Druhý souboj Žďárska se odehrál v Herálci, odkud si Křižanov odváží porážku 1:3. Zajímavostí kola je čtvrtý gól Štěpánova v Bítovčicích. Útočník Haraptso jej vstřelil ve dvojnásobném oslabení.

ROZSOCHY – MĚŘÍN 0:0

Derby v Rozsochách mnoho fotbalovosti nepřineslo. Brankové příležitosti se tak rodily jen po standardních situacích. Rozsochy si v prvním poločase vytvořily dvě, jenže hlavičkám scházela potřebná přesnost. Hostující mužstvo zahrozilo rovněž ze standardky, ale jejich gólovou radost překazil na brankové čáře dobře postavený Bureš, jenž míč vyhlavičkoval. Při domácích stálo štěstí ještě jednou, když si vlastní hráč při snaze odkopnout míč nastřelil břevno.

Druhou půli začali lépe měřínští fotbalisté a postupem času přebírali iniciativu i domácí hráči. Jenže šancí bylo na jejich hřišti jako šafránu. Utkání proto skončilo bez branek.

„K vidění byl oboustranný boj bez vyložených šancí. Remíza je spravedlivá,“ zhodnotil domácí trenér Pavel Bureš

Rozhodčí: Mareš. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Rozsochy: Juračka – Zítka, Šibor, Ambrož (46. Navrátil), Šandera – Holý, Kalvoda, Padrtka, Cacek (85. Vališ) – Kučera (61. Štěrba), Bureš. Měřín: Sysel – Matoušek, Tvrdík, Chaloupka, Doležal – Řezníček, Šoukal, Kolda (54. Uchytil), Fazekaš (63. Panáček) – Krautšnajdr, Körber.

HERÁLEC – KŘIŽANOV 3:1

Po celý první poločas si domácí udržovali mírnou převahu, ale dokázali ji využít jen v jednu branku. Po kombinaci z levé strany se uprostřed vápna ocitl Skála a z otočky se přesně trefil k tyči.

Druhou půli načal opět lépe Herálec, ale jeho převaha se začala postupně vytrácet, díky čemuž Křižanov vyrovnal Nobichtem. V poslední půlhodině se obě mužstva hnala za vítězstvím, ale Herálec byl na útočné polovině mnohem nebezpečnější. Rozhodující gól vsítil Okurka, jenž využil zaváhání obrany a z nepovedené zpětné hlavičky přehodil brankáře Bajera. Konečnou podobu výsledku určila Uchytilova branka na 3:1.

Góly: 31. Skála, 78. Okurka, 89. Uchytil – 60. Nobicht. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:5. Diváci: 220. Poločas: 1:0. Herálec: Lossgott – Hořínek, Gregor (67. P. Čejka), Opluštil, Havlík – M. Ptaszek, Skála, Ptáček, J. Ptaszek – Okurka, Uchytil. Křižanov: Bajer – Petr (63. Mir. Vítek), Novotný, Střecha, L. Hladík – P. Hladík, Invald, Horníček, Kubiš – Nobicht, Sklenář.

JAKUBOV - ŽĎÁR B 1:1

Hosté se ujali vedení již v desáté minutě. Nedůrazná domácí obrana nechala trestuhodně nepokryté hned dva hráče soupeře, kteří vyloženou šancí nepohrdli. Skóre tak otevřel Zábranský. Poté převzali iniciativu do svých rukou Jakubovští a výsledkem byla vyrovnávací branka Matušíny ve 38. minutě.
Ve druhém poločase se hrálo spíše mezi šestnáctkami, i když domácí byli přece jen o něco blíže ke gólu, hlavně díky dobře zahraným standardkám. Přesto se již na skóre nic nezměnilo.

Góly: 38. Matušína – 10. Zábranský. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Žďár B: Hajný - Otoupalík, Gančev, Romančák, Růžička – Machatka, Krytinář (55. Řeháček), Filippi, Kotík – Zábranský, Promberger (78. Rakšány).

VRCHOVINA B – STUDENEC 1:0

Domácí měli po celý zápas značnou převahu, ale hráli fotbal jen k hranici velkého vápna. Dál už nebezpeční nebyli. Studenec se za celé utkání do vážnějších akcí také nedostával, a tak rozhodla jediná branka z rychlého protiútoku v 69. minutě. Na jejím začátku byl Šustáček, který potáhl míč, předložil jej Mužátkovi a ten střelou k tyči překonal bezmocného brankáře hostí.

Gól: 69. Mužátko. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:5. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Vrchovina B: Krupík – Chrást, Laštovička, Daniel, Králíček (56. Martaus) – Novák (82. J. Skryja), Josífek, Kršek (65. P. Němec), Šustáček – Pech, Mužátko.

BÍTOVČICE – ŠTĚPÁNOV 1:4

Zápas byl oboustranně hodně útočný, ale šance proměňovali hlavně hosté. První gól padl z penalty, pak hostující Vrzal potrestal chybu domácích. Křížnou střelou podél gólmana zvýšil na 2:0 a úspěšný byl i jeho lob přes bezmocného Tomalu. I domácí si vytvořili několik gólových příležitostí, Cempera vychytal po rohu gólman a dvakrát si na Bednářovi vylámal zuby i Matula.

Ve druhé půlce se hra nezměnila. Oba týmy chtěly skórovat, hrálo se nahoru dolů a Láznička přeci jen z otočky snížil na 1:3. Poslední slovo si ale vzal v nastavení štěpánovský Haraptso.

Góly: 55. Láznička – 5.(PK) a 90.(+2) Haraptso, 23. a 39. Vrzal. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:7. ČK: 0:2 (72. Vrzal, 79. Hrubeš). Diváci: 110. Poločas 0:3. Štěpánov: Bednář – Císař, Brázda, Kovalchuk, Nečesánek – Sedláček, Hrubeš, Vrzal, Haraptso – Kutnyk, Šikula.