (Čech), Měřín – Borovina (Knecht).

Okresní přebor: O. Bítýška – Nedvědice (Dostál), Rovečné – Bory (F. Mareš), Žďár B – Jívoví (O. Tomášek), Vír – Ujčov (Vidlák), Jimramov – Radostín n. O. (Sláma).

III. třída: Rad. Svratka - Rozsochy B (Šotkovský), Strážek – Bohdalec (A. Horký), Moravec – Nová Ves B (Soukup), D. Heřmanice - Pohledec (Liška), Rožná - Měřín B (Bártová).

IV. třída - skupina A: Věchnov – Vlachovice (Nahodil), Herálec B – Počítky (Vašek, 10.00).

IV. třída - skupina B: Jabloňov – Tasov (Dítě), Strážek B – Olší (D. Horký, 13.30).

Krajský přebor dorostu: Měřín – Pelhřimov (Krejčí, Šula, 11.00 st. a 13.15 ml.).

Okresní přebor dorostu: Hamry – Jívoví (Stehlík, 10.00), Vír –Bobrová (König, 13.15), Rad. Svratka – Rozsochy (Skryja, 13.30).

I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – Hrotovice (Mach, 13.30 st. a 15.15 ml.).

Okresní přebor žáků: Křižanov – Nedvědice (Dvořák, 10.30), Pohledec – Měřín (Nebola, 10.00), Jívoví – Moravec (Švihálek, 10.00), Bohdalov – Nová Ves (Jak. Rosický, 10.00), Vír - D. Rožínka (Mareš, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Herálec – Jimramov (Juda, 13.30), Rovečné – Věchnov (Rotkovský, 10.00), O. Bítýška – Rožná (Vévoda, 10.00), Sněžné – Rozsochy (KR, 10.00).

Okresní přebor mladších žáků: Strážek - Mor. Slavia B (Dostál, 10.30).

Okresní přebor mladších přípravek: Žďár B – Chotěboř (Dvořáček, 14.00).

--------------

Není-li uvedeno jinak,
Začínají zápasy v 16 hodin.