Velké Meziříčí B se musí ohlížet na Starou Říši a Herálec na zaváhání Šebkovic, či Křižanova, který bude hrát právě s Velkým Meziříčím B.

V. MEZIŘÍČÍ B – ČÁSLAVICE 5:1

První poločas se domácí natrápili, vrcholem všeho bylo proměněné sólo Petra Čermáka, který zachraňující se Čáslavice poslal do vedení. Jenomže na konci poločasu byl vyloučen Pavel Čermák a hned minutu na to vyrovnal střelou ze střední vzdálenosti Pokorný.

Druhý poločas rozhoda vydařená dvouminutovka, ve které Kafka a znovu Pokorný zápas otočili. Kafka se poté trefil ještě jednou a konečnou podobu výsledku dokonal Beran.

Góly: 45. a 53. F. Pokorný, 51. a 62. Kafka, 76. Beran – 22. Petr Čermák. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (44. Pavel Čermák). Diváci: 180. Poločas: 1:1. V. Meziříčí B: Kučera – D. Invald, Kružík (74. Pól), Lad. Střecha, Halámek – Berka (72. L. Smejkal), Souček, F. Pokorný, Kafka – P. Krejčí (46. Jedlička), Beran.

HERÁLEC ZR – BOHDALOV 3:2

Během prvních jedenácti minut byly k vidění hned tři góly. Pro Herálec to vypadalo hodně špatně, protože nejprve domácí zadáky vyškolil Kántor poslal hosty do vedení.

O pět minut později navíc Lossgott vyboxoval míč sice daleko od branky, ale na nohu Schneidera, který se ukázkově z první trefil přímo do horního růžku odkryté branky. Hned poté ovšm na druhé straně kontroval povedeným slalomem Ptaszek a snížil. Do poločasu ještě domácí dvakrát nastřelili tyč. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil a Herálci nakonec vyšla dvouminutovka, ve které otočili zápas.

Nejprve ze závaru vyrovnal Mládek. Poté dlouhý pas za obranu přistál na hlavě Chyby, který poslal domácí do vedení. To vydrželo bez výraznějších problémů až do konce zápasu.

Góly: 11. J. Ptaszek, 68. Mládek, 70. J. Chyba – 3. Kántor, 8. Schneider. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:1. Diváci: 350. Poločas: 1:2. Herálec: Lossgott – M. Ptaszek, Pavliš, Musil, Havlík – Mládek (84. Opluštil), Šusták, J. Ptaszek, Ptáček (55. J. Chyba) – Sláma (78. Vašek), Okurka. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Šmak, A. Neuman – Musil, Schneider (46. Petr Jaroš), Doležal (80. P. Neuman), Zvolánek – Křesťan, Kántor.

ŠEBKOVICE - KŘIŽANOV 1:2

Ani v posledním domácím zápase nedokázaly Šebkovice získat tolik potřebné tři body. Do vedení šli hosté už ve čtvrté minutě, kdy odražený míč přesně trefil Nobicht.

Oběma mužstvům šlo o hodně a tak se hrál, zejména v prvním poločase, otevřený fotbal. V 21. minutě se domácí příznivci dočkali kýženého vyrovnání, když se přesně trefil Aleš Kotačka.

Konečný stav utkání přinesl už nastavený čas první půle, kdy se dokázal uvolnit a prosadit hostující Veselý. Druhý poločas se hrálo převážně na polovině Křižanova, ale tomu se podařilo úspěšně ubránit těsný náskok.

Góly: 21. A. Kotačka - 4. Nobicht, 45. +2. Veselý. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (78. Uhlíř). Diváci: 100. Poločas: 1:2. Křižanov: Bajer - Střecha, Petr (88. Kubiš), Klimeš, Pálka - Ilenčík (73. P. Burian), Milota, Boček, Nobicht – A. Burian (80. Vítek) Veselý.

I. A třída