„Samozřejmě s úvodem sezony panuje velká spokojenost. Vzhledem k tomu, že máme docela velkou marodku, jsme naše postavení na špici soutěže nečekali,“ řekl vedoucí Borů Jan Zikmund.

Jeho tým září bohatýrským tažením bez ztráty jediného bodu. Skóre 16:5 je taktéž obdivuhodné. „Soupeře překonáváme hlavně fyzicky. Kondičně jsme výborně připraveni. Trénujeme třikrát týdně a poctivá příprava se v utkáních projevuje,“ prohlásil Zikmund.

Lídr pořadí nynější úspěchy nepřeceňuje. Ty nejtěžší boje se na obzoru teprve rýsují. Už v neděli se Bory střetnou se silným Křovím. „Teď se ukáže. Křoví a hned potom rezerva Bystřice patří k favoritům letošního ročníku. Nás se dosud drží štěstí. Dokážeme obracet vývoje zápasů, střílíme hodně gólů, ale v týmu máme na druhou stranu i několik veteránů. Proto si musíme umět rozložit síly tak, aby nám brzy nedošel dech,“ soudil Zikmund.

Bory před 14 dny rozdrtily Jívoví 6:0, v neděli pokořily Ujčov 3:1. „Právě s Ujčovem jsme prohrávali 0:1, ale nepříznivý průběh jsme ustáli a nakonec vydolovali další tři body,“ popsal vedoucí Borů.