SOBOTA

I. B třída – skupina B: Křoví – Borovina (Obrtlík).

Okresní přebor: V. Bíteš B – Radostín n. O. (R. Stehlík).

III. třída: Strážek - Křižanov B (Mikina), Nová Ves B – Jabloňov (Dítě), Štěpánov B – Hamry (Jak. Rosický).

IV. třída – skupina A: Bobrová B – Věchnov (KR).

IV. třída – skupina B: Bory B - O. Bítýška B (Ceral).

Divize dorostu: Vrchovina – Prostějov (Nenadál, Svoboda, 13.15 st. a 15.30 ml.).

I. třída dorostu – skupina A: Bohdalov – Brtnice (Denev).

I. třída dorostu – skupina B: Nová Ves – Budišov (Dítě, 13.00), D. Rožínka – Jemnicko (Kamencký, 13.00).

Okresní přebor dorostu: Žďár B – Moravec (Skryja, 12.30), Rozsochy - Březí/Březské (P. Tomášek, 13.00).

Krajský přebor žáků: Žďár n. S. – Telč (Slíž, 9.00 ml. a 10.45 st.), Bystřice – Pacov (Sochor, 9.00 ml. a 10.30 st.), Vrchovina – Ždírec n. D. (Kamenský, 9.00 st. a 10.45 ml., Rad. Svratka), V. Meziříčí B – M. Budějovice (Čech, 10.00 st. a 11.45 ml., UT).

I. třída žáků – skupina A: Nedvědice – Stařeč (Mach, 9.00 st. a 11.00 ml.).

Okresní přebor přípravek: V. Bíteš B – Rosice (O. Mareš, 13.00).

Divize žen: Vrchovina Brodek (Hitzger, Pohledec).

NEDĚLE

Divize D: V. Meziříčí – Žďár n. S. (Volf, 10.15).

Krajský přebor: Vrchovina – St. Říše (Jurka), Bystřice – V. Bíteš (Šťastný).

I. A třída – skupina B: Křižanov – Nová Ves (Hrůza), V. Meziříčí B – Náměšť-Vícenice (Beseda), Bohdalov – Rapotice (Sýkora).

I. B třída – skupina B: Měřín – Rozsochy (Burian).

Okresní přebor: Bobrová – Bory (Vévoda), Žďár B - Bystřice B (J. Soukup), Rad. Svratka – Rovečné (Jos. Rosický), Vír – Ujčov (Teplý), Jimramov – Svratka (Dostál), Nedvědice - O. Bítýška (Novák).

III. třída: Bohdalec - D. Heřmanice (Nebola), Rožná – Jívoví (Dvořák), Moravec - Měřín B (KR), D.Rožínka – Pohledec (Porupka).

IV. třída - skupina A: Sněžné – Rozsochy B (Šotkovský), Počítky – Vlachovice (Juda).

IV. třída - skupina B: Křoví B – Olší (Majzlík), Strážek B - Březí/Březské (Drbůšek, 13.00), Tasov - Radostín B (Strachot).

I. třída dorostu – skupina A: Měřín – Dobronín (Rosický, 12.30).

Okresní přebor dorostu: Bobrová – Radostín n. O. (Myška, 13.00), Křižanov – Jívoví (Straka KFS, 12.30), V. Meziříčí B – Ujčov (Liška, 12.30, UT), Rad. Svratka – Bory (Bula, 13.00), Vír – Hamry (Kaša, 12.45), Sněžné – Pohledec (Novák, 10.00).

I. třída žáků – skupina A: V. Bíteš – Jaroměřice n. R. (Vidlák, 9.00 st. a 10.45 ml.).

Krajský přebor přípravek: Žďár n. S. (Jiří Beneš, Stehlík (9.00). (dud)

------------

Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 15.30.