PÁTEK

Okresní přebor žáků - začátek v 16.00: Křižanov - N. Ves (Porupka), Štěpánov - Vrchovina B (O. Mareš), D. Rožínka - Jívoví (Jos. Rosický), Strážek - Věchnov (Jak. Rosický), Měřín - Bobrová (Bula).

Okresní přebor ml. žáků - začátek v 16.00: Žďár n. S. - Rozsochy (Strateny), Svratka - Bohdalov (Novák), Vír – Borová (Nahodil), Rovečné - O. Bítýška (Vévoda), Pohledec - Křoví (Žilka), Bory – Hamry (Teplý).

SOBOTA

Okresní přebor: Svratka – Radostín n. O. (F. Mareš).

III. třída: Štěpánov B - Jabloňov (Tomášek).

IV. třída - skupina A: Bobrová B - Rad. Svratka B (Sýkora), Polnička - Rozsochy B (Večeřa).

IV. třída - skupina B: Strážek B - Věchnov (Jos. Rosický), Křoví B - Tasov (Bula).

Okresní přebor dorostu: Herálec - Štěpánov (Mikyna, 14.00), Jívoví - Rozsochy (Jak. Rosický, 14.00).

Okresní přebor ml. žáků: Rozsochy - Borová (KFS Vysočina, 13.00), Svratka - Hamry (Soukupová, 12.30).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Vrchovina B - Bohdalov (Skryja, 14.00).

Okresní přebor ml. přípravek: Měřín - Rožná (Budín, 9.00).

NEDĚLE

Okresní přebor: O. Bítýška - Nedvědice (R. Stehlík), Ujčov - Rad. Svratka (Žilka), Bobrová - Bystřice B (Vévoda), D. Rožínka - V. Bíteš B (Novák), Rovečné - Nová Ves B (Myška), Bory - Vír (Juda).

III. třída: Bohdalec - Strážek (Drbůšek), D. Heřmanice - Rožná (V. Beneš), Pohledec - Moravec (Strateny), Radostín B - Hamry (Porupka), Jimramov - Měřín B (Soukup), Počítky - Křižanov B (Rotkovský).

IV. třída mužů - skupina A: Herálec B - Sněžné (Nahodil, 10.30), Jívoví - Bory B (Dvořák).

IV. třída mužů - skupina B: Olší - Březí/Březské (Mikyna).

Okresní přebor dorostu - začátek v 12.30: Svratka - Křižanov (O. Mareš), Pohledec - Moravec (Strateny), Bobrová - Hamry (Teplý), Jimramov - Březí/Březské (Soukupová), Bory - Vír (F. Mareš).

Okresní přebor žáků: Nová Ves - Strážek (KFS Vysočina, 12.30), Bobrová - D. Rožínka (Večeřa, 10.00), Věchnov - Štěpánov (Bula, 10.00), Jimramov - Křižanov (Harvánková, 10.00), Jívoví - Vrchovina B (R. Stehlík, 10.00).

OP ml. žáků: Bohdalov - O. Bítýška (Sýkora, 10.00), Žďár B - Křoví (Rotkovský, 13.00), Vír - Bory (Drbůšek, 10.00), Rovečné - Pohledec (Novák, 10.00).

Okresní přebor přípravek - skupina A: Nová Ves - Svratka (Juda, 10.45), Herálec - Jimramov (O. Mareš, 9.00), Rad. Svratka - Hamry (Žilka, 11.00).

Okresní přebor přípravek - skupina B: V. Meziříčí - Měřín (V. Beneš, 13.00), Nedvědice - D. Rožínka (Nebola, 9.00), Křoví – Radostín n. O. (Porupka, 11.00), V. Bíteš - Křižanov (Vévoda, 10.00).

Okresní přebor ml. přípravek: Nedvědice - Polnička (Nebola, 10.30). (fre)

-----------

Není–li uvedeno jinak, začínají zápasy v 15.00