ROKYTNICE MĚŘÍN 1:1

Utkání týmů ze středu tabulky bylo vyrovnané a dělba bodů odpovídala dění na hřišti. Po většinu času se bojovalo mezi vápny, ale přesto šance na obou stranách nechyběly. Po bezbrankovém prvním poločase šli do vedení hosté, kdy po deseti minutách hry zužitkoval centr hlavou Řezníček. Domácí odpověděli po standardní situaci Daleckého, jehož centr skončil za přispění měřínské obrany v síti. Rokytnice se snažila strhnout vedení na svou stranu a snahu nováčka nepřibrzdilo ani vyloučení Cardy devět minut před koncem. Hosté i přes početní výhodu drželi nerozhodný stav, a tak se skóre už neměnilo.

Góly: 67. Dalecký 55. Řezníček. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (81. Carda). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Měřín: Sysel Letmajer, Doležal, Chaloupka (69. Sýkora), Jonáš Řezníček, Kružík, Matoušek, Bublan Körber (80. Kolouch), Šoukal.

V. BÍTEŠ B STUDENEC 3:1

Utkání průměrné úrovně vyhráli domácí zaslouženě. Dvě branky jim totiž hosté sami darovali, když vzadu ztráceli míče. Třetí gól přidal po faulu na sebe z penalty Klusák. I ve druhé půli měli domácí převahu. Narozdíl od té první ale nechali střelecké kopačky v šatně. V 65. minutě se dostal do ojedinělého brejku Jiří Strnad a alespoň zkorigoval výsledek.

Góly: 11. Plechatý, 22. Škorpík, 40. Klusák (PK) 65. J. Strnad. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (75. Hájek). Diváci: 80. Poločas: 3:0. V. Bíteš B: Pelán Macholán, Rašovský, Suchý, O. Švanda Hemala (46. Rozum), Plechatý, Klusák, Láznička (60. Hřebíček) Škorpík, Vařílek (71. M. Švanda).

SL. POLNÁ B BYSTŘICE B 6:0

Hned na začátku se po centru Gondeka a Cahově přistrčení prosadil Takacs, který skóroval hlavou. Poté hosté odvrátili centr Gondeka jen na vápno, odkud neomylně vypálil Tomas 2:0. Rozjetí domácí pokračovali s údernou hrou. Po nákopu Krčála postupoval sám na Zbraňka Jelínek a v jasné šanci nezaváhal. Hosté se zmohli jen na jednu střelu, ale Nepejchal trefil po závaru Munkoka.

Ve druhé části se vtipném Tomasově puštění nahrávky dostal k míči Holub, který utekl po křídle a Jelínek uklidil míč do branky. Pátý gól přidal po parádní přihrávce Gondeka do prázdné svatyně Holub. Bystřická rezerva mohla snížit, ale Hrubešova střela jen orazítkovala břevno. A tak tečku za jasným zápasem udělal v závěru Holas, jehož střela zpoza šestnáctky neměla chybu.

Góly: 4. Takacs, 23. a 84. Holas, 34. a 53. Jelínek, 64. Holub. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas 3:0. Bystřice B: Zbraněk M. Nepejchal, Andrejs, M. Svoboda (34. Kadlec), Hrubeš Buchta, Zich (67. Jaroš), P. Nepejchal (59. Sedlák), König Horák, J. Svoboda.

BOHDALOV STAŘEČ 2:1

V prvním poločase bojovného utkání měli domácí více ze hry, kdy si během úvodních deseti minut vytvořili gólové šance, ale gól nepřišel. Osmělili se i hosté, ale ani jejich dva pokusy v brance neskončili. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Domácí těžili z chyb obrany, hosté hlavně ze standardek.

Do druhé půle vstoupila lépe Stařeč, po chybě ve středu pole vyrazil Velín Martenekovu střelu před sebe a Vacek pohodlně dorazil. Po inkasovaném gólu byli domácí jako opaření a mohli ještě jednou inkasovat, ale Velín svůj tým podržel. V 74. minutě neudžel brankář Syslův přímý kop a střídající žolík Zdeněk Novotný vyrovnal. Obrat dokonal za šest minut Otoupalík, po penaltovém faulu Pokorného. Stařeč se hnala za vyrovnáním, ale to jim domácí nepovolili.

Góly: 74. Z. Novotný, 80. Otoupalík (PK) 50. Vacek. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:7. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Bohdalov: Velín Chalupa, Sysel, T. Novotný (72. Švoma), Neuman Klimeš, Otoupalík, Šimek, Musil Henzl (64. Z. Novotný), Štikar (38. Pokorný).

KŘIŽANOV JAKUBOV 2:1

Jakubov šel hned zkraje do vedení, když chybu obrany potrestal Zika.

Poté se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale na jasnou brankovou příležitost diváci čekali až na začátek druhé půle. Střídající Klimeš po dvou minutách na hřišti vyrovnal, což Křižanov nakoplo.

Po hodině hry se odražený balon dostal na malé vápno k Malinskému a ten zavěsil. Definitivu mohl dát svému týmu Aleš Burian, jenže narazil na výborného brankáře Klímu. Křižanov si výhru v závěru pohlídal a poprvé na jaře poznal chuť mistrovských bodů.

Góly: 47. Klimeš, 60. Malinský 6. Zika. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Křižanov: Bajer Kaštan (46. Klimeš), Milota, Král (84. Uhlíř), Pálka Němec (87. Stupka), A. Burian, Petr, Malinský Nobicht, Kubiš.