BYSTŘICE B V. BÍTEŠ B 0:4

Na velmi těžkém terénu se hrálo v prvním poločase vyrovnané utkání. Bystřičtí měli více ze hry, ale inkasovali po krásné střele Lázničky. Ve druhé půli domácí pravý bek vyrobil hrubku, čehož dokonale využil Milan Dufek. Druhý gól vnesl na kopačky bítěšských potřebný klid a hosté už se po zbytek utkání nikam nehnali, naopak zkušeně vyčkávali na rychlé protiútoky. Divizní rezerva měla ke gólu daleko, protože její „tlak" končil na hranici velkého vápna. V poslední čtvrthodince ještě dvakrát utekli Vařílek s Milanem Dufkem a zpečetili konečný výsledek na krutých 0:4.

Góly: 20. Láznička, 55. a 80. M. Dufek, 75. Vařílek. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Bystřice B: Zbraněk Nepejchal, Michal Svoboda, Tomášek (65. Jaroš), Haluška Zich (60. Sedlák), Marek Svoboda, Andrejs, König Horák, J. Svoboda (55. Navrátil). V. Bíteš B: Hemala Šeba, Láznička, Paprskář, J. Rašovský, M. Švanda, M. Rašovský, O. Švanda, M. Dufek, Klusák, Vařílek.

STUDENEC BOHDALOV 5:0

Už ve 4. minutě zaplaval míč po trestném kopu Holoubka z 25. metrů a skončil v síti. Hosté se pokoušeli odpovědět, ale Chalupa hlavičkoval po rohu těsně nad. Pak postupoval sám na brankáře Šimek, ale Pěnčík míč vytěsnil na tyč. Akce po odrazu pokračovala a blízko k vyrovnání měl Henzl, ale radost mu vykopnutím z brány zkazil stoper P. Matějek. Pěnčík se pak vyznamenal po trestném kopu Henzla. Ve 26. minutě udeřilo na druhé straně. J. Strnad rozehrál nakrátko roh, následoval centr Rouska na nekrytého Holoubka 2:0. Bohdalov zahrozil z trestného kopu podruhé, ale Syslovu dělovku se štěstím vyrazil nad branku Pěnčík. Ve 36. minutě zvýšil po rohu J. Strnad. Hosté se mohli vrátit do zápasu těsně před pauzou, ale Pěnčík vychytal samostatný únik Šimka.

Jak se proměňují samostatné úniky, předvedl soupeři studenecký K. Mrňa, který potrestal chybně zahraný ofsajd systém 4:0. Bohdalovu zkrátka nebylo přáno. Šimek opět postupoval sám na Pěnčíka, který šanci zmařil vyběhnutím za vápno. Míč se odrazil k Henzlovi, ale jeho lob zastavil dobíhající stoper P. Matějek. Na konečných 5:0 upravil po Buršíkově centru hlavou K. Mrňa.

Góly: 4. a 26. Holoubek, 36. J. Strnad, 52. a 80. K. Mrňa. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Bohdalov: Velín Chalupa, Sysel, P. Neuman, A. Neuman, Mikeš (46. Švoma), Otoupalík, Šimek (65. Wasserbauer), Musil, Henzl, Pokorný (46. Štikar).

KŘIŽANOV PŘIBYSLAVICE 3:0

Domácí se pustili do soupeře se vší vervou. Z jejich částečného tlaku se ale dlouho nic neurodilo. Góly začaly padat až před pauzou. Ve 40. minutě domácí rozebrali obranu Přibyslavic a Klimeš krásnou střelou poslal svůj tým do zaslouženého vedení. Nicméně hostům se odcházelo do kabin ještě hůř. Po faulu v pokutovém území si postavil balon na značku Střecha a bylo to 2:0.

Na začátku druhého dějství se na obrazu hry nic nezměnilo. Křižanov začal vadnout až po hodině hry, kdy se na čtvrt hodiny vytratil ze hřiště, ale hosté se své šance vůbec nechopili. Jejich bezzubou ofenzivu ztrestal druhým gólem Klimeš.

Góly: 40. a 85. Klimeš, 44. Střecha (PK). Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Křižanov: Bajer Milota, Klimeš (88. Stupka), Střecha, Pálka Němec (86. Uhlíř), Burian, Petr (82. Král), Malinský Nobicht, Kubiš.

MĚŘÍN TELČ 0:1

Oba týmy nastoupily ve vysokém tempu. Už ve 3. minutě promarnil sólo Nerad, když špatně přehodil brankáře Sysla. Hned vzápětí šel sám na Žákovského Šoukal, ale tutovkou rovněž pohrdl. Posléze osamocený Řezníček prudkou ranou z velkého vápna minul branku. Domácí po divoké čtvrthodině částečně polevili, takže Telč mohla skórovat po pěkných akcích Švece a Nerada, jenže opět nic. Ve 35. minutě se po rohu Měřína dostal do gólové šance Smejkal, ale neproměnil. Následně se spustil prudký déšť s kroupami a poločas se dohrál ve středu hřiště. Do toho druhého vstoupila lépe Telč. Příležitosti Švece a Davida Všohájka Sysel lapil. Rozhodující moment přišel v 58. minutě, Sysel při odkopu nešťastně podklouzl, balon zachytil Švec a chladnokrevně ho poslal do sítě. Měřínští se s tímto stavem nechtěli smířit, ale až na šanci Bublana se do vyložené šance nedostali. Zato hosté mohli skórovat hned několikrát, ale nejlepší hráč Nerad nechával vyniknout Sysla. „Narazili na sebe dva fotbalové týmy. Udělali jsme jednu chybu, a proto jsme odešli s prázdnou. Hosty ve středu pole držel Nerad, jenž vyčníval nade všemi," pochválil hostující záložníka trenér Petr Munduch.

Gól: 58. Švec. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 3:1. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Měřín: Sysel Matoušek, Kružík, Doležal, Bublan Letmajer, Šoukal, Kolda (85. Sýkora), Řezníček Körber (70. Jonáš), Kučera.