Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hamry dominovaly a Jívoví vyprovodily šesti góly

Žďársko - Lídr fotbalové III. třídy je i po 12. kole stále stejný. Dolní Rožínka porazila Dolní Heřmanice a drží se na špici. V závěsu za ní jsou nově Hamry, které porazily beznadějně poslední Jívoví. Šlo o pikantní zápas, neboť několik hamerských hráčů působilo před založením tohoto klubu právě v Jívoví, které od té doby prožívá zlé časy.

27.10.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jiří Gajdoš

KŘIŽANOV B – MĚŘÍN B 0:2

Góly: Horák, Pospíchal. Rozhodčí: Liška. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Křižanov B: Homola – Horníček, Šoukal, Boček, Pavlík – Němec (45. Hladík), Žák, M. Burian (74. Tomšík), Veselý – Král, Frídr (57. L. Burian). Měřín B: Bořek – Necid, Tomášek, Zdvihal, Rozmarín – Uchytil, Horák, Dostál (89. Dubín), Hlaváč (74. Krčál) – Pokorný, Pospíchal (66. Palík).

HAMRY – JÍVOVÍ 6:1

Góly: Smejkal 2, Novotný 2, Špinar, Vašek – vlastní. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Hamry: Gregar – Zátopek, Sláma, Tesař, Sabela (63. Pařízek) – Petrik, Smejkal, Vašek, Novotný – Dufek, Kučera (70. Špinar). Jívoví: Dřímal – Mach, Zachara, Císař, Šoukal – Havlík, Hruščenko, Pelán, Mrázek – Horký, Částek.

POHLEDEC – JABLOŇOV 5:3

Góly: R. Ptáček 4, M. Lukeš – D. Smejkal 2, L. Smejkal. Rozhodčí: Ratkovský. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 3:2. Pohledec: Sláma – Staněk (75. Jambor), Košábek, Pejchal, Šajner – Buchálek (65. Pestr), Lukeš, Puchýř, Míča – Ptáček, Rous (55. Hiesböck). Jabloňov: Kosmák – Krejčí, Coufal, Dočkal, Doležal – Fišer, L. Smejkal, D. Smejkal, Dobrovolný – Šlitr, Bursík (74. Holík).

MORAVEC – BOHDALEC 2:2

Góly: Černý 2 – P. Tulis, vlastní. Rozhodčí: Porubka. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Moravec: Lisý – Hladík, Mičánek (77. Červinka), Michal (62. Zikmund), F. Černý – Šibor, Uhlíř, Krejčí, Tulis – Kovář, M. Černý (85. Pokorný). Bohdalec: R. Skryja – Stehlík, Hrbek (55. Staněk), Kučera, Sláma Kovář, Sklenář, Mužátko (72. Chrást), Nedoma – Tulis, Jaša.

ROŽNÁ – NOVÁ VES B 6:0

Góly: Krajčo, Hanus, P. Navrátil, J. Vyžrálek 3. Rozhodčí: Vévoda. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Rožná: Klusák – Novotný, Špaček, Beran, Korbička – M. Navrátil, Krajčo, Sádecký (75. Kunc), V. Vyžrálek – J. Vyžrálek, Hanus (73. P. Navrátil). Nová Ves B: Fuksa – Nejedlý (85. Měcháček), Šandera, Zdražil, Klement – Bureš, P. Nečas, J. Nečas (75. Babjačok), Novotný – Miluška, Ondřejka.

D. ROŽÍNKA – D. HEŘMANICE 2:0

Góly: J. Bílek 2. Rozhodčí: nenahlášeno. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. D. Rožínka: Rad. Škorpík – Baláš, König (73. Konček), Bartnoněk – Andreis, Kopecký, Bílek, Kovlčik – Rost. Škorpík, Vondruška (70. Skalník). D. Heřmanice: nehlášeno.

ŠTĚPÁNOV B – STRÁŽEK 6:2

Góly: I. Jílek 2, J. Buček 2, Jan Veselksý, T. Kameník – S. Lahodný, Kováč. Rozhodčí: Ceral. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (55. Kováč). Diváci: 80. Poločas: 3:0. Štěpánov B: Svoboda – R. Nečas, O. Nečas, Macinský, Jak. Veselský (40. Jan Veselský) – J. Kameník, Lukášek (80. Rössler), Buček, R. Hrubeš – T. Kameník (65. Hlaváček), Jílek. Strážek: Strachoň – Hanák, Christian, Kováč, Cimbálník – Mil. Svoboda, Broža, S. Lahodný, F. Lahodný – Píšín, Šebek.

27.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
Bratři Ebenové.

Na žďárském pódiu se potkají bratři Ebenové a Robert Křesťan & Druhá tráva

Do obecního úřadu vnikl zloděj

Úsekové měření u Meziříčí přešlo do ostrého provozu

Velké Meziříčí – Ze zkušebního do ostrého provozu již přešlo úsekové měření na dálnici D1 mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou. Kvůli rekonstrukci komunikace je tam rychlost snížena na osmdesát kilometrů v hodině, mnozí řidiči však toto omezení mezi 146. a 153. kilometrem nerespektují.

Krajská derby ve florbalové Národní lize bodový zisk nepřinesla

Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod – Utkání 5. kola Národní ligy – skupiny Východ proti tradičním rivalům florbalistům Bystřice i Žďáru příliš nevyšla.

Musilův memoriál ovládli závodníci z Nového Města

Studnice – Za krásného slunečného počasí se o uplynulém víkendu konal u turistické chaty ve Studnicích, nedaleko Nového Města na Moravě, v pořadí již sedmý ročník Memoriálu Cyrila Musila. V tomto roce byl navíc také mistrovstvím České republiky v přespolním běhu veteránských kategorií.