VRCHOVINA B – KOUTY 1:3

Poločas hrůzy odehrála na hřišti v Pohledci juniorka Vrchoviny. Naproti tomu Kouty nastoupily velice odhodlaně a výsledkem bylo jejich poločasové třígólové vedení. Po změně stran domácím hodně pomohl příchod Follprechta, který rozhýbal ofenzivu Vrchoviny. Stačilo to však pouze na snížení Sodomky, další šance už domácí nevyužili. „Máme teď velké problémy se sestavou, což se dnes naplno projevilo. Hodně hráčů přešlo k áčku, takže to poslední dobou lepíme, jak se dá. Jsem rád, že aspoň naskočili Fagula s Petrem Follprechtem,“ krčil rameny trenér béčka Vrchoviny Karel Havlík.

Góly: 50. Sodomka – 10. a 38. Neuman, 43. Tenkl. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (89. Havelka). Diváci: 40. Poločas: 0:3. Vrchovina B: Skryja – Havelka, Mrkos, Veselý (46. Follprecht), Bárta – Kršek (31. Fagula), Josífek, Sodomka, Blažíček – Polnický, Smolík (72. Krejčí).

HERÁLEC – N. SYROVICE 2:2

Hned v úvodu zahrozil Boháč, ale osamocený před Zavadilem minul. Domácí měli mírnou převahu, ovšem do vedení šli hosté. Odražený míč se dostal k Tomanovi, který se z voleje nemýlil. Herálec se dočkal vyrovnání v závěru poločasu. Po rohovém kopu si našel míč Okurka a umístěno přízemní střelou k tyči nedal Zavadilovi šanci.

Do druhého dějství nastoupil Ptaszek a ve své první šanci minul branku. Domácí se dočkali obratu po faulu na Šustáka ve vápně. Boháč penaltu bezpečně proměnil. Syrovice se za podpory větru hnaly za vyrovnáním a nakonec se dočkaly po standardní situaci z kraje hřiště. Na centrovaný míč si naběhl Sosnar a zařídil dělbu bodů. I ve třetím domácím zápase tak Herálec remizoval.

Góly: 45. Okurka, 70. Boháč (PK) – 34. Toman, 88. M. Sosnar. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:1. Diváci: 177. Poločas: 1:1. Herálec: Bednář – Veselský (46. J. Ptaszek), F. Bureš, O. Černý, Škorpík – Slováček, Okurka, Kovář, Hamák – Šusták, Boháč.

ŽĎÁR B – ŽELETAVA

Odloženo na 28. září