Zklamání panuje v Herálci a Křižanově. Oba týmy si na vlastních hřištích prohrály. Herálec doplatil na hrubice v obraně a Křižanov na střeleckou mušku rapotického kanonýra Petra Matouška.

BUDIŠOV – V. MEZIŘÍČÍ B 2:2

Pouťové utkání začalo lépe pro domácí, kteří lepším nástupem dokázali strhnout vedení na svou stranu. Od té doby však se více do hry dostala rezerva Velkého Meziříčí, která držela častěji míč na svých kopačkách, ale nedokázala do poločasu srovnat skóre.

Po změněně stran byl souboj vyrovnaný. Po chybě středových hráčů srovnali hosté na 1:1. Poté přišla technická střela Svobody, který vrátil vedení domácím. O čtyři minuty později však velkomeziříčský Trnka svou individuální akcí zařídil zaslouženou dělbu bodů.

Góly: 15. Švec, 71. Svoboda – 64. Trnka, 75. Dufek. Rozhodčí: Nenadál st. ŽK: 3:4. Diváci: 450. Poločas: 1:0. V. Meziříčí B: Kučera – Invald, Souček (70. Halámek), Kružík, Mucha – Střecha, Trnka, Kafka, Berka – Jedlička (76. Beran), Dufek.

HERÁLEC (ZR) – ČÁSLAVICE/SÁDEK 2:4

Domácí zažili pěknou sprchu. Už ve druhé minutě poslal Čáslavice do vedení Šimek. Ještě v první půli se podařilo vyrovnat Vaškovi. O osudu utkání rozhodla katastrofální dvouminutovka Herálce. Dva góly padly po fatálním selhání obrany. Výsledek pak ještě pojistil svým druhým zásahem Čermák.

Góly: 38. Vašek, 83. J. Ptaszek – 2. Šimek, 58. a 78. Čermák, 60. Novák. Rozhodčí: Servít. ŽK: 1:7. ČK: 0:1 (90. J. Novák – z lavičky). Diváci: 250. Poločas: 1:1. Herálec: Pavlík – Opluštil, Mládek, M. Ptaszek, Musil – J. Ptaszek, Okurka, Šusták, Vašek (71. P. Čejka) – Hořínek, Sláma (84. Kučka).

KŘIŽANOV – RAPOTICE 1:3

Skóre se měnilo už po devíti minutách. Laš chtěl centrovat, míč mu sjel a skončil za zády překvapeného Bajera. Domácí mohli hned dvakrát kontrovat, ale Petr a ani Nobicht ve svých šancích neuspěli. To se podařilo až Burianovi, který po narážečce dokopl míč do prázdné branky. Rozhodnutí přišlo v poslední čtvrtině utkání, kdy vítězství Rapotic zařídil tradiční kanonýr Matoušek.

Góly: 48. A. Burian – 9. Martin Laš, 74. a 88. Matoušek. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 5:2. Diváci: 250. Křižanov: Bajer – Petr, Novotný, Klimeš, Pálka – J. Nobicht (83. Malinský), A. Burian, Milota, Navrátil (67. Manďák) – D. Nobicht, Veselý (77. R. Boček).

ŠEBKOVICE – BOHDALOV 0:2

Domácí Šebkovice nedokázaly potvrdit jeden bod z minulého kola na hřišti soupeře a s Bohdalovem prohrály. Hned na začátku utkání si dokázali hosté během pěti minut vytvořit dvoubrankový náskok. Oba góly padly po chybných rozehrávkách domácích fotbalistů. V dalším průběhu utkání snaha Šebkovic zvrátit výsledek už byla marná, Bohdalov náskok udržel.

Góly: 9. Křasťan, 14. Musil. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 5:4. ČK: 1:0 (77. V. Přibil). Diváci: 80. Poločas: 0:2. Bohdalov: Bílek – Novotný, Štikar (40. Vomela), Schneidr, Pavel Jaroš – Doležal, Křesťan, Kántor (90. Chytal), Petr Jaroš (46. Kříž) – Neuman, Musil.