STARŠÍ DOROST

BYSTRC – V. MEZIŘÍČÍ 3:1

Hned po dvou minutách utkání poslal kolmou přihrávku Koníř na Deneva, ten se chytře uvolnil a našel nabíhajícího Lukáše Lišku, který křížnou střelou do protipohybu gólmana otevřel skóre.

„Jenomže poté jsme udělali nepochopitelnou chybu, kdy jsme nechali projít vápnem přes pět hráčů domácího Sedláčka a jeho střela k tyči skončila v síti,“ popsal smolný moment velkomezeříčský kouč Libor Smejkal.

Jeho svěřenci mohli svůj náskok několikrát zvýšit, ale selhali. Těsně před poločasem udělal nepochopitelnou hrubku Horký, kdy poslal malou domů a přímo namazal do brejku domácímu Svobodovi a ten zvýšil na 2:1 pro domácí. O dvě minuty později zachytil dlouhý míč za obranu Perný a bylo rozhodnul zápas. Bystrc mohla svůj náskok několikrát ve druhé půli zvýšit, ale Simandl byl proti. Na druhé straně už se také gólově neurodilo.

Gól V. Meziříčí: Liška. Rozhodčí: Saitl. Poločas: 3:1. V. Meziříčí: Simandl - Horký,(71. Dočkal), Kerouš, Večeřa, Nožička - Liška, Smejkal, Budzínský, Vítek (45. Večeřa) – Denev (75. Kaminaras), Koníř.

H. BROD - VRCHOVINA 2:1

V 8. minutě vyslal domácí záložník do kombinace svého spoluhráče, následnou střelu odraženou od brankáře Chrásta dorazil pohotový Bláha a domácí vedli. Na druhé straně se k přímému kopu rozběhl Polnický, který lehce olízl tyčku domácí branky.

Vyrovnat poté mohl Szabo, ale gólman ho vychytal. Vyrovnat se podařilo až ke konci poločasu Laštovičkovi, který poslal odražený míč do sítě havlíčkobrodské branky.

Ve druhém poločase v rozmezí čtyř minut šel Szabo sám na gólmana, ale nedal. Sólo neproměnil ani střídající Höfer. A tak přišel trest. Zleva šel míč do vápna, který horko těžko hostující brankář vyrazil, odražený míč si zpracoval Adam a minutu před koncem rozhodl zápas ve prospěch Brodu.

Gól Vrchoviny: Laštovička. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Vrchovina: Chrást - Votava, Laštovička, Polnický, Kozel - Novák (76. Slavíček), Sodomka (60. Höfer), Vašek, Pekárek (27. Králíček) - Szabo, Hiesböck (65´Pech).

MLADŠÍ DOROST

BYSTRC – V. MEZIŘÍČÍ 3:2

V Bystrci se hrálo vyrovnané utkání. O všem rozhodla 87. minuta, kdy domácí strhli vedení na svou stranu.

Góly V. Meziříčí: Kuřátko, Partl (PK). Rozhodčí: Saitl. Poločas: 1:1. V. Meziříčí: Homola – Partl, Polák, Kubec, Pospíšil – Wasserbauer, Stávek – Miškela (70. Prudík), Kozuň – Minařík (50. Liška, 78. Jurda), Kuřátko.

H. BROD – VRCHOVINA 3:2

Domácí byli po celý zápas fotbalovější a potvrdili to hned v prvním poločase dvěma zásahy. Vrchovině se sice podařilo snížit, ale hned na začátku druhé půle Slovan svoje vedení potvrdil třetím gólem. Na rozdíl jediné branky ještě stačil snížit Šandera.

Góly Vrchoviny: Blažíček, Šandera. Rozhodčí: Hájek. Poločas: 2:1. Vrchovina: Michalek – Šidlák (41. Nejedlý), Homolka, Trdla, Křenek – Janíček (59. Zelený), Vaňatka (67. Gabriel), Denev, Šandera – Blažíček, Toman (55. Němec).

Ondrej Dudáš, Roman Wolker