SOBOTA

Okresní přebor: Štěpánov – Radostín (Dítě), Žďár B – Ujčov (Nahodi). III. třída: Křižanov B - Bohdalec (Myška), V. Bíteš B - Rozsochy B (König).

IV. třída – skupina A: Bobrová B - Počítky (Mikyna).

IV. třída – skupina B: Křoví B – Olší (Nebola), O. Bítýška – Tasov (Mareš).

Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. - Třebíč B (Sochor, Janíček, 10.00 st. a 12.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Bystřice – Radostín (Tomášek, 10.30), Nedvědice – Náměšť n. O. (Mach, 16.00).

Okresní přebor dorostu: Štěpánov - Březí/Březské (Kosmák, 13.00), Křižanov – Bobrová (Myška), Moravec - Pohledec (Rejda, 16.00).

Divize žáků: Vrchovina – Sigma Olomouc B (Nenadál, Hájek, 10.00 st. a 11.45 ml. – hřiště Rad. Svratka).

I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – V. Bíteš (Knecht, 14.00 ml. a 16.00 st.).

Okresní přebor žáků: Měřín – Křižanov (Soukupová, 14.00).

Okresní soutěž žáků: Rovečné – Ujčov (Rejda, 10.00), Bobrová – Rožná (Skryja, 13.30).

Přípravky: Vrchovina (Rosický, Slezák, 9.00 – hřiště N. Město).

Okresní přebor přípravek jednotných – skupina A: Bohdalov – Jimramov (Teplý, 11.00).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Otrokovice (Sojka, 10.15).

Krajský přebor: Nová Ves – Jemnicko (Švec).

I. A třída – skupina B: Bohdalov – Křižanov (Krejčí), V. Meziříčí B – Kouty (Stehlík).

I. B třída – skupina B: Rozsochy – Borovina (Čamra), Vrchovina B – Křoví (Martenek – hřiště N. Město), Měřín – Jakubov (Volf).

Okresní přebor: Jimramov – Nedvědice (Dostál), Bystřice B – Svratka (KR), Vír – Bobrová (Kamenský), Rovečné – Jívoví (Soukup), O. Bítýška – Bory (Stehlík).

III. třída: Rožná - D. Rožínka (Fiala), D. Heřmanice - Měřín B (Teplý), Moravec – Pohledec (Doležal), Strážek - Nová Ves B (Juda), Rad. Svratka - Štěpánov B (Brychta).

IV. třída - skupina A: Herálec B – Hamry (Šoukal, 10.00), Vlachovice – Sněžné (Švihálek), Radostín B – Věchnov (Rotkovský).

IV. třída - skupina B: Strážek B - Bory B (Juda, 13.30), Březí/Březské – Jabloňov (Suchoň).

Krajský přebor dorostu: Měřín – Polná (Slezák, Dušek, 11.00 ml. a 13.30 st.).

Okresní přebor dorostu: Vír - Žďár B (P. Tomášek, 13.15), Hamry - D. Rožínka (Nebola, 10.00), Rad. Svratka – Jívoví (Brychta, 14.00), Bory – Rozsochy (Jak. Rosický, 14.00).

Okresní přebor žáků: Štěpánov – Nedvědice (Suchoň, 10.00), Moravec – Pohledec (Večeřa, 10.00), Nová Ves - Vrchovina B (Dvořáček, 10.00), D. Rožínka – Jívoví (Skryja, 10.30), Vír - Bohdalov (König, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Sněžné – Jimramov (KR, 10.00), O. Bítýška - Rozsochy (A. Horký, 10.00), Herálec – Věchnov (Kunstmüller, 13.30).

Přípravky: Žďár n. S. (Knecht, Stehlík, 9.00).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Nová Ves – Nedvědice (Dvořáček, 11.45), Žďár B – Herálec (Švihálek, 13.30).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina B: Křoví – V. Bíteš (D. Horky, 10.00), D. Rožínka – Radostín (Skryja, 9.00), Bory – Křižanov (Mikyna, 9.00).

Divize žen: Vrchovina – Lažany (Straka, 10.00).

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.00.