SOBOTA

I. B třída – skupina B: Vrchovina B – Měřín (Škorpík), Štěpánov – Jakubov (Šedivý).

Okresní přebor: Svratka – Vír (J. Žilka).

III. třída: Křižanov B - D. Rožínka (Majzlík), Měřín B – Rožná (Večeřa).

IV. třída – skupina A: Rozsochy B – Počítky (Myška).

IV. třída – skupina B: Radostín B - Bory B (Jos. Rosický), Křoví B - Strážek B (Sýkora), O. Bítýška B – Olší (P. Tomášek).

Divize dorostu: V. Meziříčí – Bohunice (Hitzger, Straka, 10.15 st. a 12.30 ml.).

Krajský přebor dorostu: Žďár n. S. – Humpolec (Žilka, Kamenský (10.00 st. a 12.30 ml.).I. třída dorostu – skupina B: Bystřice – Nová Ves (Knecht, 10.30), Nedvědice – Hrotovice (Sochor).

Okresní přebor dorostu: Ujčov - Žďár B (F. Mareš, 13.30).

I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – Nedvědice (Dítě, 12.00 st. a 14.00 ml.).

Okresní přebor žáků: Měřín - D. Rožínka (Mikina, 13.30), Bobrová – Rozsochy (R. Stehlík, 13.30).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Hamry – Svratka (Juda, 10.00).

NEDĚLE

Divize D: Žďár n. S. – Šardice (Krpec).

Krajský přebor: V. Bíteš – Pacov (Klement).

I. A třída – skupina B: Nová Ves – Bohdalov (Ondráček).

I. B třída – skupina B: Herálec ZR – Luka n. J. (Sochor), Rozsochy – Čáslavice (Trocha).

Okresní přebor: Bory – Nedvědice (Soukup), O. Bítýška – Jimramov (Novák), Ujčov - Rad. Svratka (Liška), Rovečné - Žďár B (F. Mareš), Bystřice B - V. Bíteš B (Juda), Radostín n. O. – Bobrová (Nahodil).

III. třída: Pohledec - Štěpánov B (Dostál), Hamry – Moravec (Porupka), Jívoví – Nová Ves B (Kaša), Jabloňov – Bohdalec (Teplý), D. Heřmanice – Strážek (D. Horký).

IV. třída - skupina A: Věchnov – Sněžné (Vévoda), Herálec B - Bobrová B (Novák, 10.30).

IV. třída - skupina B: Březí/Březské – Tasov (R. Stehlík).

Krajský přebor dorostu: V. Bíteš – Třešť (Šula, Straka, 11.15 st. a 13.45 ml.).

I. třída dorostu – skupina B: Svratka – D. Rožínka (Knecht, 13.30).

Okresní přebor dorostu: Pohledec – Vír (Dostál, 13.30), Hamry – Rozsochy (Porupka, 13.15), Březí/Březské - Rad. Svratka (R. Stehlík, 13.30), Bory - V. Meziříčí B (Soukupová, 13.30), Moravec – Křižanov (Ceral), Jívoví - Bobrová (Kaša, 13.30), Radostín n. O. – Štěpánov (O. Mareš, 13.30).

Divize žáků: V. Meziříčí – Sparta Brno (Nádvorník, Masopust, 15.00 st. a 16.45 ml.).

Okresní přebor žáků: Nová Ves – Křižanov (Dítě, 13.30), Jívoví – Vír (Liška, 10.00), Vrchovina B – Moravec (Bula, 10.30), Rad. Svratka.

Okresní soutěž žáků: Herálec ZR - Pohledec: Drbůšek (13.30), Věchnov – Jimramov: Vévoda (14.00), Rovečné – Rožná (König, 10.00).

Přípravky: Bystřice (9.00, Kamenský).

Okresní přebor přípravek jednotných - skupina A: Jimramov - Žďár B (V. Beneš, 10.30), Vrchovina B - Rad. Svratka (Harvánková, 9.00, N. Město), Herálec ZR – Nová Ves (Novák, 9.00).

STŘEDA

Divize dorostu: Vrchovina – Třebíč (Smekal, 14.15 ml. a 16.30 st.). (dud)

--------------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16 hodin.