HUMPOLEC – JEMNICKO 1:2

Hosté si odvezli body zpod Orlíka zaslouženě, byli bojovnější i kombinačně lepší. Domácí měli navrch jen v úvodu zápasu. Ve 12. minutě získal Humpolec vedení, když akci Svobody, který oběšel i brankáře Růžičku, zakončil Farka. Gól ale domácím spíše uškodil, takže se ke slovu dostalo Jemnicko. Po rohovém kopu hlavou vyrovnal F. Kříž, obrat ve skóre učinil Koutný. Ten samostatnou akci těsně před finišem vyšperkoval ještě narážečkou. Jemnicko už vítězství uhájilo, domácí se na nějaký výrazný tlak nezmohli.

Góly: 12. Farka – 19. F. Kříž, 22. Koutný. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Humpolec: Kříž – Hes, Pecha (39. Kameš), Černík, Keller – Paťha, Svoboda, Kříženecký (67. Jeřábek), Nermut – Farka, Pícha (38. Zdeněk Štěpán). Jemnicko: Růžička – J. Kincl, F. Kříž, T. Krejča, Štancl – Grün, Koutný, M. Krejča, Sevelda (70. Novák) – Morkus (90. P. Kincl), J. Kříž (59. Anděl). Nejlepší hráči: Svoboda – F. Kříž, Koutný.

HARTVÍKOVICE – VRCHOVINA 1:9

Malou jiskřičku naděje vykřesal pro domácí Horváth, jenž ve druhé minutě otevřel skóre. Favorizovaní hosté odpověděli ve 14. minutě, kdy se po Michalově rohu na hranici pokutového území k míči dostal Wolker a střelou do šibenice vyrovnal. V 21. minutě se Vrchovina dostala do vedení. Míč putoval po ose Smetana – Zedníček - Mužátko a posledně jmenovaný uklidil míč za Prokešova záda. Krajský přeborník stihl do přestávky udeřit ještě jednou. Kapitán Michal našel před brankou nekrytého Zedníčka – 1:3.

Hra kočky s myší pokračovala i po změně stran. Hostující kanonýr Vojtěch Zedníček zkompletoval hattrick, za již divizní Vrchovinu se dvakrát trefil Šustáček a po jedné přidali Skalník se Škorpíkem.

Góly: 2. Horváth – 14. Wolker, 21. Mužátko, 32., 48. a 64. Zedníček, 46. Skalník, 47. a 75. Šustáček, 66. Škorpík. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (71. Polnický). Diváci: 20. Poločas: 1:3. Hartvíkovice: Prokeš – Heres, M. Sýkora, Kubala, Outrata – Horváth (81. J. Sýkora), Duša, Křivánek, Kopuletý (64. M. Melkes) – Záviška (81. Trnavský), Beneš. Vrchovina: P. Skryja – Škorpík, J. Skryja, Poul, Kalich – Šustáček, Michal (61. Polnický), Wolker – Mužátko (35. Skalník), Zedníček (64. Buchta), Smetana. Nejlepší hráči: Zedníček, Šustáček, Michal.

JAROMĚŘICE – V. BÍTEŠ 3:4

Hosté měli od úvodu mírnou převahu. Ovšem do vedení se dostali ve 33. minutě zásluhou Pospíchala domácí. Bíteš odpověděla Ondřejem Loupem o dvě minuty později. Prvních dvacet minut ve druhém poločase, kdy se strhla gólová přestřelka, měly více ze hry pro změnu Jaroměřice. Jenomže hosty poprvé poslal do vedení v 53. minutě Dvořák. V 65. minutě svým druhým přesným zásahem vyrovnal Pospíchal. Poté převzali iniciativu hosté, kdy je znovu poslal do vedení v 68. minutě Buchta. Za domácí v téže minutě srovnal krok Dusík. Rozhodnutí přinesla 77. minuta, ve které bítešský Dvořák svým druhým gólem strhl vítězství na stranu svého celku.

Góly: 33. a 65. Pospíchal, 68. Dusík – 35. O. Loup, 53. a 77. Dvořák, 68. Buchta. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (82. J. Brabenec). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Jaroměřice nad Rokytnou: Bartoš – Čermák, J. Brabenec, Musil, Urbánek – Dusík, Novotný, M. Karásek (44. Vybíral) – Neumann, Paul, Pospíchal. Velká Bíteš: M. Pelán – Kopáček, Burián, Kerber, Pohl, T. Pelán, Ivančík (68. Horký, 80. J. Loup), Nekuda, Buchta, Dvořák, O. Loup. Nejlepší hráči: Pospíchal – Dvořák, M. Pelán.

M. BUDĚJOVICE - PACOV 5:3

V deváté minutě fauloval hostující brankář ve vápně J. Šplíchala a sám postižený z nařízené penalty otevřel skóre. O tři minuty později se na druhé straně opakovala tatáž situace. Klouda fauluje pronikajícího Kubů a Koller z penalty vyrovnává. Ve 20. minutě se obranou hostí proháčkoval Michal Černý a naservíroval míč na penaltu Karlu Svobodovi - 2:1. V závěru poločasu již stříleli branky pouze hostující hráči. Na konci akce ze 42. minuty byl Kubů, který křížnou hlavičkou opět vyrovnal. Nedorozumění budějovické obrany využil ještě v předposlední minutě Gavrecký.

Po hodině hry našel dlouhý výhoz Kloudy rozeběhnutého Michala Černého. Toho nezastavil ani faul pacovské obrany, a tak mohl střelou na zadní tyč srovnat. O deset minut později se hostující obranou prosmýkl J. Šplíchal a nekompromisní střelou s pomocí tyče otočil výsledek. V 81. minutě sklepl Škoda zpět na velké vápno míč nabíhajícímu Pařízkovi a ten střelou k tyči ukončil brankové hody.

Góly: 9. (PK) a 67. J. Šplíchal, 20. Karel Svoboda, 57. Michal Černý, 81. Pařízek - 12. Koller (PK), 42. Kubů, 44. Gavrecký. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:3. Moravské Budějovice: Klouda – Michal Černý, Novotný, L. Šplíchal, Veselý - Buďa, Škoda, Pařízek, Karel Svoboda (33. Povolný) – J. Šplíchal, Marek Černý. Pacov: Jíša - Přibyl, Praveček (69. Jan Vlach), Koller, Kerouš – Jakub Vlach, Maršík (75. Kostroun), Gavrecký, Zíka, Jiřík (46. Podolský) – Kubů. Nejlepší hráči: J. Šplíchal, Michal Černý – Kubů.

OKŘÍŠKY – TŘEBÍČ B 1:0

O výhře domácích rozhodla 37. minuta, kdy si Jeřábek naběhl na centrovaný míč, který přesně trefil ze vzduchu. Z počátku odstřeloval branku Okříšek Durajka a při jedné střele trefil břevno. Na druhé straně přišly obrovské šance Valenty a Malého, ty ale Hradecký vychytal. Prvních dvacet minut druhého poločasu třebíčská juniorka přitlačila soupeře, ale obrana domácích pracovala bez chyby a co nezvládla sama, to zlikvidoval Fiala. Domácí mužstvo se vymanilo z tlaku a začalo Třebíči zatápět. Jančok neprostřelil hostující obránce, Tůma mířil těsně nad a Jeřábkovi vytáhl střelu konečky prstů Hradecký.

Gól: 37. Jeřábek. Rozhodčí: Petřivý. Bez karet. Diváci: 230. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala - Tekal, Zeman, Dočkal, Valenta, Malý, Rampír (68′ Kos), Jeřábek (84′Jůza), Večeřa, Tůma (90. Jahoda), Jančok. Třebíč B: Hradecký - Chalupa, Tůma, Malý (83. Řezáč), Dvořák, Florián (80. Široký), Novotný, Linhart, Svoboda, Durajka. Nejlepší hráči: Večeřa, Jeřábek – Durajka.

ST. ŘÍŠE – BYSTŘICE N. P. 3:1

Zápas nabídl velmi pohledný a akční fotbal z obou stran. V prvním dějství se ale početná divácká kulisa dočkala jediné přesné trefy. Po hlavičce Merhauta dorážel z bezprostřední blízkosti do branky míč Ali Osumanu a Stará Říše vedla. Srovnáno bylo v 70. minutě, kdy zaváhala domácí defenziva, k míči se na hranici penalty dostal Z. Sklenář a placírkou k tyči nedal Korovjakovi šanci. Bystřici ale bodová naděje moc dlouho nevydržela. Po osmi minutách se nemýlil mladíček Pokorný a v samotném závěru se poprvé za Starou Říši střelecky prosadil Musa Ansuma, jehož skákavá střela z voleje překvapila Trávníčka.

Góly: 33. Ali Osumanu, 78. Pokorný, 84. Musa Ansuma – 70. Z. Sklenář. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 3:0. Diváci: 220. Poločas 1:0. Stará Říše: Neuman (52. Korovjak) – Sláma, Kratochvíl, Brnický, Merhaut – Štěpnička (54. Vaňkát), Musa Ansuma, Tichánek, Rygl – Rychtecký (63. Pokorný), Ali Osumanu. Bystřice n. P.: Trávníček – Chocholáč, Havlík, Vícha, Mitáš – Zbytovský, Matuška (60. Fulneček), Z. Sklenář, Horák – R. Sklenář, Havlíček (83. Hrubeš). Nejlepší hráči: Merhaut, Pokorný – Z. Sklenář.

HERÁLEC – POLNÁ 1:4

Střelecký účet zápasu otevřel po faulu na Pátka z penalty Mašek. Hosté se tlačili do rychlých brejků a jeden takový proměnil pár minut před odchodem do kabin agilní Kaplan. V 53. minutě se po závaru před heráleckou brankou nejrychleji zorientoval Urbánek – 1:2. Následující minuty patřily Kaplanovi – nejprve chytře přehodil vyběhnutého Koubka a hattrick zkompletoval hlavičkou v 56. Ve zbytku utkání si domácí dokázali vypracovat několik šancí, ale skóre se již neměnilo.

Góly: 31. Mašek (PK) – 45., 54. a 56. Kaplan, 53. Urbánek. Rozhodčí: Sojka. ŽK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 1:1. Herálec: Koubek – Ganobjak, Stojan, Klement (57. Moravec), Filipský – Bártl, Pátek, Král, Med (85. Vašák) – Mašek, Janoušek (66. Bína). Polná: Skočdopole – Tomas (68. Šimek), Obermaier (63. Holub), Pražák, Krčál (74. Takács) – Gondek, Kaplan, Urbánek, Kučera – Klíma, Tlačbaba. Nejlepší hráči: Koubek – Kaplan, Pražák.