KŘOVÍ – ROZSOCHY 1:1

Oběma týmům chybělo v sestavě několik hráčů. První velkou šanci mělo Křoví, jmenovitě Roštinský, který po rohu hlavičkoval jen do brankáře Juračky. Těsně před odchodem do kabin se Rozsochy ujaly vedení. Přímý volný kop z poloviny hřiště tečoval hlavou Petr Bureš do protipohybu gólmana Sáry.

Po cely druhý poločas mělo Křoví trvalou převahu a snažilo se vyrovnat. To se podařilo až deset minut před koncem. Po kombinaci bratří Němců se dostal balón k Roštinskému, který pohodlně vyrovnal. Křoví se i přes závěrečný tlak, který mělo vítězný gól vstřelit nepodařilo.

Góly: 80. Roštinský – 42. P. Bureš. Rozhodčí: Krecht. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křoví: Sára – Suchomel, Trojan, Hamřík, Kratochvíl – Pekárek, Dočkal, L. Němec, Kadlec – M. Němec, Roštinský. Rozsochy: Juračka – J. Zítka, Holý (88. Šťastný), E. Šibor, R. Šibor – J. Vališ, Kalvoda, T. Zítka, Kučera (90. Padrtka) – P. Bureš, R. Vališ (90. A. Bureš).

MĚŘÍN – STUDENEC 3:3

Domácí začali lépe, Kolda již v 11. minutě předložil míč Robotkovi a ten do protipohybu gólmana otevřel skóre. Udeřilo i na druhé straně. Hosté využili zaváhání měřínské obrany a Mrňa vyrovnal.

Na začátku druhé půle se k přímému kopu postavil měřínský Robotka a svou druhou brankou v utkání vrátil domácím vedení. Pak přišla velká chyba domácího Matouška, který se nedohodl s brankářem Syslem a hostující Chalupa vyrovnal.

Když se deset minut před koncem po Šoukalově přihrávce prosadil měřínský Vyzibla, vypadalo to, že Studenec odjede s prázdnou. V 85. minutě se však po závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval Holoubek a přesnou hlavičkou zařídil pro hosty alespoň bod.

Góly: Robotka 2, Vyzibla – M. Mrňa, Chalupa, Holoubek. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 3:2. ČK: 1:1 (79. Majzlík – 88. Šabata). Diváci: 250. Poločas: 1:1. Měřín: Sysel – Matoušek, Majzlík, Letmaier, Doležal – Vyzibla, Šoukal, Kolda (83. Marek), Heřmánek (65. T. Uchytil ml.) – T. Uchytil st., Robotka (75. Chaloupka).

VRCHOVINA B – HROTOVICE 4:2

První půle se odehrála ve vlažném tempu, ovšem i chodící fotbal okořenily branky na obou stranách. Po půlhodině se k přímému kopu postavil Petr Michal a střelou přes zeď poslal domácí do vedení. Jenomže pět minut před koncem propadl ve vrchovinském vápně míč a David z úhlu propálil vše, co mu stálo v cestě.

Rázná domluva v kabině pak přinesla domácím další dva góly. Nejdřív šikovně tečoval míč po Krškově akci Kolarik a poté přišla geniální chvíle nevyzpytatelného kanonýra Plhala. Ten si snad třicet metrů zády od branky zpracoval nákop a z otočky nádhernou ranou trefil šibenici Růžičkovy branky. Hostům se ještě podařilo snížit – po srážce stoperů se prosadil Salák. Poslední slovo ovšem měla opět rezerva Vrchoviny. Michal byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu gólman Petr Skryja s přehledem proměnil a pojistil tak domácím další tři body.

Góly: 30. P. Michal, 52. Kolarik, 60. Plhal, 84. P. Skryja (PK) – 40. David, 80. Salák. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 1:8. ČK: 0:1 (73. Pitor). Diváci: 120. Poločas: 1:1. Vrchovina B: P. Skryja – Regent, J. Skryja, J. Chrást, O. Follprecht – P. Michal, Kršek, Němeček (72. Bukáček), Kolarik – Plhal (62. Němec), Mužátko.