Druhý dohrávaný zápas mezi Velkou Bíteší a Kuřimí se kvůli podmáčenému trávníku opět nekonal a po vzájemné dohodě byl úplně zrušen. „Nevešel by se nám do programu, v pátek nás čeká zápas v Náměšti nad Oslavou,“ prozradil nejbližší plán trenér Bíteše Josef Záboj.

BYSTŘICE – OLEŠNICE 2:4

Bystřičtí celý zápas tlačili, vstřelili dvě branky po kombinaci více hráčů, ale ne vždy se stačili vracet do obrany. „Týmy, jako je Olešnice, musíme porážet, dnes jsme dostali všechny čtyři góly z brejků,“ tvrdí Hovorka, který unavený výkon svého mužstva obhajuje: „Prohra nás samozřejmě mrzí, dnes to ale nebylo o výsledku. Kluci jsou ve fázi kondičního tréninku a jsou utahaní.“

Kvůli přesunutí duelu na úterní podvečer neměl Hovorka tým pohromadě. „Přes týden neposkládáme sestavu, proto někteří fotbalisté nehráli na svých postech. Pozitivem zápasu pro mě bylo poločasové střídání dvou nadějných dorostenců, kteří svým výkonem nezklamali,“ uzavřel bystřický trenér.

Góly: Z. Sklenář, Horák. Poločas: 2:2. Bystřice: Trávníček – König, M. Svoboda, Vícha, Mitáš – Padrtka (46. J. Svoboda), Horák, Z. Sklenář, Zbytovský – Hladík (46. Fulneček), R. Sklenář.

Jiří Bubák