Pryč z tohoto pásma utíká Vrchovina B. Ta si za čtyři dny připsala při skóre 7:1 šest bodů.

VRCHOVINA B RAPOTICE 4:1

Vrchovina posílená o výhru nad Štěpánovem toužila po dalším skalpu. Tato myšlenka vzala za své ve 33. minutě, kdy poslal Rapotické do vedení Stér z pokutového kopu. Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat. Follprecht si vyskočil na rohový kop a hlavou trkl přesně. Prakticky shodná situace se opakovala na začátku druhé půle. Hlavou tentokráte udeřil Pavel Smetana. Klid vnesl na domácí kopačky nechtěně Matoušek, který si po průniku Ondřeje Šustáčka dal vlastní gól. Dokonalý obrat pak dokonal po samostatném úniku Chmelík, jenž přeloboval vyběhnuvšího Tomáše Laše.

Góly: 35. Follprecht, 51. P. Smetana, 68. vlastní Matoušek, 89. Chmelík 33. Stér (PK). Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 5:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Vrchovina B: P. Skryja Košík, Blažíček, Follprecht, Brabec (30. Chmelík) Drdla, O. Šustáček (83. Němec), P. Šustáček, Chrást (71. Marshall) P. Smetana, Polnický.

STONAŘOV ŽĎÁR B 1:2

Od prvních minut se hrál hodně otevřený fotbal a šance střídala šanci. Domácí se dostali do tří tutovek a hosté měli dva samostatné úniky, ovšem ani jedna tato situace gól nepřinesla.

Až po změně stran se skóre změnilo. Žďárští rozehráli rychle a šikovně standardku, po které se před brankou zjevil nepokrytý Nedvěd, a bylo to 0:1. Následovala další rána pro domácí, jelikož se nechal vyloučit Špaček. A pak už hosté hru ovládli. Zábranský z pokutového kopu zvýšil a k vidění byly další velké šance. Jenže ty Krupica pokryl, a tak se hosté v závěru ještě museli o výsledek bát, když snížil Bartejs. Vyrovnat se ovšem Stonařovu už nepovedlo.

Góly: 88. Bartejs 64. Nedvěd, 74. Zábranský (PK). ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (65. Špaček). Rozhodčí: Kliner. Diváci: 80. Poločas 0:0. Žďár B: Hajný Kotík, Štursa, Machatka, Růžička Nedvěd (69. Zábranský) Malý, Němec, Jun, Russ (80. Miklík) Hlouš.

KŘOVÍ BUDIŠOV-NÁR. 3:1

Budišov byl po celý zápas jednoznačně lepší, tlačil se před gólmana Sáru, ale díky své střelecké nemohoucnosti a skvělému výkonu muže v brance čekal na jediný gól téměř hodinu. Naopak Křoví vyšel hned první brejk Karaffy. Podobný byl i vstup do druhé půle, kdy brejk do otevřené obrany zakončil Kalina. V závěru hosté logicky vsadili vše na ofenzivu a se třetím trestem přispěchal z protiútoku Bršťák. „Chtěl bych vyzdvihnout výkon Sáry a Hamříka," poděkoval trenér Rostislav Janšta svým defenzivním pilířům za tři body.

Góly: 3. Karaffa, 53. Kalina, 86. Bršťák 58. Průša. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Křoví: Sára Kováč, Šustáček, Hamřík, Kratochvíl (79. Knotek) Bršťák, Karaffa, Kalina, Bartošek L. Němec, M. Němec.

PŘIBYSLAV HERÁLEC ZR 4:0

Od samého začátku utkání měli jasně navrch domácí. Již ve druhé minutě nastřelil J. Vopršal břevno. Gólu se diváci dočkali v 18. minutě, kdy hostujícího gólmana překonal Buben. Po přestávce zvýšil na 2:0 J. Vopršal. Tlak přibyslavských hráčů byl stále na vysoké úrovni. Uklidňující třetí gól mohl dát Škacha, ale svůj únik neproměnil. To se povedlo až Němcovi po trestném kopu. Navíc v poslední minutě se po rohu opět prosadil Němec.

Góly: 18. Buben, 68. a 89. Němec, 56. J. Vopršal. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Herálec ZR: Bednář Ptaszek, Černý, Bureš, Škorpík Bureš, Skála, Šusták, Hamák Suchý, Ptáček.