Nejvíce Zdeněk Josífek z Vrchoviny B. Jeho čtyři zásahy zařídily výhru ve Studenci. Stejný kousek se povedl borovinskému kanonýrovi Petru Urbanovi. Jenom o gól pak zaostal měřínský Martin Kolda. Ten nasázel hattrick do sítě neškodného Křoví.

STUDENEC – VRCHOVINA B 0:4
Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, první tutovku měl na noze Follprecht, ale trefil jen dobře postaveného Horta. Gól přišel po stříleném centru Šustáčka, který parádně z voleje usměrnil do sítě Josífek. Domácí to zkoušeli především dlouhými nákopy do šestnáctky, ale bez úspěchu. To na druhé straně bylo daleko víc živo, ovšem hostující útočníci se jen zastřelovali. Studenec mohl trestat z protiútoku, ale domácí útočník svůj souboj s brankářem prohrál.
Ve druhé půli se chleba lámal kolem 70. minuty. Po rohu domácí přesně hlavičkovali, ale obránce Skryja stačil míč vykopnout. Hned na to na druhé straně dostal ideální přihrávku Josífek a pojistil vedení. Během následujících devíti minut navíc vrchovinský útočník přidal další dvě branky a stal se tak hrdinou zápasu.
Góly: 7., 70., 73. a 79. Josífek. Rozhodčí: Veselý. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Vrchovina B: Dudáš – Mrkos, Daniel, M. Fagula, J. Skryja – Novák (69. J. Chrást), P. Poul, Kršek, P. Šustáček (75. Kolarik) – Josífek, O. Follprecht (82. Němec).

HERÁLEC ZR - BOROVINA 2:6
Vcelku vyrovnaný první poločas přinesl jen jednu branku. Slabou střelu Sovy Lossgott jen vyrazil před sebe a stejný hráč mu ji vrátil do sítě. Ve druhém dějství měli domácí dvě slibné šance, ale poté začal svůj střelecký koncert střídající kanonýr Urban a když k jeho hattricku přidali po brance Pokorný se Štěpničkou, byl z toho půltucet. Domácí se v závěru už zmohli pouze na korekci hrozivě vypadajícího výsledku.
Góly: 78. Boguaj, 88. Okurka – 26. Sova, 52., 73. a 75. Urban, 61. Pokorný, 85. Štěpnička. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (78. Dolák). Diváci: 200. Poločas: 0:1. Herálec: Lossgott – M. Gregor, Pavliš, Ptáček (78. Čejka), Havlík (70. Hořínek) – M. Ptaszek, J. Ptaszek, Boguaj, Šusták (80. Kalina) – Okurka, Opluštil.

MĚŘÍN - KŘOVÍ 6:0
Hned na začátku centroval Letmajer před branku a Robotka se trefil přesně pod břevno. O deset minut později zopakovali v podstatě to samé Uchytil s Heřmánkem. Hosté přijeli v jedenácti a když se jim do přestávky zranil jeden hráč, museli nastoupit do druhého poločasu oslabení. To se na dalším průběhu hry projevilo. Heřmánek utekl zadákům, na malém vápně přihrál Robotkovi a ten zvýšil na rozdíl třídy. Poté našel Uchytil Koldu a ten nadvakrát překonal Sáru. Kolda byl při chuti. Po Matouškově centru se trefil hlavou a závěru zkompletoval svůj hattrick.
Góly: 6. a 57. Robotka, 16. Heřmánek, 60., 73. a 86. Kolda. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:1. Diváci: 250. Poločas: 2:0. Měřín: Sysel – Matoušek, Tvrdík, Uchytil (68. Marek), Doležal – Letmajer, Šoukal (77. Chaloupka), Kolda - Robotka, Heřmánek (82. Vostál), Sýkora. Křoví: Sára – Hamřík, Kalvoda, Kvasnica, Pekárek – Knotek, Šustáček, Němec, Roštinský – Bartošek, Koudelka.

VLADISLAV – ROZSOCHY 2:2
Utkání bylo vyrovnané, ale více gólových šancí měli domácí, kteří však těchto brankových příležitostí nedokázali využít. Hosté se dostali do vedení ve 28. minutě brankou Cacka, o sedm minut později byl vyloučen hostující hráč J. Zítka.
Vladislavským se podařilo vyrovnat až ve druhém poločase a to v 55. minutě zásluhou Petra Petze. Tým Rozsoch se však opět ujal vedení a to v 70. minutě gólem Šafránka. Hostitelé do konce střetnutí už jen stačili pouze vyrovnat zásluhou Hrůzy, který tak nováčkovi soutěže zajistil alespoň bod.
Góly: 55. P. Petz, 78. Hrůza – 28. Cacek, 70. Šafránek. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (87. Kašpar – 35. J. Zítka). Diváci: 130. Poločas: 0:1. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, Kalvoda (83. Navrátil), Šibor, Šafránek - Vališ, Padrtka, Cacek, Šťastný (46. T. Zítka) – Dvořák (87. Ambrož), Bureš.

TELČ – ŠTĚPÁNOV 3:1
Lepší vstup do zápasu měli domácí, kdy za ně už v 8. minutě po zaváhání brankáře vstřelil gól hlavou Holý. Na druhou branku si více než 120 diváků počkalo půl hodiny, ve které měli Telečští územní převahu. V 37. minutě se po krásné souhře s Chalupou do prázdné branky trefil opět Holý.
Po přestávce byl aktivnější Štěpánov a v 59. minutě zaslouženě snížil díky Janovi Veselskému, který se zredukoval náskok domácích střelou z vápna k tyči. Hned po brance však proběhlo v táboru Telče střídání, které ji „nakoplo“ a hned potom opět navýšila svůj náskok na rozdíl dvou branek. Po centru Bodláka se hlavou trefil Šohájek. Hosté pak ještě zvýšili tlak, ale maximem jejich snažení bylo 80. minutě nastřelené břevno. Konec zápasu už si ovšem Telč pohlídala.
Góly: 8. a 37. Holý, 63. J. Šohájek – 59. Veselský. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Štěpánov: Bednář – O. Nečesánek (66. Jílek), Trojanovič, Kroupa, Buček (75. R. Nečesánek) - Jakub Veselský, Sedláček, Hrubeš, Vrzal - Špatka, Jan Veselský.