„Měli jsme ze soupeře trochu obavy. Vyhrál na Vrchovině a jeho herní projev nebyl špatný. Tak jsem zkusil trochu zamíchat sestavou,“ prozradil kouč Ptaszek. Změny pocítila především obrana. Z ní šel do středu zálohy Martin Ptaszek a Jakub Hořínek se přesunul do útoku za čerstvou posilou – Vojtěchem

Uchytilem ze Žďáru.

„Fungovalo to, takže určitě nebudeme v tomto rozestavení hrát naposled,“ plánuje herálecký lodivod.

Jeho týmu vyšel na výbornou především úvod utkání. V rozmezí devíti minut se postupně trefili Skála, Ceral a Hořínek. Telč ještě do přestávky stačila snížit.

Před koncem utkání ale pojistil vedení Okurka. „Určitě rozhodl ten rychlý začátek,“ uznává Ptazsek.

Ten doufá v lepší časy. Především v domácích utkáních. I když má Herálec početnou diváckou skupinu a na jeho zápasy chodí na poměry B-třídě skvělých dvě stě diváků, výsledkově to neklape. „Především kvůli lidem bychom potřebovali doma konečně začít bodovat naplno. Padesát z nich jezdí s námi i ven, jenomže samozřejmě důležité je vyhrávat hlavně na vlastním hřišti,“ ví trenér Herálce.

Jeho tým totiž na výhru v domácím prostředí čeká už přes půl roku! Naposledy vyhrál na svém trávníku 11. října 2009. „Víme, že ta šňůra je dlouhá a chtěli bychom ji konečně protrhnout,“ plánuje Ptaszek.