Přidána tabulka

Hosté přijeli s křehkým náskokem jednoho bodu. Zápas splňoval atributy vrcholného duelu, v němž se srazily týmy spřádající plány na postup. Utkání rozhodl jediný muž: bystřický útočník Beran, který čistým hattrickem obstaral všechny góly svého mužstva a tím i cenné vítězství 3:2.

RADOSTÍN N. O. B - ŽĎÁR B 2:2

Góly: M. Kovář, Z. Gregar - Kotík, Sáblík. Rozhodčí: Smolík. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Radostín n. O. B: Kříž - Sláma, Šidlo, Berka, Láznička (50. M. Gregar) - R. Kovář, Kozel (Z. Dvořák), P. Dvořák, M. Kovář - V. Gregar, Z. Gregar. Žďár B: Fišar - Litochleb (80. Štol), Suský, Machatka, Tlustoš (64. Jun) - Jílovský, Krytinář, Sáblík, Bednář - Kotík, Štola (52. Kubiš).

N. VES B - VÍR 4:3

Góly: Starý, Bureš, M. Šandera, P. Šandera - Matuška 3. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas 3:0. N. Ves B: Babjačok - Nečas, Josef Starý, D. Čech, Klement - Bureš, M. Šandera, P. Šandera (46. Jiří Starý), Kubík - L. Čech (60. Hrnčíř), Juda (88. Bena). Vír: J. Skoumal - Prudký, Čech, Viktorin, Řehoř - Škrabal (45. D. Šenkýř), V. Skoumal, Kluj, Svoboda (70. Dudek) - Matuška, Krčil.

V. BÍTEŠ B - POČÍTKY 3:0

Góly: Dufek 2, Klusák. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. V. Bíteš B: Kříž - P. Loup, Klusák, Suchý, J. Rašovský (46. D. Loup) - Lukášek, Porubka, Musil (46. Šeba, 50. M. Rašovský), Plechatý - Dufek, Čech. Počítky: Sedlák - Hladký, Zástěra, Kocián, Ptáček - Vambera, Prokop, Šustr (Šobej), Kunstmüller - Beneš, Lancman.

MĚŘÍN B - POHLEDEC 1:0

Góly: T. Uchytil. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Měřín B: Jurek - Necid, Streit, Pnáček, Uchytil (85. R. Coufal) - Zdvihal, Chaloupka, Matoušek (65. Pospíchal), Letmajer - Pokorný, Vokoun (90. M. Coufal). Pohledec: Sláma - Pejchal, Kachlík (75. Kršek), Daniel, M. Pestr (75. Suchálek)- Z. Pestr (82. Vašíček), Lukeš, Miča, Dostál - Tatíček, Janďourek.

BOHDALEC - ŠTĚPÁNOV B 3:1

Góly: Jaša 2, P. Sklenář - Pavel Polák. Rozhodčí: Stoklasa. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Bohdalec: R. Skryja - Dočekal, Ambroš, Skoupí, Pohanka - S. Sklenář (46. Chrást), P. Sklenář, Pešek, P. Jaša - Hrbek (87. L. Skryja), L. Jaša. Štěpánov B: Fazolek - König, Fiala, Vávra (26. Polák), Hašek - Janíček, Hájek, Buřek, Nečesánek - Hrubeš, Jílek.

KŘOVÍ - BYSTŘICE B 2:3

Góly: Roštýnský, Pekárek - Beran 3. Rozhodčí: Sojka. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křoví: Sára - Pavel Bartošek, Jansta, Kratochvíl, Havelka - Lounský, Dočkal (60. Vala), Hamřík, Petr Bartošek - Roštýnský, Cupák (10. Pekárek). Bystřice B: Škorpík - Mitáš, Zítka, Svoboda, König - Dufek, Prošlák, Špatka, Tomášek - Beran, Sedláček.

MORAVEC - KŘIŽANOV B 3:2

Góly: J. Hladík 2, Broža - M. Vítek, Brychta. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 2:5. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Moravec: J. Konečný - Kovář, M. Šustáček, Hladík, Šípek - Hoch, Uhlíř, Broža, Mičánek - Marek, J. Hladík. Křižanov B: Homola - Tomšík, Uhlíř, Pav. Vítek, Král - Mužátko, Jaroš, Navrátil, Burian - Kaštan, M. Vítek.