I. B třída skupina A

Vrchovina B - Dlouhá Ves 3:1

V utkání vynikající úrovně zatrnulo záložnímu týmu Vrchoviny hned ze začátku, když Kaplan z Dlouhé Vsi perfektně zahrál trestný kop a z pětadvaceti metrů nedal domácímu gólmanovi Krupíkovi šanci. Vyrovnání na sebe nedalo čekat dlouho. Plhal se probíjel do zakončení, a jeho průnik hosté zastavili jen za cenu faulu. Penaltu zužitkoval Fagula. Zakrátko se ke slovu znovu dostal Plhal. Tentokrát domácí útočník unikl a tváří v tvář přelstil brankáře hostů podruhé. Hra se přelévala z jedné strany na druhou i po změně stran. Výhru Vrchoviny pojistil střídající Bukáček po přímočarém brejku a spolupráci s výborným Plhalem.

Góly: 17. M. Fagula (PK), 22. Plhal, 89. Bukáček - 6. Kaplan. Rozhodčí: Šebek. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Vrchovina B: Krupík - Regent, Okurka, M. Fagula, Daniel - Michal (73. Šustáček), Kršek, Němeček, Němec - Plhal, Puchýř (85. Bukáček).

Ústrašín - Herálec 0:3

Hosté začali skvěle, navíc domácí jim chybami v obraně pomohly ke dvoubrankovému vedení. Ústrašín se sice zvedl, ale šance neproměnil. Při největší z nich mířil Hampl vedle branky. Po přestávce úroveň hry upadla do podprůměru, hosté vyráželi do brejků a po jednom z nich uzavřel skóre Hořínek.

Góly: 5. Uchytil, 16. Havlík, 72. Hořínek. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Herálec: Pavlík - Chyba, Pavliš, M. Ptászek, Havlík, Kučka, J. Ptászek, Ptáček, Mládek, Hořínek, Uchytil.

skupina B

Batelov - V. Meziříčí B 0:4

Naprosto jednoznačně si ve venkovním prostředí vedl rezervní tým Velkého Meziříčí, který donutil domácí Batelov tančit podle svých not a výsledkem prokázal výbornou formu i status lídra soutěže. Gólový účet zápasu načal zanedlouho po výkopu Halámek, který si vyskočil na centr z rohu a zamířil přesně. Herní převahu zdůraznili hosté druhým zásahem. Pokorný se prodral z levé strany, předložil míč Křenkovi, který skvělý pas uklidil do odkryté branky. Druhý poločas se odvíjel znovu podle partu meziříčské družiny, která si bez pohlídala zbytek zápasu.

Góly: 7. Halámek, 43. Křenek, 75. Ambrož, 82. Vyskočil. Poločas: 0:2. V. Meziříčí B: Kučera - Žák, Jedlička, Halámek, Komínek - Studený, Ambrož, Němec, Trnka - Pokorný, Křenek. (Beran, Vyskočil, Voda).

Radostín n. O. - Jakubov 1:1

Spravedlivá remíza se zrodila v Radostíně nad Oslavou. Oba góly padly už v první půlce, druhá část brankovou radost žádnému ze soupeřů nepřinesla. Domácí otevřeli skóre po centru ze strany, který si zpracoval Fabík a rychlou střelou přesně zakončil. Vyrovnávací akce nesla podobnou pečeť jako úvodní zásah. Nakopávaný pas plachtil do vápna, jakubovský útočník Forman přeskočil svoje strážce a hlavou se nemýlil. V 80. minutě měl nadějnou možnost ke vstřelení vítězné branky domácí Prokop, jeho pokus však skončil na břevně.

Góly: 20. Fabík - 42. Forman. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Radostín n. O.: Bílek - Minstr, J. Šoustar, Kališ, Litochleb - Fabík, Vaněk (65. Pešek), Ceral, Kolarik (70. Berka) - Jurek (46. Prokop), M. Šoustar.

Rudíkov - Křižanov 0:0

Na začátku utkání několikrát zahrozili hosté a domácí mužstvo bylo nejblíže gólu, když domácí Komínek nastřelil v 11. minutě tyč. Ve druhé půli si Rudíkov dokázal vytvořit řadu slibných šancí, ale domácí hráči všechny spálili. V závěru po druhé žluté kartě opustil trávník Trnka, ale hosté početní výhodu nevyužili.

Rozhodčí: Stehlík - Cupl, Šula. ŽK: 3:2. ČK: 82. J. Trnka (Rudíkov). Diváci: 30. Křižanov: Bajer - Boček, Šoukal, Engelhart, Pálka, P. Hladík, Novotný, Milota, Burian, D. Nobicht (55. Pavlík, 88. J. Nobicht), L. Hladík. (zv)