S Otrokovicemi přišli o vítězství až v poslední minutě utkání. O poznaní hůře si o víkendu vedli velkomeziříčští mladíci, kteří prohráli v Uherském Brodu 0:3.

STARŠÍ DOROST

UHERSKÝ BROD – V. MEZIŘÍČÍ 2:1

Velkomeziříčští výborně kombinovali a zakládali protiútoky přes křídelní prostory. Bohužel jim scházela lepší koncovka. V 11. minutě udělal hrubku hostující Mucha, ale první šance domácích zůstala nepotrestaná. V 19. minutě udělal chybu jeho spoluhráč v brance Pokorný, který špatně vyrazil míč a domácí ho lehce přelobovali. .

Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním vyrovnat, ale už v 56. minutě po hrubce obrany a brankaře znovu inkasovali. Šance hostí na zvrat ožila až v 74. minutě, kdy střídající Horký poslal centr do vápna na Smejkala, který snížil. V 77. minutě mohl po centru Kozuně vyrovnat Koníř, ale tváří v tvář brankaři se neprosadil.

Gól V. Meziříčí: 74. E. Smejkal. Rozhodčí: Ogrodníl. Poločas: 1:0. V. Meziříčí: Pokorný - Mucha (72. Horký), Kerouš, Večeřa, Nožička - Kozuň, Budzinský, Smejkal, Liška - Denev (75. Vítek), Koníř.

OTROKOVICE – VRCHOVINA 2:1

Hned po rozehrání přišla chyba a následný centr byl domácími proměněn. Ve 13. minutě Otrokovice opět zahrozili centrem zleva, ale hlavička šla nad. Ve 28. minutě udeřilo na druhé straně.

Po rohu hlavičkoval vrchovinský Kozel jen do brankáře, ale vyraženou střelu perfektně trefil jeho spoluhráč Králíček a bylo srovnáno. Aktivní Králíček i nadále zaměstnával domácí obranu, ale jeho střely se neujaly. Otrokovice zahrávaly v poslední minutě první půle přímý kop a po dorážce domácích útočníků zvýšili na 2:1.

Ve druhém poločase se už výsledek nezměnil.

Gól Vrchoviny: 28. Králíček. Rozhodčí: Hlucký. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Vrchovina: Michalek (46. Chrást) - Vašek, Laštovička, Polnický, Kozel - Slavíček (80. Němec), Pekárek, Šandera (85. Procházka), Králíček - Szabó, Vaňátka.

MLADŠÍ DOROST

UHERSKÝ BROD – V. MEZIŘÍČÍ 3:0

Podrobnosti nehlášeny

OTROKOVICE – VRCHOVINA 1:1
Gól Vrchoviny: 32. Kolařík. Rozhodčí: Daněk. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Vrchovina: Toman - Janíček, Chrást, Drdla, Prukner - Gabriel, Kolařík, Křenek, Sodomka - Blažíček, Procházka.