MORAVEC – ŠTĚPÁNOV 3:0
Pro oba týmy se jednalo o první přípravné utkání, které mělo dobrou úroveň. Přestože oba mančafty nastoupily jen v deseti hráčích, na menším hřišti přesto docházelo k množství soubojů. Úvodní poločas patřil fotbalistům Štěpánova, kteří byli aktivnější a vytvořili si několik zajímavých příležitostí, které neproměnili. Skóre otevřel na konci první půle moravecký Juračka z trestného kopu. Ve druhém poločase už byl nebezpečnější Moravec a Juračka s Kovářem zvýšili na konečných 3:0.

„V první půli jsme se chvíli rozkoukávali. Štěpánov hrál velmi aktivně, na míči a vytvářel si šance. Druhá půle už byla od nás výrazně lepší a zaslouženě jsme vyhráli,“ potěšilo zlepšení trenéra Moravce Lukáše Brožu.

„V prvním poločase jsme byli lepším celkem, po změně stran jsme po prostřídání sestavy začali špatně a pak už hráči hráli nedisciplinovaně. Druhých pětačtyřicet minut vyznělo pro našeho soupeře,“ hodnotil přípravný zápas kouč Štěpánova Jiří Lukášek.

Góly: Juračka 2, Kovář. Poločas: 1:0. Moravec: Pokorný (46. Stupka) – F. Kudiovský, T. Toufar, Smolík – Kovář, Juračka, Christian, Štěpánek – Hanák, Šebek. Střídali: P. Kudiovský, M. Kachlík, Hluščenko. Štěpánov: Dinga – Kutnyk, Sedláček, R. Hrubeš, O. Hrubeš – Richter, Kovalchuk, Šenkýř, Vrzal – Ludvík. Střídali: D. Kintr, J. Kintr, Macháček.

Na benefiční ples v Malé Losenici, konaný na podporu čtyřleté holčičky s dětskou mozkovou obrnou, přišlo kolem sto čtyřiceti lidí. Užila si jej i Natálka s rodiči.
Pro Natálku se již povedlo vybrat přes půl milionu, sbírka končí za dva týdny

HERÁLEC – MIŘETICE 7:3
Proti účastníkovi okresního přeboru z Pardubického kraje si fotbalisté Herálce s chutí zastříleli. „Pro nás to utkání splnilo svůj účel. Šli jsme do něj po tréninku, takže se ukázalo i to, kde nás tlačí bota. S výkony některých hráčů jsem mohl být spokojený, u jiných to tak slavné nebylo,“ viděl na prvním přípravném utkání letošní zimy pozitiva i negativa kouč Herálce Jiří Skála.

Góly Herálce: Boháč 3, Uchytil 2, Hamák, Kovář. Poločas: 3:1. Herálec: Bednář – Veselský, Černý, Bříza, Forchtsam – Čejka, Boháč, Okurka, Hamák – Kovář, Cach. Střídali: Uchytil, Ptaszek, Slováček.

NEDVĚDICE – OLEŠNICE 1:3
„Utkání naznačilo, že jsme do něj nastoupili z hrubé fyzické přípravy. Z naší strany tedy spousta zkažených přihrávek, což bylo v kontrastu s kvalitní hrou zkušeného soupeře. Finální fáze nevycházela, na tom musíme zapracovat,“ měl jasno nový kormidelník Nedvědice Vratislav Kostelan.

Gól Nedvědice: Škutchan. Poločas: 1:1. Nedvědice: Havlík – Jirásek, Krejčí, Štefka, Bracek – Vašíček, Trdý, Havíř, Škutchan – Prudký, V. Šikula.

V lékárně na výdeji na recept i na výdeji bez předpisu by se měl farmaceut nebo farmaceutický asistent dozvědět o všech užívaných léčivech.
Seniorům z Křižánek jezdí pro léky sociální pracovnice