Béčko Hamrů nad Sázavou doma celkem jednoznačně prohrálo s celkem Březí 2:5. Ve druhém sobotním duelu potvrdila rezerva Měřína roli favorita a poradila si s Jimramovem, když o své výhře 2:0 rozhodla až po změně stran.

Zbylých pět nedělních zápasů bylo kvůli extrémně nepříznivému počasí odloženo na náhradní termín sobotu 11. a neděli 12. listopadu.

III. TŘÍDA

HAMRY B – BŘEZÍ-BŘ. 2:5
Góly: 13. Sláma, 49. Miklík – 5., 65. a 89. Sysel, 31. Jakeš, 61. Habán. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:2. Diváci: 20. Poločas: 1:2. Hamry nad Sázavou B: Martaus – Poul (66. Gregar), Sláma, Novotný, Sýs (85. Benc), Petrík, Miklík, Kolarik, Vašek, Šabart (46. Chlubna), Srnský. Březí-Březské: Urbánek – Běloch, Hála, Šimek, Vala – Jobánek, Habán, Sysel, Crha – Dostál, Jakeš.

MĚŘÍN B – JIMRAMOV 2:0
Góly: 62. Vokoun, 81. Hrad. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:1. Diváci: 85. Poločas: 0:0. Měřín B: Jurek – P. Král, Š. Král, Bačák, Procházka – Zelinka (46. Horák), Sýkora, Hrad, Kolouch, Vokoun – Robotka. Jimramov: Hlaváč – Jaroslav Prüger (72. Jan Prüger), Gregor, Novotný, Dvořák – Sedlák, Nykodym, Bednář, Dostál – Zobač, Štěrba.