BYSTŘICE B BOHDALOV 1:3

Do zápasu vlétla Bystřice jako uragán, když hned z prvního útoku skóroval Karásek. Ale jak rychle domácí smršť přišla, tak rychle i odezněla. Z namlsaných fotbalistů se rázem stali zkrocení beránci, kteří jen přihlíželi, zda utkání náhodou nedotáhnou do vítězného konce.

Po hodině hry se konečně střelecky probral i Bohdalov. Gól Neumana ho postavil na nohy a v poslední desetiminutovce zlomili derby na hostující stranu Jaroš s Pokorným. Druhý jmenovaný si přitom užíval svůj gól tak dlouho, až došla sudímu Kamenskému trpělivost a poslal ho do kabin.

„Řekl bych, že to byl náš nejhorší výkon pod mým vedením. Hotová katastrofa," netajil zklamání bystřický kouč Jan Dufek, jenž sledoval matný výkon svých svěřenců přímo z brankoviště. „Bohužel nám skončili Zbraněk i Dudáš, takže jsem zaskočil já. Brankářský post musíme nějak vyřešit," dobře věděl Dufek.

Góly: 1. Karásek 65. Neuman, 83. Jaroš, 89. Pokorný. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (89. Pokorný). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Bystřice B: Dufek Karásek (46. Nepejchal), Padrtka, Lukš, M. Svoboda Cacek (73. Svoboda), Fulneček, Andrejs, König Horák (57. Čech), Špatka. Bohdalov: Velín Z. Novotný, Chytal, Hanych, Jaroš, Neuman, T. Novotný, Musil, Křesťan (60. Kotas), Pokorný, Chalupa.

MĚŘÍN PŘIBYSLAVICE 4:0

Zápas se odehrál na velmi těžkém terénu. Domácí vyběhli ve velkém tempu a už ve 3. minutě dorážel vyražený balon Šoukal. Měřín začal bránit a umožnil Durdovi několikrát zakončit. Hostující útočník ale selhal. Domácí začali hrát až ve 20. minutě, Řezníček dvakrát pálil vedle, ale potřetí už se po souhře se Šoukalem trefil z malého vápna do prázdné branky.

Po přestávce měly Přibyslavice další tři šance, ale skvělý Sysel byl proti. Trest přišel v 65. minutě, kdy Chaloupka napodruhé propálil Svobodu z penalty. Od té chvíle se hosté položili a Měřín mohl přidat ještě další góly. Vsítil však už jen jeden, kdy se ve skrumáži nejlépe zorientoval Bublan. „Utkání bylo vyrovnané. Měli jsme štěstí, že nám to tam padalo, a jim ne. Výsledek je pro Přibyslavice hodně krutý. Jsem rád, že už se do sestavy vrátil Kružík," řekl po zápase kouč Petr Munduch.

Góly: 3. Šoukal, 25. Řezníček, 65. Chaloupka, 85. Bublan. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Měřín: Sysel Matoušek, Hrůza, Chaloupka, Robotka (77. Kolda) Šoukal, Körber (48. Tvrdík), Sýkora, Řezníček Bublan, Doležal (88. Kružík).

KŘIŽANOV SL. POLNÁ B 4:2

Domácí se ujali vedení jako první. Po přihrávce od Nobichta rozjel svůj gólový koncert Burian. Rezerva divizní Polné okamžitě odpověděla Holasem, ale o další tři minuty později uklidnil domácí celek znovu Burian.

Ve druhé půli se hrála mnohem vyrovnanější partie. Neuběhly z ní ani čtyři minuty a Burian zkompletoval svůj hattrick, 3:1. Produktivní domácí dál pokračovali v proměňování šancí a po krásné hlavičce Střechy zvýšili už na rozdíl třídy. V závěru se z gólu zaslouženě radovala i Polná, Gondek snižoval z pokutového kopu.

Góly: 25., 31. a 49. Burian, 54. Střecha 28. Holas, 86. Gondek (PK). Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Křižanov: Bajer Sedláček, Kubiš, Střecha, Pálka Lukášek (72. Horníček), Burian, Petr, Trnka Nobicht, Malinský.

JAKUBOV V. BÍTEŠ B 2:4

Divoký začátek utkání odstartovali hosté už v první minutě po zmatku domácích v pokutovém území, když otevřel skóre Vařílek. Jakubov rychle odpověděl Formanem z rohového kopu. Domácí v první půli už jenom dotahovali a do kabin se odcházelo za stavu 2:3 z jejich pohledu.

Po změně stran měli hostitelé několik slibných příležitostí, ale branku již nevstřelili. Rezerva Velké Bíteše naopak v nastaveném čase ještě pojistila další vítězství Škorpíkem.

Góly: 8. Forman, 32. Petz 1. Vařílek, 9. Klusák, 39. Hemala, 90.+2. Škorpík. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:5. Diváci: 70. Poločas: 2:3. V. Bíteš B: Šula Švanda, Suchý (74. Škorpík), Macholán, Rašovský, Láznička, Plechatý, Vařílek, Hemala (78. Dufek), Jelínek, Klusáček.