„Odehrál za nás dva zápasy a přesvědčil. Počítám s ním. Odjíždí s námi na soustředění,“ řekl kouč Bystrce Zbyněk Zbořil.

Kluby nyní jednají o odstupném. Vyskytl se však problém. Bystřice už předtím zaplatila Hartvíkovicím částku na další půlroční hostování. „Proto jsem funkcionáře Bystrce odkázal na ni. Jenže Bystřice požaduje vyšší částku, než kterou nám vyplatili,“ upřesňuje hartvíkovický manažer Jan Jabůrek.

Bystřičtí se však hájí. „Začal s námi přípravu a samozřejmě jsme mu vypláceli náklady na cestovné plus brankářské vybavení, což není zanedbatelná částka,“ vysvětluje předseda SK Bystřice nad Pernštejnem Josef Soukop.

V Bystrci ale o něčem takovém nechtějí slyšet. „Nás přece nemusí zajímat, co do něj Bystřice investovala. Jsou to interní náklady klubu, na kterých se s hráčem dohodli,“ prohlásil bystrcký sportovní ředitel Libor Danihelka.

Podle něj by se ale celá situace měla vyřešit v nejbližších dnech. „Trnavský už odcestoval s týmem na soustředění. Dokončení transferu považujeme už jen za formalitu,“ podotkl Danihelka.