ŽĎÁR B – HERÁLEC 3:1

Kvalita hry tradičního derby hodně utrpěla tím, že se ve Žďáře hrálo na náhradním hřišti menších rozměrů. Utkání tak bylo z obou stran plné osobních soubojů. První půle nabídla velice vyrovnanou partii, hráči Herálce hrozili především ze standardních situací. Ve 30. minutě zatáhl po lajně míč Patrik Ločárek, ale po jeho centru Zdeněk Peňáz netrefil odkrytou branku. Pět minut před koncem první půle Nedvěd uvolnil Patrika Ločárka, který lobem překonal Bednáře – 1:0.

Do druhé půle vstoupil lépe Herálec, ze závaru se prosadil Boháč – 1:1. Od té chvíle byli dalších dvacet minut hosté lepším týmem. Jejich první šanci však zlikvidoval Hajný, další standardka pak skončila na domácí tyčce. Hra se poté vyrovnala a v 71. minutě se po rohu hlavou prosadil Nedvěd – 2:1. Hosté se snažili vyrovnat, měli několik nebezpečných rohů, jednou na brankové čáře Žďár zachraňoval obránce Sláma. V 88. minutě Tomáš Ločárek uvolnil Maria Filippiho, který šťastnou střelou definitivně rozhodl o třech bodech pro béčko Žďáru.

Góly: 40. P. Ločárek, 71. Nedvěd, 88. M. Filippi – 49. Boháč. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Žďár B: Hajný – Havlík, T. Peňáz (86. Gančev), Machatka, B. Sláma – Z. Peňáz, Musil (89. Růžička), T. Ločárek, P. Ločárek – Nedvěd – Janů (63. M. Filippi). Herálec: Bednář – Forchtsam, Uchytil, Veselský (65. Černý), Holec, Boháč, Bureš, Čejka (71. Slováček), Cach, Okurka, Hamák.

MORAVEC – NÁMĚŠŤ-VÍC. 3:4

Fotbalisté Moravce měli výborný vstup do utkání, když z prvního centru otevřel hlavou skóre Martin Černý – 1:0. Domácí byli i poté lepším celkem, jenže ve 21. minutě vyrovnal Durajka, jehož nahrávku pod sebe si smolně do branky srazil Martin Černý. Dvakrát pak mohl domácím barvám vrátit vedení Juračka, jenže v obou případech neuspěl.

Také do druhé půle vstoupili lépe hráči domácího mužstva. Centr Kováře v 60. minutě na malém vápně bez problémů zakončil Šebek – 2:1. Zvrat přišel o sedm minut později. Nejprve si Martin Černý hlavičkou vsítil další smolný vlastní gól, o minutu později domácí obrana nepokryla náběh Kučery a najednou to bylo 2:3. Už na rozdíl dvou branek pak zvýšil v 79. minutě Čermák. Jenže za další minutu zakončil svůj únik střelou k pravé tyči Kovář a vykřesal pro Moravec jiskřičku naděje. Náměšť ale zvládla závěr zápasu na jedničku, protože domácí tým už do ničeho vážnějšího nepustila.

Góly: 3. M. Černý, 60. Šebek, 80. Kovář – 21. Durajka, 67. vlastní M. Černý, 68. Kučera, 79. Čermák. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (89. M. Černý). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Moravec: Pokorný – F. Kudiovský, T. Toufar, Červinka (88. P. Kudiovský), Šebek – Christian (78. Kachlík), Juračka, P. Černý (81. Štěpánek, Smolík – Kovář, M. Černý.

VRCHOVINA B – MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 3:0

Souboj béčka Vrchoviny s posledním celkem tabulky měl poměrně jednoznačný průběh. Hlavně v první půli měli domácí znatelnou převahu, Budějovice se pouze sporadicky dostávaly do rychlých protiútoků, ale bez vážnější příležitosti. První gól utkání přišel ve 26. minutě, v níž Vašíček nacentroval a Polnický se z voleje nemýlil – 1:0. Dvakrát pak mohl zvýšit Slavíček, ale ani v jednom případě neuspěl.

Po změně stran hra upadla do podprůměru, ale juniorce Vrchoviny se přesto podařilo vedení navýšit dalšími dvěma brankami. Čtvrthodiny před koncem poslal Josífek centr před branku a Duda přidal hlavou uklidňující druhý gól. Tři minuty před závěrečným hvizdem pak Poul vyslal Slavíčka do sóla, který upravil na konečných 3:0.

Góly: 26. Polnický, 75. Duda, 87. Slavíček. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:0. Diváci: 55. Poločas: 1:0. Vrchovina B: P. Šmída – Duda, Bača, Mrkos, J. Skryja – Vašíček, Josífek (79. Veselý), Polnický, Blažíček (70. Poul) – Slavíček, P. Follprecht (54. Dobrovolný).