Velké Meziříčí venku potvrdilo vzestup

VYSOČINA - Pět bodů vybojovali ve víkendových zápasech fotbalové divize D zástupci Vysočiny. Z vítězství se radovalo jen Velké Meziříčí, které si tři body přivezlo z Hrušovan. Po bodu urvaly týmy Žďáru nad Sázavou a Havlíčkova Brodu. Naprázdno vyšla Třebíč, která doma podlehla Otrokovicím.

27.8.2007

Ilustrační fotoFoto: archiv VLP

KONICE – HAVL. BROD 1:1

Domácí byli jednoznačně lepším týmem a často dostávali hráče soupeře pod tlak. Úvodní gól obstaral Režný, který prošel přes brodského obránce Novotného a přesně zamířil k tyči. Konice si vytvořila i další šance, ale nedokázala je proměnit, a tak udeřilo na druhé straně. Těsně před poločasem se po rohovém kopu po několika odrazech dostal míč až k Pertlovi, který se z malého vápna nemýlil.

Druhý poločas už příliš fotbalové krásy nepřinesl a oba týmy se nakonec rozešly smírně. „Byl to doslova vybojovaný bod, protože soupeř byl fotbalovější a kvalitnější. Naším nejlepším hráčem byl střelec jediné branky Pertl,“ uvedl kouč Brodu Josef Soural.

Góly: 23. Režný – 45. Pertl. Rozhodčí: Konečný. ŽK: 0:1. Diváci: 400. Poločas: 1:1. Havlíčkův Brod: Adamec – Pertl, Novotný, Háněl, Mišta (83. Procházka) – Slanař, Tůma, Nepovím, Mareš (85. Ganobjak) – Liška, Provazník (65. Nechvátal).

TŘEBÍČ – OTROKOVICE 1:3

Hned v první minutě vyslal Durda do samostatného úniku Rygla, který obešel i hostujícího brankáře, ale jeho střela již neměla potřebnou razanci. Poté však už začali vystrkovat fotbalové drápky hosté. Po hrubce obrany musel faulovat Prokop a následný trestňák kopl precizně Jordánek. Další hrubku vytvořil v 16. minutě Cenek, míče se zmocnil Zezula a ten našel zcela volného Kučeru, který nedal Beerovi žádnou šanci.

Hosté byli aktivnější i po změně stran. Domácí vykřesali jiskřičku naděje, když na rozdíl jediné branky snížil z penalty Koníř. To však už probíhaly poslední minuty zápasu a hosté si tři body vzít nenechali, naopak razítko na jejich vítězství přiklepl rovněž z penalty svým druhým gólem Jordánek.

„Utkání se nám nepovedlo, hosty jsme pustili do laciného vedení vlastními chybami, škoda šance Rygla, zápas by vypadal jinak. Soupeř vyhrál zaslouženě a my si z toho musíme vzít ponaučení,“ prohlásil trenér Třebíče Karel Kolesa.

Góly: 86. (PK) Koníř – 9. a 89. (PK) Jordánek, 16. Kučera. Rozhodčí: Bečica. ŽK: 2:1. Diváci: 300. Poločas: 0:2. Třebíč: Beer – Cenek, Václavek, Prokop, Flekal - Heres (50. Durajka), Koníř, Křivánek, Smažil (33. Martin Řezáč) - Rygl (70.Anděl), Durda.

HRUŠOVANY – V. MEZIŘÍČÍ 1:3

Velké Meziříčí se udrželo na vítězné vlně z minulého kola a svým včerejším výkonem naznačilo, že chytilo formu. Hrušovany zatím pokulhávají. Včera vsadily na sevřenou defenzivu.

Téměř celý první poločas se jim dařilo výpady hostů odrážet, těsně před pauzou však selhaly a meziříčský tým dvakrát udeřil. Napřed propálil všechno, co mu stálo v cestě, Loup, vzápětí Průša parádně zakroutil přímý kop do šibenice. Po změně stran byla hra vyrovnaná. Brněnské mužstvo dokázalo snížit, což zástupcem Vysočiny viditelně otřáslo. Z krize se však hosté vymanili zásluhou povedené souhry po ose centrujícího Loupa, nahrávajícího Staňka a zakončujícího Jirgla.

Góly: 77. Holcman – 43. Loup, 45. Průša, 81. Jirgl. Rozhodčí: Pala. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Velké Meziříčí: Invald – Krejčí, Průša, P. Mucha, Z. Mucha – Hort, F. Pokorný, Němec, Loup (Veselý) – Jirgl (85. J. Pokorný), Staněk.

Tabulka po 3. kole

Ostatní zápasy 3. kola:

Židenice – Rájec-Jestřebí 0:0, Konice – Havlíčkův Brod 1:1 (1:1), Boskovice – Líšeň 0:5 (0:2), Blansko – Rousínov 2:1 (1:1), Vyškov – Protivanov 3:0 (2:0).

Příští kolo: Otrokovice – Vyškov, Líšeň – TŘEBÍČ, HAVLÍČKŮV BROD – Boskovice, Rousínov – Židenice, Hulín – Blansko, VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Protivanov, Rájec-Jestřebí – Konice, Hrušovany nad Jevišovkou – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.

27.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 500 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních UKLÍZEČ/KA - Milovy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: pečlivost, samostatnost, týmová práce., Nabízíme: příspěvek na stravu, zaměstnanecké ubytování, pobyty v rámci řetězce OREA. Pracoviště: Orea hotels s.r.o. - orea hotel devět skal, 592 02 Svratka. Informace: Hana Chalupová, +420 566 585 533,566 585 541.

Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 20 000 Kč

Montéři suchých staveb SÁDROKARTONÁŘ - STAVEBNÍ DĚLNÍK - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: ZKUŠENOST A PRAXE NENÍ NUTNÁ - ZAŠKOLÍME, NAUČÍME!, V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: sdk12345@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 777 938 777, osobně: Po - Pá od 7:00 do 17:00, Třebíčská 60 Velké Meziříčí, Firemní vozidlo pro účel práce, veškeré vybavení pro účel práce.. Pracoviště: S.d.k. s.r.o., Třebíčská, č.p. 1678, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Jiří Pazderka, +420 777 938 777.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 30 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINITRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE - Velké Meziříčí. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt emailem nebo telefonicky. Pracoviště: Oc logistics s.r.o., Karlov, č.p. 1119, 594 01 Velké Meziříčí. Informace: Libor Coufal, +420 606 043 543.

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 30 000 Kč

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři projektant elektro. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: §50/9, řid. průkaz sk. B, První kontakt telefonicky 7,00 - 16,00h, nebo emailem. Pracoviště: Švoma - stroje, s.r.o. - provozovna bohdalov, 592 13 Bohdalov. Informace: Milan Švoma, +420 605 516 833.

Putovní expozice Sdružení Krajina o praktické ochraně přírody obsadila prostory chirurgického pavilonu nemocnice v Novém Městě na Moravě. Vidět ji lze do konce srpna.