BOHDALOV – VĚŽNICE 1:2
Na umělé trávě ve Žďáře byla v prvním poločase Věžnice fotbalově jasně lepší. Po pauze se projevila lepší fyzická připravenost Bohdalova, který si vytvořil spoustu šancí. Z velkého tlaku však nedokázal nic vytěžit. „Příležitost dostala dvacítka hráčů. Utkání ukázalo, že fyzicky jsme na tom velmi dobře, ale chybí nám klid v zakončení. Nyní kádr zúžíme a v posledních dvou přátelských utkáních před sezonou už vykrystalizuje základní sestava,“ sdělil kouč Bohdalova Václav Hospodka.
Gól Bohdalova: 45. Vytlačil. Poločas: 1:2. Bohdalov: Bílek – Chalupa, Novotný, Klimeš, Štikar – Vomela, V. Musil, A. Neuman, Švoma – Koukal, Vytlačil. Střídali: Velín, Křesťan, Pavel Jaroš, Wasserbauer, V. Musil, P. Neuman, Henzl, Klíma, Pokorný, Šustr.

VRCHOVINA B – CHOTĚBOŘ 1:2
Juniorka Vrchoviny nastoupila ve velice kombinované sestavě a na hřišti to bylo znát. Ani hosté však nepředváděli nijak úchvatnou hru, takže první poločas byl velice vyrovnaný. Druhá půle byla z obou stran rozháraná, Chotěboř však dokázala vstřelit branku, která rozhodla o jejím vítězství. „Výhra Chotěboře byla zasloužená. Vzhledem ke slepované sestavě, nebyl náš výkon odpovídající. Příští týden proti Nové Vsi by to snad již mělo být lepší,“ okomentoval utkání kormidelník béčka Vrchoviny Miloš Myslivec.
Gól Vrchoviny: Mička (PK). Poločas: 1:1. Vrchovina B: Skryja – Mrkos, Sklenář, Poul, Králíček – Škorpík, Mička, Josífek, Kršek – Komínek, O. Follprecht (55. P. Šustáček).

V. MEZIŘÍČÍ B – MĚŘÍN 5:1
Domácí ovládali hru po celé utkání a Měřín prakticky nepouštěli do šancí. Do poločasové přestávky tak šli s dvoubrankovým vedením. Po poločasovém prostřídání se hra vyrovnala, i přesto domácí vedení ještě zvýšili. „S naším výkonem jsem velice spokojen, především s prvním poločasem,“ řekl asistent trenéra velkomeziříčského béčka Libor Smejkal ml. Jeho protějšek naproti tomu nebyl z výkonu svých svěřenců příliš nadšený. „Domácí hráli velmi dobře, vysoko nás napadali, s čímž jsme si vůbec nevěděli rady. Hodně jsme i kazili, utkání se nám nepovedlo,“ stručně zhodnotil trenér Měřína Petr Munduch.
Góly: L. Smejkal 2, Beran 2, Polanský – Řezníček. Poločas: 2:0. V. Meziříčí B: Simandl – D. Polák, Halámek (46. J. Večeřa), Souček, Veselý – L. Smejkal, E. Smejkal, Polanský (46. L. Polák), Malec (46. Pól) – Liška (46. Kuřátko), Beran. Měřín: Sysel – Kružík, Chaloupka, Letmajer, Doležal – Sýkora, Matoušek, Bublan, Řezníček – Šoukal, Robotka. Střídali: Panáček, Kolda, Tvrdík.

HERÁLEC ZR – NOVÁ VES 1:2
První poločas jasně vyzněl pro Novou Ves, která si vypracovala nejtěsnější vedení. Ve druhé půli se hra přece jenom vyrovnala, ale více šancí si vytvářel celek z krajského přeboru. „Naše hra splňovala určité parametry až po pauze. Soupeř byl lepší a výše prohry je pro nás milosrdná,“ krátce zhodnotil zápas trenér Herálce Jiří Skála.
Gól Herálce: Boháč. Poločas: 0:1. Herálec: Tichý – Hořínek, Havlík, Uchytil, Hamák – Suchý, Boháč, Šusták, Skála – Kalina, Okurka. Střídali: Myška, Kulík.

KŘIŽANOV – BORY 5:2
Rozdíl jedné třídy byl po celý zápas jasně patrný. Křižanov měl soustavnou územní převahu, kterou také dokázal gólově vyjádřit. Jeho vítězství bylo zcela zasloužené. „I v nekompletním složení jsme podali velice dobrý výkon. Hráči, kteří nastoupili místo tradičních opor, zahráli velice dobře,“ těšilo trenéra Křižanova Jana Fňukala.
Góly Křižanova: Pálka, Petr, Malinský, Studený, Navrátil. Poločas: 2:0. Křižanov: Bajer – Invald, Klimeš, Pálka, Sedláček – Milota, Studený, Trnka, Němec – Petr, Láznička. Střídali: Malínský, Komínek, Navrátil.

ŽĎÁR B – SVĚTLÁ N. S. 5:2
Žďárské béčko podalo proti kandidátovi na postup do krajského přeboru výborný výkon. Dvakrát sice prohrávalo, ale strhující závěrečná půlhodina a čtyři vstřelené branky utkání rozhodly. „Dnes jsme podali velmi dobrý výkon a po celý zápas jsme byli jasně lepší. Byl jsem plně spokojen a věřím, že na tento výkon navážeme,“ řekl spokojený trenér béčka Žďáru Pavel Kubiš.
Góly Žďáru: Russ 2, Rakšány, Schneider (PK), Zábranský. Poločas: 0:1. Žďár B: Benc – Schneider, Řeháček, Machatka, Růžička – Bednář, Kotík, Jun, Havlík – Russ, Zábranský. Střídali: Víška, Rakšány, Miklík.

ROZSOCHY – NOVÁ VES B 1:1
Na menších rozměrech umělé trávy v Domaníně to byl v prvním poločase z obou stran spíše boj. Ve druhé půli se kvalita hry zvedla. Výsledkem byly dvě penaltové situace na obou stranách v rozpětí jedné minuty. V závěrečné pětiminutovce pak obě mužstva neproměnila po jedné šanci. „V utkání jsme hodně zkoušeli, takže výsledku nepřikládám velkou váhu,“ krátce zhodnotil trenér Rozsoch Pavel Bureš.
Gól Rozsoch: Bureš (PK). Poločas: 0:0. Rozsochy: Juračka – Klimeš, Šibor, Zítka, Padrtka – Ambrož, Kalvoda, Gál, Šťastný – Pečinka, Bureš. Střídali: Prosecký, Holý, Vrtěna.