PÁTEK

Okresní přebor dorostu: Pohledec – Bobrová (KR, 16.30), Březí/Březské - D. Rožínka (D. Horký, 16.30), Sněžné – Jívoví (Šoukal, 16.30), Štěpánov - Rozsochy (Večeřa, 16.30), Moravec – Bory (Rejda, 16.30), Vír – Rad. Svratka (Suchoň, 16.30), Křižanov – Hamry (R. Stehlík, 16.30).

SOBOTA

Okresní přebor: Svratka – Vír (Fiala).

III. třída: Štěpánov B - V. Bíteš B (Myška), Nová Ves B - Křižanov B (KFS Vysočina), Měřín B – Moravec (Dostál).

IV. třída - skupina B: Bory B – Tasov (Nebola).

Okresní přebor dorostu: Žďár B- - Křižanov (Dítě, 13.30), Moravec - Březí/Březské (Jak. Rosický, 15.00), Sněžné – Štěpánov (KR, 10.00).

Okresní přebor žáků: Vrchovina B - D. Rožínka (Šoukal, 11.00 – hřiště Rad. Svratka), Pohledec - Nová Ves (König), Nedvědice – Moravec (Tomášek, 11.00), Měřín – Štěpánov (Dostál, 13.30).

Okresní soutěž žáků: Ujčov – Herálec (König, 14.00). Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Nedvědice – Herálec (P. Tomášek, 9.00).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina B: V. Bíteš - D. Rožínka (Mikina, 9.00).

NEDĚLE

Okresní přebor: Nedvědice – Bory (Novák), Jívoví - O. Bítýška (Mareš), Ujčov – Rovečné (M. Stehlík), Bobrová - Žďár B (Juda), Radostín - Bystřice B (KFS Vysočina), Jimramov – Štěpánov (Doležal).

III. třída: D. Rožínka - Rozsochy B (Liška), Bohdalec – Rad. Svratka (Teplý), Pohledec – Strážek (Soukup), Rožná - D. Heřmanice (R. Stehlík).

IV. třída - skupina A: Hamry - Věchnov (Kamenský), Sněžné - Radostín B (Sláma), Vlachovice – Počítky (Nahodil), Herálec B – Věchnov (Jar. Beneš, 10.00).

IV. třída - skupina B: Březí - O. Bitýška B (Rejda), Olší – Jabloňov (Kunstmüller), Strážek B - Křoví B (Skryja, 13.30).

Okresní přebor dorostu: Jívoví – Bory (Dvořáček, 14.00), D. Rožínka – Rad. Svratka (Liška, 14.00), Bobrová - Hamry (Suchoň, 14.00), Pohledec – Vír (Soukupová, 14.00).

Okresní přebor žáků: Křižanov – Bohdalov (Nahodil, 10.30), Jívoví – Vír (Kosmák, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Jimramov – Rožná (Nebola, 12.30), Sněžné - O. Bítýška (J. Žilka, 10.00), Rozsochy – Bobrová (Mach, 13.00), Rožná – Rovečné (R. Stehlík, 13.30).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina A: Jimramov – Hamry (Pahor, 10.30), Nová Ves – Bohdalov (Juda, 11.45).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina B: V. Meziříčí – Křižanov (Myška, 13.00), Radostín – Bory (Večeřa, 10.00). (dud) Není–li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.00.