Úspěšnější v něm byli domácí hráči, třemi góly se při výhře 5:2 blýskl dorostenec Dobrovolný. Béčko Žďáru doma překvapivě podlehlo Dukovanům, když doplatilo na svoji střeleckou nemohoucnost. Fotbalisté Moravce pak v domácím souboji proti Šebkovicím brali bod za nerozhodný výsledek 3:3.

VRCHOVINA B – HERÁLEC 5:2
Hráči Vrchoviny měli raketový vstup do derby, když je v první minutě dostal do vedení Dobrovolný. V herně vyrovnané první půli pak domácí přidali další dvě branky, za hosty se prosadil jen Ptaszek. Po změně stran Herálec snížil brankou Uchytila, ale další dvě branky Dobrovolného v závěrečné desetiminutovce utkání jistily výhru béčka Vrchoviny.
Góly: 1., 81. a 90. Dobrovolný, 19. Prokopec, 31. Slavíček – 27. Ptaszek, 67. Uchytil. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Vrchovina B: Andrýsek – Havelka (54. Mrkos), Poul, Duda, Prokopec – Blažíček, Žák, Polnický, Boušek (65. Bárta) – Slavíček (85. Buřval), Dobrovolný. Herálec: Tichý – Veselský, Hamák, Okurka (82. Čejka), Uchytil, Skála (46. Slováček), Ptaszek (63. Bříza), Holec, Černý, Kovář, Cach.

MORAVEC – ŠEBKOVICE 3:3
Svoji herní převahu Moravec zúročil ve 27. minutě, po dlouhém autu Juračky na přední tyči hlavou zakončoval Martin Černý – 1:0. Jenže Šebkovice hned o minutu později po standardní situaci vyrovnaly gólem Tomáše Kotačky. Pět minut před pauzou pak Večeřa skóre zápasu dokonce otočil – 1:2. Po změně stran bylo s domácími po brance Roupce ještě hůř. Moravec se však nevzdal a po velkém tlaku brankami Kováře a Toufara z penalty dokázal vyrovnat na konečných 3:3. Více toho už domácí nestihli, body se tak dělily.

Góly: 27. M. Černý, 75. Kovář, 81. T. Toufar (PK) – 28. T. Kotačka, 40. Večeřa, 60. Roupec. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Moravec: P. Kudiovský – F. Kudiovský, P. Černý, T. Toufar, Juračka, Červinka, M. Černý, Kovář, Christian, Šebek (8. Smolík, 63. Kachlík), Štěpánek.

ŽĎÁR B – DUKOVANY 0:1
Hodně smolný zápas sehrála rezerva Žďáru. V první půli neproměnila několik gólových příležitostí a po změně stran za to pykala. V 50. minutě přišla ztráta balonu ve středu pole a Koníř po rychlém brejku prostřelil gólmana Sobotku. Celou druhou půli pak domácí dobývali hostující obranu, ale skórovat se jim nepodařilo. „Dukovany celý zápas jen bránily a tato taktika jim bohužel vyšla,“ postýskl si po utkání kouč Žďáru Ladislav Jun.

Gól: 50. Koníř. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:2. Diváci: 88. Poločas: 0:0. Žďár B: Sobotka – Havlík, Růžička, Machatka, B. Sláma – Z. Peňáz, Sodomka (62. Bulíček), Musil, Russ (72. T. Ločárek) – Janů, M. Filippi (85. Baránek).