Prohráli jste pošesté za sebou, letos už počtvrté doma. Krajský přebor je ve své třetině, to už není náhoda, že?

S něčím podobným jsem víceméně počítal. Vedení jsem před sezonou přesvědčoval o tom, že by se krajský přebor přihlašovat neměl, chtěl jsem působit v I. A třídě. Odešlo nám totiž sedm hráčů a jako náhrada přišel pouze Kovář a do brány Flídr, jenž do té doby chytal pouze krajský přebor dorostu. Ostatní kluci jsou z našeho béčka, které kope IV. třídu. V průběhu sezony jsme získali jen Bojdu, jinak někoho sehnat je nadlidský úkol. Kluby hráče pouštět nechtějí, protože jich mají sami nedostatek.

O úzkém kádru se před týdnem přesvědčilo Velké Meziříčí…

Jeli jsme tam v jedenácti lidech, z toho jeden byl náhradní gólman. Tři kluci byli zranění, jeden na dovolené a jeden na svatbě, takže jsme celkově vzato uhráli ještě přijatelnou porážku 3:1. Bohužel nemáme kde brát.

Hráči přitom nejsou zvyklí z minulých sezon příliš prohrávat. Jak tuhle sérii zvládají?

Že kádr oslabil, vědí. Řekl bych, že se ty porážky na jejich psychice zatím neodráží. Tréninky i zápasy odmakají, výsledky vlastně nejsou zase až tak špatné. Neprohráváme rozdílem třídy, naopak většinou je to jen o gól, šance na body byla. Teď je důležité se dát zdravotně dohromady, společně potrénovat a do konce podzimu uhrát nějaké body, protože v současném zdravotním rozpoložení někteří kluci často chodí jen na zápasy.

Do konce podzimu už ale nastoupíte jen dvakrát doma s prvním a předposledním. Dostat se ze sestupového pásma bude hodně složité, souhlasíte?

Uvidíme teď, zda se nám podaří něco přivést z Přibyslavi. Velká Bíteš bude asi velký oříšek, ale uvidíme. Je potřeba jít zápas od zápasu a soustředit se jen na nejbližší duel.