Trenér Křoví Rostislav Janšta vidí příčiny posledních zaváhání především v absencích klíčových hráčů. „Po utkání v Puklicích dostal čtyřzápasový distanc Šustáček, což je náš klíčový hráč. V podstatě ani v jednom zápase jsem neměl k dispozici kompletní kádr,“ povzdechl si Janšta.

Křoví? Velká neznámá

Křoví jako nováček I. B třídy v úvodu sezony těžilo z toho, že ho nikdo neznal. „Byli jsme pro všechny velkou neznámou, teď si na nás soupeři dávají větší pozor,“ vysvětlil trenér.

První prohra přišla překvapivě s Puklicemi, které se krčí u dna tabulky. „Tam jsme prohráli naprosto zaslouženě. Přístup našich hráčů nebyl dobrý,“ zlobil se Janšta. Druhé zaváhání Křoví je jen pár dnů staré. Ve Stonařově prohráli díky velmi přísné penaltě. „Rozhodčí nezvládl závěr zápasu, kdy si vymyslel proti nám penaltu a vyloučil nám tři hráče,“ řekl Janšta.

V posledním kole přivítá Křoví na svém hřišti Rozsochy. „To bude velmi těžký zápas, Rozsochám se postupně uzdravují hráči a v posledních zápasech se jim daří,“ chválí soupeře Janšta.

Ten se opět bude muset obejít bez několika hráčů. Četné absence „Chybět bude Šustáček, který je v trestu, Bartošek, který dostal červenou kartu ve Stonařově, další dva vyloučení z tohoto utkání Němec a Trojan snad dostanou pouze podmínku. Nebudu moci využít ani Kalvodu,“ vyjmenoval Janšta. Kanonýr Marcel Cupák, který pro zranění v posledním utkání chyběl, by měl být na Rozsochy v pořádku.

Radek Špatka