NÁMĚŠŤ-VÍCENICE MOR. BUDĚJOVICE 6:1

Skóre otevřel už ve 13. minutě po Durajkově přihrávce Macko. Budějovice mohly srovnat, ale chybu v rozehrávce napravil Rousek, který zlikvidoval samostatný únik. Náměšť měla nadále výraznou převahu, kterou do přestávky korunoval Záviška. Ve 35. minutě udeřili z ojedinělého výpadu hosté. Nejprve Rousek odvrátil střelu na roh, ale po jeho rozehrání se prosadil na přední tyči budějovický Šplíchal. Hostitelům vrátil dvougólové vedení po přestávce Doubravský. Domácí dál bavili hrstku diváků pohlednými kombinacemi, ze kterých pramenily další tři branky.

Góly: 13. Macko, 31. Záviška, 47., 76. a 87. Doubravský, 83. Prokeš 35. Šplíchal. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Náměšť-Vícenice: Rousek Chládek (82. Rous), Pernica, Heres, (76. Buchta), Prokeš Štěpnička (67. M. Homola), Rubák, Durajka, Macko Záviška (57. J. Homola), Doubravský. M. Budějovice: Jelínek Novotný, Toman, Pařízek (78. Šťastný), Buďa Dušek (65. Benda), Škoda, Veselý, Procházka Stehlík, Šplíchal (80. Kabashaj). Nejlepší hráči: Doubravský, Macko, Prokeš.

OKŘÍŠKY ŽĎÍREC N. D. 2:2

Úvod patřil domácím. Po sérii trestných kopů nejprve mířil doprostřed branky Jůza a poté hlavičkoval těsně nad Kotrba. V 19. minutě fauloval v pokutovém území Tekal protihráče a z nařízené penalty otevřel skóre Pátek. Okříšky po inkasované brance nesložily zbraně a podnikaly rychlé protiútoky. Ve 26. minutě domácí zahrávali po faulu ve vápně také pokutový kop, který proměnil Večeřa. O tři minuty později ale zvýšil Novotný na 1:2. Ve druhém poločase hostitelé zaspali začátek a soupeř nastřelil tyč. Po tomto varování Okříšky přidaly a po šancích Řezáče, Dočekala a Jůzy mohlo být srovnáno. Dočkaly se až v 73. minutě. To se postavil k přímému kopu na hranici velkého vápna Kotrba a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Góly: 26. Večeřa (PK), 73. Kotrba 19. Pátek (PK), 29. Novotný. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:7. Diváci: 190. Poločas: 1:2. Okříšky: Fiala Večeřa, Tekal, Dubský, Jančok, Brabenec, Rampír (46. Řezáč), Jůza (87. Ryšavý), Dočekal (79. Široký), Tůma, Kotrba. Ždírec n. D.: Veselý Pazderka (66. Takács), Klupka, Votava, Štukhejl, Kysilko, Čalkovský (83. Dvořák), Mareš, Pátek (52. Havlíček), Smejkal, Novotný. Nejlepší hráči: Kotrba, Jůza Mareš.

PACOV SVĚTLÁ N. S. 2:2

Pacov začal hodně špatně. Ve 3. minutě ztratil před šestnáctkou míč, situaci musel Basík hasit faulem. Následovala penalta, kterou Kafka proměnil. Ve 24. minutě si Kafka dvakrát vyměnil míč s Křikavou a nejlepší střelec soutěže zařídil pro Světlou náskok o dvě branky. Domácí však nerezignovali. Ve 27. minutě našel Váňa centrem Jaroslava Přibyla, který hlavou snížil. Po přestávce návrat domácích do zápasu pokračoval a Váňa z penalty vyrovnal. Hosté pak začali hrát všechny míče na vysokého Štrose, jen v 62. minutě měli tři vyložené šance, ale skórovat už nedokázali.

Góly: 27. Jaroslav Přibyl, 59. Váňa (PK) 3. Kafka (PK), 24. Křikava. Rozhodčí: Straka. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (71. Čuřík). Diváci: 250. Poločas: 1:2. Pacov: Basík Kuran, Vlk, Jaroslav Přibyl, Stejskal Bártů (77. Z. Rybčák), Váňa, Vlach, Papež Svoboda, Dolejš (77. Vítámvás). Světlá n. S.: Janota Náděje, Machala, Valenta, Rezek (81. Karel) Čuřík, Pohnětal (63. Vodička), Kafka, Dvořák Křikava, Štros. Nejlepší hráči: Jaroslav Přibyl, Váňa Valenta.

PŘIBYSLAV CHOTĚBOŘ 1:1

V Přibyslavi se odehrálo velice bojovné utkání ve středu hřiště, ve kterém diváci příliš šancí neviděli. Ve 25. minutě odcentroval Flekal a Vopršal poslal domácí do vedení. Po přestávce to zkoušel dvakrát Krčál, ale ani jednou se neprosadil. Na druhé straně odpověděl Martin Odvářka hlavičkou, která mířila nad branku. V 70. minutě se ve středu hřiště uvolnil Kaplan a střelou bodlem k tyči nedal Holmanovi šanci 1:1. „Vzhledem k průběhu zápasu je remíza spravedlivá. My jsme s bodem spokojeni," nechal se slyšet přibyslavský kouč František Prchal.

Góly: 25. Vopršal 70. Kaplan. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (80. Buben). Diváci: 140. Poločas: 1:0. Přibyslav: Holcman Marek (46. R. Musil), Říha, Strašil, Smejkal (55. T. Musil) Pochop, Krčál, Škacha (75. Fikar), Flekal Buben, Vopršal. Chotěboř: Vykoukal Čáp, Ďoubal, Hlaváček, Dvořák (63. Moravec) Kaplan, Somerauer, Koutný (87. Šimoňák), Bělovský (80. Běloušek) M. Odvářka, Hanousek. Nejlepší hráči: Říha, Pochop M. Odvářka.

SAPELI POLNÁ V. BÍTEŠ 3:2

Hosté začali zhurta a hned v 1. minutě využil zaváhání domácích zadáků Dvořák. Velká Bíteš byla nadále hodně aktivní, ale neuhlídala ofenzivní výpad sapeláků, kteří vyrovnali po parádní přihrávce Morkuse a trefě Padrnose. Jenže obraz hry se nezměnil a tempo dál diktovala Bíteš, která se dostala do několika dobrých šancí, ovšem Polnou podržel skvělý Koubek. Udeřilo tedy na druhé straně, kdy Padrnos našel Vacka, a ten propálil Šulu. Reakce hostů na gól byla pro domácí šokující, jelikož hned po rozehrání se vrhli do útoku, který zakončil neomylně Loup. Polná se od té chvíle probrala a začala mít i šance. Ale Vacek napálil tyč a Morkusovu hlavičku chytil Šula. Druhou půlku načala šance Morkuse, který ji nedotáhl do gólového zakončení, ale v 71. minutě už domácí slavili. Padrnos se drze natlačil do vápna, kde byl sražen, a Reiterman penaltou nepohrdl. Na těžkém terénu se hosté snažili zápas zachránit, ale domácí jim vyrovnat nepovolili.

Góly: 4. Padrnos, 20. Vacek, 71. Rychtecký (PK) 1. Dvořák, 21. Loup. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas 2:2. Sapeli Polná: Koubek Zamazal, Tržil, Reiterman, Barák Vacek, Rychtecký, Brnický, Morkus (89. Šebesta), Szabó (69. Lacina) Padrnos (79. Špendlíček). Velká Bíteš: Šula Horký, Jelínek, Kerber, Pohl Pelán, Dvořák (76. Škorpík), Nekuda, Pokorný Valsa, Loup. Nejlepší hráči: Padrnos, Koubek Valsa.

ŽIROVNICE JEMNICKO 3:2

Výsledek moc dění na hřišti nereflektuje, Žirovnice vybojovala šťastné vítěství. Zvláště v prvním poločase byli hosté lepším týmem, když je zdobil kvalitní pohyb a důraz v osobních soubojích. Jejich šance ale mařil spolehlivý Trepka, takže změnu skóre zařídil ve 36. minutě dorážející Staněk a domácí získali vedení. Po přestávce se hra vyrovnala, Žirovnice svého soupeře vyškolila v produktivitě. Faul na T. Houšku potrestal z penalty Dýnek, pak nadvakrát překonal gólmana Kopečka O. Doležal. Hosté sice v poslední dvacetiminutovce prolomili střeleckou smůlu, ale vyrovnat už nedokázali.

Góly: 36. Staněk, 50. Dýnek (PK), 65. O. Doležal 68. Tesař, 82. Kříž. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Žirovnice: Trepka Grausam, Kuš, Kořínek, Vilímek Staněk, Poul, Dýnek, T. Houška Rozporka (55. Knotek), O. Doležal (89. Omasta). Jemnicko: Kopeček Čurda, Kelbler, Koutný, J. Kincl Křivánek, Tesař, Novák (61. Tobolka), Krejča (37. Z. Kincl) Kříž, Frechka. Nejlepší hráči: Trepka, T. Houška Tesař.

ČÁSLAVICE-SÁDEK JAROMĚŘICE 3:3

Domácí byli v úvodu lepší, ale do vedení mohl jít soupeř. Ovšem ze závaru se neurodilo. Skóre neotevřel ani po úniku z křídla Hortváth, který jen nechal vyniknout Chalupu. Pak se na druhé straně nevešla mezi tyče hlavička Neumanna. Jaroměřice se dočkaly ve druhém poločase zásluhou Neumanna. O deset minut později zapadl za Kružíkova záda centr Křivánka z poloviny hřiště, když míč skončil v šibenici za pomocí větru. Hostující hráči vedli v 74. minutě už o tři branky po proměněné penaltě Neumanna. Pak se ale v Čáslavicích začaly dít věci. O chvilku později prošel Horváth přes tři protihráče a naservíroval gólovou přihrávku Čermákovi. V 83. minutě napřáhl z hranice velkého vápna Šimek 2:3. Za další minutu těžil z černé práce Menčíka Bláha, který skluzem zajistil Čáslavicím alespoň bod.

Góly: 79. Čermák, 83. Šimek, 84. Bláha 57. a 74. Neumann (druhý z PK), 67. Křivánek. Rozhodčí: Lukášek. ŽK: 5:5. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Čáslavice-Sádek: Kružík Bláha, Zikmund, Pokorný, Čurda Plichta (79. Lampíř), Šimek, Čermák, Motyčka Barák (59. Menčík), Horváth. Jaroměřice: Chalupa Hambálek, D. Karásek, Kopeček, Melán, Neumann, Novotný (90.+1. Stejskal), Hrobař (89. Brabenec), Matoušek, Křivánek (75. Václavek). Nejlepší hráči: Bláha, Šimek Neumann.

Příští kolo: Jemnicko H. Brod, Světlá n. S. Chotěboř, Pacov Ždírec n. D., Humpolec Mor. Budějovice, Přibyslav Jaroměřice, Okříšky Velká Bíteš, Náměšť-Vícenice Žirovnice, Čáslavice-Sádek Sapeli Polná.