KŘIŽANOV – STARÁ ŘÍŠE 1:1

Zachraňující se Křižanov vybojoval proti favorizované Staré říši cenný bod, když využil jedinou vážnější šanci, kterou si během devadesáti minut vypracoval. Hosté byli po celý průběh utkání lepším týmem, ale po půlhodině hry inkasovali, když se nadvakrát prosadil kanonýr domácích Aleš Burian.

Zaslouženého vyrovnání se lídr tabulky dočkal ve druhé půli, když se po rohu trefil Merhaut. V nastaveném čase Křižanovu málem daroval tři body hostující brankář Korovjak, kterému z rukou vypadla střela Klimeše, ale vše zachránil na brankové čáře pohotový hostující obránce.

Góly: 28. A. Burian – 65. Merhaut. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 4:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Křižanov: Bajer – Střecha, Petr, Klimeš, Láznička (65. Kubiš) – P. Hladík (80. L. Hladík), A. Burian, Milota (87. P. Burian), Boček – Nobicht, Veselý.

BOHDALOV – V. MEZIŘÍČÍ B 1:1

V první půli se hrála vyrovnaná partie, obě mužstva si vypracovala několik šancí, ale jejich koncovka pokulhávala. Diváci přesto v první pětačtyřicetiminutovce jeden gól viděli. Ve 22. minutě vybojoval domácí Kántor míč, poslal ho na volného Křesťana a ten lišácky zakončil.

Hosté mohli vyrovnat v zápětí, ale Beran sám před brankářem selhal. Ve druhém poločase převzala iniciativu velkomezeříčská rezerva a zaslouženého vyrovnání se dočkala v 71. minutě. K volnému přímému kopu se postavil Kružík a parádní technickou střelou vyrovnal.

Góly: 22. Křesťan – 71. Kružík. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Štika, Šmak – Snaider, Doležal, Zvolánek (54. Jaroš), Musil (84. Pokorný) – Křesťan, Kántor. V. Meziříčí B: Kučera – Netolický, Střecha, Smejkal (67. Ambrož), Kružík – Souček, Invald, Beran, Kafka (79. Pól) – Krejčí, Trnka.

ŠEBKOVICE – HERÁLEC 2:1

Domácí se v utkání o záchranu dokázali prosadit až v závěru, kdy svůj veledůležitý zápas díky brankám Bulička a Přibila zvládli. Hostům ublížilo zbytečné vyloučení Chyby v 68. minutě.

Góly: 88. Buliček, 90. (+4) Přibil – 54. Chyba. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (68. Chyba). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Herálce: Lossgott – M. Ptazsek, Pavliš, Musil (Sláma), Havlík, J. Patzsek, Mládek (Vlašan), Šusták (Opluštil), Ptáček, Okurka, Chyba.