Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal... na Žďársku

Žďár nad Sázavou - Kam na fotbal v regionu.

23.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

SOBOTA

Krajský přebor: Bystřice – V. Bíteš (Martenek). Okresní přebor: Křoví - D. Rožínka (Kosmák).

III. třída: Rozsochy B - Žďár B (Brychta).

IV. třída: Bobrová B - Herálec B (König), Měřín B - Křoví B (Kunstmüller, 12.00), Jimramov B - Radostín B (Novák).

MS liga žen: Vrchovina – Kunštát (Jos. Staněk).

I. třída dorostu – skupina A: Bohdalov – Luka n. J. (Žilka).

I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – Třebelovice (Henzel), Nová Ves – Jaroměřice n. R. (Rosický, 14.00).

Okresní přebor dorostu: Moravec - D. Rožínka (Dítě, 16.30), Rozsochy – Měřín (Myška, 14.00), O. Bitýška - Jívoví (Nebola, 14.00).

Divize žáků: Vrchovina – H. Brod (Krejčí, Dlouhý, 10.00 a 11.30).

Krajský přebor žáků: V. Bíteš – Kamenice n. L. (Kalina, 9.00 st. a 10.45 ml.), Žďár n. S. - V. Meziříčí (Straka, 9.00 ml. a 10.30 st.), Bystřice – Chotěboř (Cupl, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Náměšť (Kliner, 14.15 st. a 16.00 ml. – hř. UT).

Okresní soutěž žáků: Jimramov – Věchnov (Novák, 14.15), Ujčov – Rožná (P. Tomášek, 14.00), Bobrová – Jívoví (König, 14.00).

Okresní přebor přípravky - jednotná skupina B: V. Bíteš - D. Rožínka (Nahodil, 15.00). Turnaj mladších žáků v Bohdalově: Bohdalov - O. Bitýška (10.00), O. Bitýška – Rozsochy (11.00), Bohdalov – Rozsochy (12.00). Vše rozhodčí Dostál.

KP přípravky: Vrchovina (Slezák, Janíček, 9.00 – hř. R. Svratka).

Turnaj OP mladších přípravek ve Velké Bíteši: V. Bíteš – Bory (14.00), Bory - Žďár B (15.20), V. Bíteš - Žďár B (16.40). Vše rozhodčí Vévoda.

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Konice (Hitzger, 10.15), Žďár n. S. – Vyškov (Šťastný).

Krajský přebor: Vrchovina – Humpolec (Jurka).

I. A třída – skupina A: Herálec – Ústrašín (Zadina). I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Bohdalov (Voborný).

Okresní přebor: Radostín nad Oslavou - Bystřice B (Žilka), O. Bitýška – Bory (Janíček), Jimramov - Bobrová (Mach), Štěpánov – Nedvědice (Cupl), Svratka – Rovečné (Halouska), Ujčov – Jívoví (Jar. Beneš).

III. třída: D. Heřmanice – Moravec (Švihálek), V. Bíteš B – Počítky (M. Stehlík), Pohledec – Rožná (Skryja), Křižanov B – Vír (Krejčí) N. Ves B - Štěpánov B (Knecht), Strážek – Bohdalec (O. Tomášek).

IV. třída: Jívoví B - Březí/Březské (R. Stehlík, 10.00), Sněžné - Bory B: (KR), Olší – Věchnov (Mareš), R. Svratka – Jabloňov (Nahodil), Strážek B – Vlachovice (Fiala, 13.30). Divize dorostu: Vrchovina – Přerov (Petřivý, Pojezný, 10.15 st. a 12.30 ml.).

Krajský přebor dorostu: Bystřice – Pelhřimov (Jar. Beneš, Cupl, Rejda, 10.30 st. a 12.30 ml.), V. Bíteš – Chotěboř (Janíček, Stehlík, Drbůšek, 11.45 st. a 14.15 ml.).

Okresní přebor dorostu: Pohledec – Bory (Vévoda, 14.00), Štěpánov - V. Meziříčí B (Rotkovský, 13.30), Křižanov – Vír (Juda, 14.00).

I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – Třešť (Žilka, 13.00 ml. a 14.30 st.).

Okresní přebor žáků: Pohledec - N. Ves (Kamenský, 10.00), Štěpánov – Nedvědice (P. Tomášek, 10.00).

Okresní soutěž žáků: Herálec – Sněžné (Dítě, 13.30), Vír – Rovečné (Mareš, 10.00).

Okresní přebor přípravky - jednotná skupina A: Žďár B - N. Ves (Kunstmüller, 10.00), Bobrová – Jimramov (Fiala, 10.00), Křižanov - Vrchovina B (Liška, 9.00).

Okresní přebor přípravky - jednotná skupina B: Měřín – Radostín n. O. (Jak. Rosický, 10.00), Křoví – Strážek (Teplý, 9.00).

Není–li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.

23.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Bratři Ebenové.

Na žďárském pódiu se potkají bratři Ebenové a Robert Křesťan & Druhá tráva

Ilustrační foto.

Do obecního úřadu vnikl zloděj

Úsekové měření u Meziříčí přešlo do ostrého provozu

Velké Meziříčí – Ze zkušebního do ostrého provozu již přešlo úsekové měření na dálnici D1 mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou. Kvůli rekonstrukci komunikace je tam rychlost snížena na osmdesát kilometrů v hodině, mnozí řidiči však toto omezení mezi 146. a 153. kilometrem nerespektují.

Krajská derby ve florbalové Národní lize bodový zisk nepřinesla

Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod – Utkání 5. kola Národní ligy – skupiny Východ proti tradičním rivalům florbalistům Bystřice i Žďáru příliš nevyšla.

Musilův memoriál ovládli závodníci z Nového Města

Studnice – Za krásného slunečného počasí se o uplynulém víkendu konal u turistické chaty ve Studnicích, nedaleko Nového Města na Moravě, v pořadí již sedmý ročník Memoriálu Cyrila Musila. V tomto roce byl navíc také mistrovstvím České republiky v přespolním běhu veteránských kategorií.

Školáci si na chvíli vyzkoušeli, jak se cítí nevidomí

Žďár nad Sázavou – Se životem především nevidomých lidí, ale i dalších osob s nějakým zdravotním handicapem, se měli možnost naučným a zároveň i hravým způsobem seznámit žáci Základní školy Švermova v rámci programu Hele lidi. Ten připravuje Aliterra, zapsaný ústav z Tasova na Velkomeziříčsku (dříve Slepíši).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení