ŽĎÁR B – KŘOVÍ 7:1
Domácí nastoupili jako z partesu. Gólman Křoví hasil, co mohl, ale už v 7. minutě kapituloval. Křoví se vrátilo do utkání po zaváhání Žďárských Hamříkem. Poté už se ale prakticky k ničemu nedostalo. Do kabin šli domácí s náskokem dvou branek, které přidali Štursa s Ločárkem. „S výkonem v první půli jsem byl velice nespokojen. Sice jsme dominovali, ale nemůžeme se přizpůsobit tempu hostů," štvalo kouče Pavla Kubiše. V kabině se proto strhla bouřka a na projevu domácích to bylo v úvodu druhé části vidět. Po dvou kolmicích Němce na Russe už svítil stav 5:1. Křoví se utápělo v beznaději, pěší fotbal bez možnosti střídání nabízel další a další možnosti pro FC Žďas. Domácí ale byli milosrdní a poslali soupeře jen se sedmičkou. „Kluci si z toho poločasového průvanu něco vzali, dali dva rychlé góly a pak už to byla jen otázka skóre. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, ale výsledek nepřeceňuji. Hlavně jsme chtěli odčinit tu ostudu ve Velkém Meziříčí, což se nám povedlo jen výsledkem, ne hrou," uzavřel Kubiš. Jeho protějšku nebylo do řeči. „Jednoznačná záležitost. Hra kočky s myškou," řekl doslova Rostislav Janšta a prchl do kabin. Poděkovat za výkon mohl jen brankáři Sárovi.

Góly: 53. a 58. Russ, 7. Jelínek, 20. Štursa, 37. Ločárek, 63. Machatka, 69. Miklík – 18. Hamřík. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Žďár B: Pometlo – Štursa, Řeháček, Landsman, Růžička – Machatka – Jelínek (63. Miklík), Němec, Nedvěd (55. Drlík), Ločárek (75. Jurnečka) – Russ. Křoví: Sára – Hamřík, M. Němec, Kratochvíl, Bartošek, Knotek, Šustáček, Kováč, Roštinský, Bonisch, Kalina.

STONAŘOV – V. MEZIŘÍČÍ B 3:0
Domácí začátek zápasu trochu zaspali. Z kraje utkání měli hosté dvě gólové šance, Vítek dokonce obešel Krupicu, ala trefil jen boční síť. Od 20. minuty utkání začali domácí trochu tlačit. Škrdla střílel z deseti metrů, ale opět míč skončil mimo. Důležitý gól přišel těsně před koncem prvního poločasu a to domácí nakoplo.
Druhý poločas už byl jednoznačně pod taktovkou domácích. Hosté neměli žádnou výraznou příležitost. Domácí Příhoda měl pět šancí, z nichž dvě proměnil. Stonařov tak senzačně porazil první manšaft tabulky.

Góly: 45. Nikrmajer, 59. Příhoda, 67. Příhoda. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. V. Meziřící B: Vícha – Halámek, Kafka, Netolický, Polák (60. Kameník) – Malec (80. Kozuň), Vítek, Láznička, Liška – Večeřa (80. Maloušek), Caha.

HROTOVICE – ŠTĚPÁNOV 1:4
Hosté v prvním poločase dominovali, hráli rychle a důrazně, domácí byli všude pozdě. Štěpánov se dostával do šancí poměrně snadno a ve 29. minutě již vedl dvougólovým rozdílem. Jedinou šanci domácího Saláka zlikvidoval hostující brankář Hlavoněk. Po přestávce se hra vyrovnala. V 53. minutě mohl snížit z malého vápna Fiala, ale trestuhodně zaváhal. Soupeř kontroloval hru a z rychlých protiútoků neomylně zakončoval Andriy Haraptso, který zaznamenal hattrick. Hrotovický Fiala stačil pěknou hlavičkou porážku jen zmírnit, když snižoval na 1:3, ale poslední slovo měl Štěpánov, jmenovitě Haraptso.

Góly: 53. Fiala – 12., 70. a 86. Haraptso, 29. Šikula. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Štěpánov: Hlavoněk – Císař, Buček (59. Veselský), Plíhal, Sedláček, Kovalchuk, Vrzal, Haraptso, Kutnyk, Šikula (73. Veselský), Neudecker (89. Jílek).

TŘEBÍČ B – HERÁLEC ZR 2:3
Hrál se rychlý a bojovný fotbal, který se musel divákům líbit. Domácí absolutně nezachytili úvod zápasu a po dvou hrubkách kompletní obrany prohrávali během pěti minut o dvě branky. Hosté celý první poločas dělali soupeři rychlostí a důrazem problémy a byli lepší. Třebíč se vrátila do zápasu až ve 40. minutě, kdy se míč svezl po ose Oberreiter, Válek a P. Malý snížil hlavičkou z malého vápna. HFK začal druhou půli náporem a po šesti minutách vyrovnal z penalty Válek. Poté měli hostitelé více ze hry a P. Malý nastřelil tyč. Zlomovým okamžikem se stala třetí branka Herálce v podání Okurky. Odpovědět mohl v 75. minutě Benda, ale jeho individuální akce skončila na tyči.

Góly: 40. P. Malý, 51. Válek (PK) – 2. a 5. Okurka, 63. Hamák. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Herálec ZR: Bednář – Ptaszek (65. Škorpík), Černý, Cestr, Bureš – Skála, Uchytil, Koudelka, Hamák – Okurka (88. Suchý), Najman.

NOVÁ VES – ŽELETAVA 2:3
Hosté udeřili hned prvního útoku, kdy Simandl proměnil samostatný nájezd podél vyběhnuvšího Fuksy. Nová Ves mohla odpovědět po nedorozumění obrany, ale Nečas netrefil prostor tří tyčí. Zato Michal Vrbka po rohovém kopu mířil přesně do šibenice. Dobývání obrany vedlo k dalším brejkům Želetavy, nájezd Fuksa kryl, ale hned z dalšího se radovali hosté potřetí, 0:3. Z šoku se domácí oklepali, začali mírně tlačit a po nekompromisní střele Petra Bureše snížili poločasový stav.
Druhá půle se odehrávala ve stejném stylu. Gól dlouho nepadl, až v 85. minutě zkorigoval výsledek střídající navrátilec Tomáš Pohanka, který se po rohovém kopu perfektně zavěsil do vzduchu. Tři body si však zaslouženě odvezli Želetavští.

Góly: 42. Petr Bureš, 85. T. Pohanka – 3. a 36. Simandl, 14. Michal Vrbka. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Poločas: 1:3. Nová Ves: Fuksa – Kubík, Krejčí (80. Starý), P. Šandera, J. Bureš – Z. Nejedlý (46. Jan Šandera), R. Novotný, T. Novotný II – P. Bureš, M. Ondřejka, J. Nečas (46. T. Pohanka).

VRCHOVINA B – RANTÍŘOV 1:2
Domácí měli zpočátku zápasu mírnou převahu, kterou mohli korunovat brankami, ale Buchta mířil vedle a stoper Dvořáček dvakrát trefil břevno Fousovi brankové konstrukce. Ve 33. minutě přišla jediná chyba domácích, když míč za obranu poslal osamocený Kubík podél Skryji, 0:1. Hra se vyrovnala a hosté se začali více tlačit před domácí branku. Toho využila Vrchovina a po nezištné přihrávce do vápna od Blažíčka, vyrovnal pohotově Petr Sodomka.
Druhý poločas by vyrovnaný se šťastným koncem pro hosty, kterým v závěru zajistil tři body Vacek – 1:2. Ještě před tím Rantířov nastřelil břevno a těsně před konečným hvizdem měl vyrovnání na kopačce Petr Sodomka, ale Fous v brance svůj tým zázračným zákrokem podržel.
Góly: 42. Petr Sodomka – 33. Kubík, 85. Vacek. Rozhodčí: Zadina. ŽK: Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Vrchovina B: P. Skryja – Mrkos, Dvořáček, Fagula, Wolker – Blažíček, Vašíček, Petr Sodomka, Horňas – Buchta, Polnický.