HERÁLEC (ZR) – RAPOTICE 4:2

Stejně jako před čtrnácti dny domácí zaspali úvod a Rapotice poslal do vedení Illek. Herálci se ovšem podařilo vyrovnat. Hlavou se prosadil Ptaszek. Jenomže na konci poločasu domácí faulovali ve vápně a Matoušek poslal z penalty hosty znovu do vedení.

Po příchodu z kabin tu byl snad poprvé v sezoně starý dobrý Herálec, který předváděl hru s nasazením. Vyrovnat se po teči podařilo Okurkovi a hned o tři minuty později se prodral obranou Sláma a z úhlu poslal domácí do vedení. První výhru a první body Herálce v sezoně pojistil ještě svým druhým gólem v nastavení Okurka.

Góly: 16. J. Ptaszek, 63. a 90+2. Okurka, 65. Sláma – 2. Illek, 42. Matoušek (PK). Rozhodčí: Švehla. ŽK: 3:3. Diváci: 280. Poločas: 1:2. Herálec: Pavlík – Chyba, Pavliš, Opluštil, Musil – J. Ptaszek, Okurka (90. P. Čejka), Šusták, Vašek (73. Sadílek) – Sláma (66. Hořínek), M. Ptaszek.

KŘIŽANOV – BUDIŠOV 0:1

Vyrovnaný zápas mohli rozhodnout v prvním poločase domácí. Hlavička kanonýra Buriana ovšem do černého nemířila. Ve druhém dějství tak přišel trest. Z ojedinělé akce se urodil vítězný gól celého zápasu, který po úniku vstřelil budišovský Karel Nováček. Křižanov se do svého soupeře zakousl a měl územní převahu. Jenomže kromě střel ze střední vzdálenosti si žádnou výraznou šanci na vyrovnání nevytvořil.

Gól: 49. K. Nováček. Rozhodčí: Servít. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Křižanov: Bajer – Střecha, Petr (62. Novotný), Klimeš, Pálka – J. Nobicht, A. Burian (75. Kubiš), Milota, Boček – D. Nobicht, Veselý (62. Navrátil).

PŘIBYSLAVICE – BOHDALOV 0:0

Přestože nepadl žádný gól, hrálo se pohledné utkání. Hra byla celkově vyrovnaná na vysoké úrovni. Oba týmy měly svůj úsek hry, kdy svého soupeře dostaly pod tlak.

Druhé dějství se neslo ve znamení mírné převahy domácích, kterou ale nevyjádřili střelecky. Nejblíže ke gólu měl přibyslavický Masopust, který v 77. minutě trefil břevno.

Rozhodčí: Šímak. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Schneider, Štikart – Petr Jaroš, Doležal, Pavel Jaroš (69. Šmak), Neuman – Kántor, Křesťan.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – V. MEZIŘÍČÍ B 2:1

Od začátku se hrálo kvalitní vyrovnané utkání dvou technicky vybavených soupeřů s minimem šancí. Jednu šanci proměnil domácí Franěk, který se trefil po perfektní přihrávce Sedláka. Druhou šanci v úvodním dějství zahodil hostující Jedlička. Ve druhém poločase se hrálo opatrněji než v tom prvním. Hru Náměště zkomplikoval Eliáš, který po zapískání neudržel nervy na uzdě a ohnal se po protihráči. Za což následovalo vyloučení.

Od té doby měla rezerva Velkého Meziříčí více ze hry, ale bez větších šancí. Vyrovnání přišlo po Vrbově faulu, kdy hosté kopali penaltu. Za nedlouho byl pokutovém území na druhé straně faulován Franěk a nařízenou penaltu proměnil. Pak už Náměšť i přes územní převahu hostí vítězství udržela.

Góly: 7., 77. (PK) Frsaněk – 70. Trnka (PK). Rozhodčí: Líkas. ČK: 1:0 (57. Eliáš). Diváci: 80. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: Pokorný – Netolický, Souček, Halamek, Střecha, Berka, Kafka, trnka, Jedlička (83. Invald), Dufek, Beran (60. Buřinský).